(vlastní) Star Wars kluzáky - Mos Espa dioráma

Založil Robbed, 02.03.2018, 22:14:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Ahoj,
postupně se probírám staršími nezpracovanými fotkami, tak tady je pár výsledků. Star Wars kluzáky z Epizody I, které jsem použil na Star Wars Mos Espa dioráma. Všechny jsou v měřítku pasující k oficiálním Lego kluzákům.
Trochu jsem taky zas oprášil photoshop skills ;D Co si myslíte o grafickém zpracování MOCů na jednom obrázku? Mně se to líbí, když je model relativně malý.

Gasgano



Clegg Holdfast



Mars Guo



Ebe E. Endocott




Btw založil jsem si stránku na Facebooku, tak třeba se někomu zalíbí ;)
Martin Latta's LEGO - thire5

Robbed

Tak jsem se popral i s fotkama celého dioráma. Mrkněte na můj flickr ;):


Star Wars: Mos Espa Arena
by Martin Latta, on Flickr


Mr. Cube


Robbed


Jezevec

Páni, já jsem si prvně chvíli myslel, že je to jen udělané v LDD, ono to z té dálky nebylo na první pohled poznat. Ale pak jsem se teda dočetl a při zazoomování i dozvěděl, že cela Mos Espa je/byl existující model. Galerie na flickru prohlídnuta a spodní čelist jsem doteď nenašel (nevím, kam až se propadla od toho jak mám pusu dokořán). Zcela unikátní dílo, May the force be with you!  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Pool

Už jsem to dílo někde viděl a je vskutku velkolepé. Finální fotky se taky povedly a původně jsem se chtěl zeptat kolik je tam figů, ale už jsem to našel   :).

Robbed

Díky moc ;)

@Jezevec no v LDD to by byla makačka :D, ve 3D jsem navrhoval akorát střechy, viz foto.