Levné knihy

Založil Flat, 01.03.2014, 21:05:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Flat

V Levných knihách je k dostání Magicus (3836) ze série Lego her. Požadovaná cena je 99Kč. Katalogová cena byla 259Kč.

Johny650

Nešel by nějaký odkaz?

Fox_25


Shadowinek

V Brně na Dornychu mají Magikus ve velkém množství (10+ kusů). Takže je šance, že bude k sehnání i jinde.

Hra je bez českého návodu.

Darth

#4
Sice ne přímo Lego, ale kdybyste někdo nekupovali pravidelně a přitom si chtěli přečíst levný komiks (Superheroes), tak Levné knihy naskladnily starší čísla komiksového kompletu za nádherných 79 Kč.

EDIT: Měli tam jen tyto vyfocené kusy

Puclik

Levné knihy , Spálená ulice (proti Tescu My) Praha. Maji knihy s Lego tématikou z nakladatelství Computer press:
LEGO Cesta za dobrodružstvím - 79 Kč
LEGO Praktická příručka pro každého stavitele - 79 Kč
Auta - náklaďáky - formule - bagry ze stavebnice LEGO - 49 Kč


Tomik

Citace od: Puclik kdy 05.08.2017, 23:57:31
Levné knihy , Spálená ulice (proti Tescu My) Praha. Maji knihy s Lego tématikou z nakladatelství Computer press:
LEGO Cesta za dobrodružstvím - 79 Kč
LEGO Praktická příručka pro každého stavitele - 79 Kč
Auta - náklaďáky - formule - bagry ze stavebnice LEGO - 49 Kč
Ve Spálené jsem dneska našel už jen tu praktickou příručku, ale na Andělu mají stále všechny tři knihy. Koupil jsem si ty auta-náklaďáky-formule atd., protože jejich autorem je Nathanael Kuipers a po prolistování knihy jsem zůstal stát s otevřenou hubou. Ty konstrukce, co tam Nathanael vymýšlí jsou neskutečné. Řekl bych, že tuto knihu by si měl pořídit každý, kdo touží proniknout do tajů technik SNOT.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

ThomasMorta

Citace od: Tomik kdy 25.08.2017, 19:21:54
Ve Spálené jsem dneska našel už jen tu praktickou příručku, ale na Andělu mají stále všechny tři knihy. Koupil jsem si ty auta-náklaďáky-formule atd., protože jejich autorem je Nathanael Kuipers a po prolistování knihy jsem zůstal stát s otevřenou hubou. Ty konstrukce, co tam Nathanael vymýšlí jsou neskutečné. Řekl bych, že tuto knihu by si měl pořídit každý, kdo touží proniknout do tajů technik SNOT.

Přiznám se, že jsem asi nedocenil techniku - já to jenom sběžně prolistoval, protože mě až toilk nebere modelařina, tak mě trochu mrzí, že to není v minifg měřítku. Ale knihu jsem si za tak nízkou cenu pořídil čistě do sbírky a po Tvém doporučení ji asi prostuduji podrobněji.

Jinak ta praktická příručka mi přijde jako vcelku dobrý úvod pro začátečníky - pro místní osazenstvo to budou asi staré známé věci, ale tuhle knížku bych ocenil, když jsem začínal.
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Tomik

Citace od: ThomasMorta kdy 26.08.2017, 14:08:15
Jinak ta praktická příručka mi přijde jako vcelku dobrý úvod pro začátečníky - pro místní osazenstvo to budou asi staré známé věci, ale tuhle knížku bych ocenil, když jsem začínal.
Jako začátečník si rozhodně nepřipadám, a přesto shledávám stavební techniky použité především ve složitějších modelech jako něco poučného, na co bych asi sám nepřišel.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr