Nákupy Ona Dnes

Založil Matthes_CS, 19.10.2018, 13:48:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matthes_CS

Do neděle (21.10.) je akce nákupy Ona Dnes. V pondělí se prodávaly v MF Dnes kupóny, teď už jdou sehnat na netu nebo v mobilní appce Portmonka.

Na Lego je tam, jak už někdo psal ve vláknu, 20% sleva v Bambuli (kód pro slevu v E-shopu: ONADNES20N), Sparkys a HM Studiu (kód SPARKYSONA) pro členy klubu Království Hraček, nebo jak se ta jejich nová kartička jmenuje.

Ale kromě toho, je tam 45% sleva na Outlet deskové hry na stránce Tridio.cz, kde také mají Lego, ale pouze jeden set, a to 7595 Toy Story Vojáci na hlídce za 301Kč a pár halířů (po uplatnění kupónu). Slevový kód je AR45.

GRNDL

Nejlepší je ten kupon do sparkys, protože jde kombinovat i se slevněnými věcmi. Takže hasičská stanice byla za 1600 a ta horská policejní stanice za 1200.  Za ty ceny to normálně odeslali, už to má geis někde na cestě.

Foton

GRNDL: jestli to vyjde (Nový DUPLO vláček za 880,- https://www.sparkys.cz/lego-duplo-10874-parni-vlacek), tak máš u mě pivo!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Jezevec

Citace od: GRNDL kdy 19.10.2018, 13:55:02
Nejlepší je ten kupon do sparkys, protože jde kombinovat i se slevněnými věcmi. Takže hasičská stanice byla za 1600 a ta horská policejní stanice za 1200.  Za ty ceny to normálně odeslali, už to má geis někde na cestě.

A kupony se shání kde?
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Foton

Byly jako příloha do pondělní MF.  Ale pokud uděláš objednávku online, stačí ti výše uvedené kódy.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Jezevec

#5
Citace od: Foton kdy 19.10.2018, 17:03:54
Byly jako příloha do pondělní MF.  Ale pokud uděláš objednávku online, stačí ti výše uvedené kódy.

Ajo, takže když zadám při online objednávce ten kód, tak mně to srazí např. 20% i ze zlevněného zboží?
A musí pro uplatnění té slevy přes kód člověk mít registrované členství v klubu? Koukám, že ve Sparkys teda musí.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Matthes_CS

Citace od: Jezevec kdy 19.10.2018, 17:08:42
Citace od: Foton kdy 19.10.2018, 17:03:54
Byly jako příloha do pondělní MF.  Ale pokud uděláš objednávku online, stačí ti výše uvedené kódy.

Ajo, takže když zadám při online objednávce ten kód, tak mně to srazí např. 20% i ze zlevněného zboží?
A musí pro uplatnění té slevy přes kód člověk mít registrované členství v klubu? Koukám, že ve Sparkys teda musí.

Na nákup v prodejně papírovej kupón z MF, vytištěnej nebo z appky v mobilu, na netu jen ten kód, ale všude (Bambule, Sparkys a HM Studio) je potřeba ten králosvkej klub, což je pro ně společný.

Vasyk

Propojil jsem s Královským klubem, kde jsem měl nějaké kupony a dukáty a jiné nesmysly a spolu s Ona dnes mám výslednou cenu nákupu z 6200,- na 2950,- Kč včetně dobírky.

Jezevec

#8
Tak ani členství v královským klubu není potřeba. Právě jsem si objednal set, co tam už dlouho visel ve slevě za 20%, po zadání kódu sleva dalších 20% navíc (celkem solidních 40% z původní ceny) a členství v tom klubu registrované nemám. Takže díky za info. :)

Předpokládám, že kdyby členství bylo nutné pro uplatnění té slevy, tak by mě to asi nedovolilo dokončit objednávku, ne?
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

E-legie

Citace od: Foton kdy 19.10.2018, 16:23:13
GRNDL: jestli to vyjde (Nový DUPLO vláček za 880,- https://www.sparkys.cz/lego-duplo-10874-parni-vlacek), tak máš u mě pivo!

U toho DUPLO poradím... při nákupu nad 1199,- dávají zdarma set 10882 Koleje. Vyzkoušeno – zboží zamluveno přes e-shop včera a vyzvednuto dnes na pobočce v Brně v ul. Masarykova.

Matthes_CS

Citace od: Jezevec kdy 19.10.2018, 17:46:45
Tak ani členství v královským klubu není potřeba. Právě jsem si objednal set, co tam už dlouho visel ve slevě za 20%, po zadání kódu sleva dalších 20% navíc (celkem solidních 40% z původní ceny) a členství v tom klubu registrované nemám. Takže díky za info. :)

Předpokládám, že kdyby členství bylo nutné pro uplatnění té slevy, tak by mě to asi nedovolilo dokončit objednávku, ne?

Pokud tě to pustí dál, tak by ti to za tu cenu měli dát :D Zkoušel sem na Bambuli, ale tam mi to slevy kombinovat nedovolí, ale na Sparkys ano, ale jsem přihlášen a ví, že jsem v klubu.

radkavra

Mnoho slev v rámci akce OnaDnes najdete také na https://slevovykupon.net/c/onadnes/

Matthes_CS

Od včerejška do neděle zase tato akce 20% na nezlevněné lego ve Sparkys, HM studio a Bambuli.

jojik

A je zase stejný kod SPARKYSONA ? Protože když jsem ho zadal tak mi to nezapočetlo tu další 20% slevu. Nebo mi to tu slevu z akce započte až na konci objednávky?

Matthes_CS

Citace od: jojik kdy 15.10.2019, 14:18:50
A je zase stejný kod SPARKYSONA ? Protože když jsem ho zadal tak mi to nezapočetlo tu další 20% slevu. Nebo mi to tu slevu z akce započte až na konci objednávky?

Kupóny na mě vyskočili v aplikace od airbank, nevím, jestli jsou i jinde, ale nejspíš nevyužiji, takže do sparkys mám kupón na pokladnu nějaký nesmysl, na e-shpop "ONADNES20L".


jojik

 Díky za poskytnutí hesla. Ale já blbec si to nepřečet celé a ušlo mi že píšeš na nezvlevněné lego.

Matthes_CS

Citace od: Matthes_CS kdy 15.10.2019, 15:14:07
Citace od: jojik kdy 15.10.2019, 14:18:50
A je zase stejný kod SPARKYSONA ? Protože když jsem ho zadal tak mi to nezapočetlo tu další 20% slevu. Nebo mi to tu slevu z akce započte až na konci objednávky?

Kupóny na mě vyskočili v aplikace od airbank, nevím, jestli jsou i jinde, ale nejspíš nevyužiji, takže do sparkys mám kupón na pokladnu nějaký nesmysl, na e-shpop "ONADNES20L".

Na eshopu bambule prodlouženo do 23. 10. s citovaným slevovým kódem.