FWBC (Vlastní) Ledové snění

Založil peter, 17.02.2013, 21:56:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Někdy, někde v mrazivé zimní noci ...

Sometime, somewhere in the frosty winter night ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Bard

#1
Pro mě parádní výtvor - hodnotím atmosféru. Ta první fotka ve mně vyvolává pocit mrazivé zimní noci, přesně v souladu s popiskem. 
Jedno z děl, které umocňuje mou fascinaci LEGEM.
(A kvůli takovým dílům jen tak něco svého nebudu sdílet, možná za pár let...)

germik

Wow, přesně něco takovýho bych podle zadání očekával, jak píše Bard - dýchá z toho taková zvláštní atmosféra :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

votrelec

Daju sa uzatvarat stavky na vitazstvo?  :o

TUKE

Tak toto je nádhera. Musel som si spraviť čaj, aby ma zima prešla  ;)

frantoka


blindmelon

#6
Podle mě (Vaška) zatím nejpohlednější dílko v soutěži. Pozitivně hodnotím hlavně tu sevřenost, dobrá práce s krajinou. A atmosféra daná tím nedějem, opuštěným mmístem. :) Pokud bych to mohl vylepšit, dal bych do vozíku, mimochodem moc pěkná kárka, navrch bílé, jakože zasněžené/naváté větve. Ale to je věc pohledu. Oceňuji sníh navátý na zábradlí, nikdy jsem u jiného MOCu takový detail neviděl.

Aha tak on tam spí rytíř.... ;D Ani jsem se ho zprvu nevšiml, jak jsem si prohlížel tu krajinu.
Hezký den, Blindmelon

Kalethrion

Moc hezky se ti povedlo zachytit opravdu mrazivou atmosféru. I díky nasvícení se divák ocitne rovnou v zimním lese. A ty zasněžené jehličnany jsou jak živé, paráda :)

P4tr1cius

Vidím, že pri tomto diele niesom jediný s tipom na jasného víťaza. Je to naozaj perfektné. Vidím Peter, že ty pred kvantitou a veľkosťou, rozhodne uprednostňuješ kvalitu. Tie stromy sú úžasné!

otaznik

Výborná práce, krásně vystihnutý moment a atmosféra.  :o

Tomtombuy

I pro mě nejhezčí dílo. Nádhera, zejména první nasvícená fotka s černým pozadím má skvělou atmosféru. Jen mi uniká smysl umístění kuše. Je pověšená na jakémsi zabradlí? Spíš by mi pasovala opřená o zídku, více v pohotovosti. A dvoukolák patří spícímu?

Mr. Cube


Sanna

Musím uznat,že se stavba opravdu povedla. Moc se mi líbí.

Kuba

Parádní dílo, s kterým to asi vyhraješ.

Skvělé nápady při realizaci zimní přírody. Stromy vypadají hodně realisticky.

Colonel32

Nádhera.

Přiznej se, kolik času ti tohle zabralo - stavění, přemýšlení, přestavování, i jestli si musel nějaké díly dokupovat.

Jean Vallette



Anatyt

Dokonalé! Prvú fotku už mám ako pozadie. ;)

Atom


mozkit

ta první fotka přesně působí mrazivou nocí :)