Kostky v Plzni 2022

Založil Hardegon, 02.07.2021, 09:00:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

Hardegon

Zdravím,
termín výstavy byl napevno určen a rezervován na 9.-12. 6. 2022.



Platí původní verze, že hlavní stavěcí den je čtvrtek 9. a v pátek už bude výstava otevřena pro návštěvníky v takovém formátu, aby mohli vidět stavění a kompletaci modelů. Ideálně kdyby chodily školy. V neděli vše uklidit a tradá domu.

Místo výstavy je v Papírně Plzeň. Starý průmyslový objekt asi 500m vzdálený od původní výstavy.
Změna místa byla kvůli větším prostorům a nabízenému servisu. Určitě se Vám tam bude líbit  ;)
Podle zájmu od vystavujících můžeme zabrat 2000 až 4000m výstavní plochy.

Spouštím tedy předběžné přihlašování vystavujících a modelů. Zároveň pokud by měl někdo chuť a možnost na výstavě prodávat kostky nebo sety, hlaste se.
Upozorním, že víkend 3.-5. 6. 2022 je výstava v Lysé.

Ubytování:
Zajištěno opět na VŠ kolejích ZČU v hotelové části. Posledně byly pozitivní reakce, tak jsem šel do ověřené jistoty.
Ubytování je autem do 10 minut od výstavy.
Případně tramvají č. 1 je to bez přestupu max 15 minut. (nová výstavní plocha je na MHD mnohem dostupnější než původní místo)

Rezervace mám už od čtvrtka do neděle. Počítal pro každého, kdo se hlásil + mam rezervu na doprovody. Na jaře budu finalizovat seznam, až bude situace trochu jasnější než je teď.

Parkování:
Na ubytování je to bez problému. Je tam velké veřejné parkoviště přmo u vchodu.
U výstavy je možnost dojet až k nákladnímu výtahu (výstava je v 1. patře). Případně zacouvat k nejbližšímu schodišti.
Parkování ideálně 200m vzdáleného obchodďáku nebo v přilehlých ulicích. Přímo v papírně bude kapacita hodně omezená.

Seznam doposud hlášených kostkařů:
Milan + matka
martindavid
Chairudo
HD
Daniel
Igorus
Tomik
šipka
Mirek
Ryxe
Sanna
Nikolinek
skywalker007 + bombero
444martin
MTron
Robkteryten
Znouzecnost
GearCS
Pomocník
miho
Artezs
Togaran
DanyBoy
Vasyk
Peter
Chikos


Hardegon

#1
Vzhledem k tomu, že výstava v Lysé a Plzeň jsou jen 4 dny od sebe, tak s Ryxem a Vasykem domlouváme možnost dopravy modelů z Lysé přímo do Plzně. Tím by vystavujícím odpadlo překládání modelů doma z auta a zase zpět. 9.6. už by na vás čekaly v Plzni. Samozřejmostí je bezpečné uložení všech modelů.

Byl by o tohle zájem?

milanv

Rozhodně převoz tam, to je příjemné ulehčení. Převoz zpátky do Plzně asi nevyužijem - v Lysé stejně budeme.

P.S.: Když je Lysá nadLabem, je Plzeň naPijem? :)
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

#3
Citace od: milanv kdy 02.07.2021, 09:19:45
Rozhodně převoz tam, to je příjemné ulehčení. Převoz zpátky do Plzně asi nevyužijem - v Lysé stejně budeme.

Ve hře je možnost úřevozu modelů z Lysé do Plzně, aby každý kostkař nemusel v neděli doma vyložit auto a ve čtvrtek ho zase nakládat. Tohle by odpadlo.

Citace od: milanv kdy 02.07.2021, 09:19:45
P.S.: Když je Lysá nadLabem, je Plzeň naPijem? :)

Hlavně tam nenapsat "y".

milanv

Aha, pardon, popletl jsem pořadí výstav, jde jen o jeden přesun a ten bude samozřejmě dobrá pomoc.
Pán na Žlutém hradě

mirek

#5
Přihlašují se na akci s interaktivním minikolejištěm 2,5x1,5 m. Poprosím o připojení na 220V.
K vidění bylo zatím jen poprvé a to v Olomouci.

Robkteryten

Rádi se připojíme, pokud máš zajem.

Tomik

Jak už jsem psal dříve, výstavy se zúčastním, nicméně o převoz modelů zájem nemám - moje alternativní nejsou příliš náročné na logistiku, takže si to ošéfuju sám.

Citace od: Hardegon kdy 02.07.2021, 09:00:14
...
Upozorním, že víkend 3.-5. 6. 2022 je výstava v Lisé.
...
Tak ta Lisá s měkkym "i" fakt bije do očí. :o Jsem nevěděl, že se změnila vyjmenovaná slova po "L"... >:D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Hardegon

Citace od: Tomik kdy 02.07.2021, 15:27:26
Citace od: Hardegon kdy 02.07.2021, 09:00:14
...
Upozorním, že víkend 3.-5. 6. 2022 je výstava v Lisé.
...
Tak ta Lisá s měkkym "i" fakt bije do očí. :o Jsem nevěděl, že se změnila vyjmenovaná slova po "L"... >:D

Děkuji za umravnění. To se docela stydim.  :-X

fanda

Citace od: Tomik kdy 02.07.2021, 15:27:26

Citace od: Hardegon kdy 02.07.2021, 09:00:14
...
Upozorním, že víkend 3.-5. 6. 2022 je výstava v Lisé.
...
Tak ta Lisá s měkkym "i" fakt bije do očí. :o Jsem nevěděl, že se změnila vyjmenovaná slova po "L"... >:D

Já bych to plzeňákovi odpustil, jezdím totiž na houby do oblasti vedle Rakovníka, jménem "Horácká Lisa" a je tam těch Lis víc.

nikolinek


Hardegon

Hola hej! Plzeňská výstava se začíná připravovat. Prosím tedy opět zájemce nechť se hlásí. Automaticky počítám pro každého přespolního, že bude chtít ubytování čtvrtek až neděle (3 noci).

Klidně pište kolik metrů budete chtít a další speciality k vašim modelům...

Tomik

Citace od: Hardegon kdy 06.09.2021, 12:37:18
Hola hej! Plzeňská výstava se začíná připravovat. Prosím tedy opět zájemce nechť se hlásí. Automaticky počítám pro každého přespolního, že bude chtít ubytování čtvrtek až neděle (3 noci).

Klidně pište kolik metrů budete chtít a další speciality k vašim modelům...
U mně můžeš počítat s cca 5 běžnými metry výstavní plochy (počítám se šířkou výstavní plochy kolem 80 cm). Pátečního výstavního dne bych se též zúčastnil a příjezd ještě zvažuju zda ve čtvrtek večer nebo v pátek ráno podle toho, kolik bude v pátek času na instalaci před otevíračkou.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Hardegon

Citace od: Tomik kdy 06.09.2021, 15:12:51
U mně můžeš počítat s cca 5 běžnými metry výstavní plochy (počítám se šířkou výstavní plochy kolem 80 cm). Pátečního výstavního dne bych se též zúčastnil a příjezd ještě zvažuju zda ve čtvrtek večer nebo v pátek ráno podle toho, kolik bude v pátek času na instalaci před otevíračkou.

Samotná instalace v pátek by měla být "atrakce" pro návštěvníky. Vidět, jak se podobné věci přepravují, instalují a kompletují je docela zajímavé, tak to pilotně zkusíme i předvádět lidem.

Borun

Zatím nevím co všechno přivezu, ale 5 m budu určitě potřebovat.

Ongon

#15
taky se hlasím 5-7m2 bych potřeboval

vzal bych hradní budovy a dále asi důl

milanv

Počítáme s Plzní, jen ještě nevíme, co všechno přivezeme.
Plus se domluvíme na dětských koutcích, samozřejmě.
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Citace od: Borun kdy 06.09.2021, 18:31:17
Zatím nevím co všechno přivezu, ale 5 m budu určitě potřebovat.

>:D Píšu si k tobě 7m pro jistotu...

martindavid

Z plánovaných 13m2 to budou cca 3m2 možná za rok stihnu dát pár modelů dohromady,
tak třeba něco přibude.

milanv

Citace od: martindavid kdy 07.09.2021, 09:44:52
Z plánovaných 13m2 to budou cca 3m2 možná za rok stihnu dát pár modelů dohromady,
tak třeba něco přibude.
Nechci do toho Markovi příliš mluvit, ale mám nápad: ty sám, Martine, třeba postavíš na 3m2, ale už poměrně slušná řádka kostkařů má doma tvé návody a stavěla podle nich. Kdyby se to domluvilo, aby nebyly duplicity, tak by mohlo být  tvých modelů na výstavě podstatně více m2...
Pán na Žlutém hradě

martindavid

Citace od: milanv kdy 07.09.2021, 17:49:59

Nechci do toho Markovi příliš mluvit, ale mám nápad: ty sám, Martine, třeba postavíš na 3m2, ale už poměrně slušná řádka kostkařů má doma tvé návody a stavěla podle nich. Kdyby se to domluvilo, aby nebyly duplicity, tak by mohlo být  tvých modelů na výstavě podstatně více m2...
Taky nápad, ale modely na které jsou návody mám skoro všechny jen schází stalinec a červená xena control+ ty se dají lehko obnovit,ale ty ostatní musím pomalu jen podle fotek a toho co si pamatuji v hlavě.Jak budu mít na pay palu nějaké peníze budu muset koupit nějaké kostky a začít.
Mám v jednání návrat soupravy kterou jsem loni prodal.

skywalker007

Taky se hlásím já + brácha (bombero) zabrali bychom tak 5-6 m2.

Sihaja

Ja bych taky rada dorazila asi cca 1m2

Robkteryten


šipka

Bude mi ctí i radostí  ;)

Mtron

Jako minule se hlásím, tak třeba mě necháte vystavovat no  >:D >:D >:D >:D

MTRON
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Hardegon

Aktualizován seznam vystavovatelů.

Přihlášky stále otevřeny pro modely, prodej, aktivity, hry, doprovodné programy... Prostoru máme spoustu. Možnosti takřka neomezené...

Artezs

Ahoj, zkusil bych se připojit. Musím ještě vybrat, s čím bych se mohl prezentovat.... Kde se mám přihlásit? Díky

MiHo

Také se hlásím s kolejištěm.

poMOCník

Zvláštní, že jsem se ještě nepřihlásil. Bral jsem to asi jako dvojvýstavu, kde se automaticky přihlašuje na obě :) Takže se taky hlásím, snad už budu mít tou dobou čím se pochlubit.