Kostky v Plzni 2022

Založil Hardegon, 02.07.2021, 09:00:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Citace od: Artezs kdy 24.10.2021, 15:54:06
Ahoj, zkusil bych se připojit. Musím ještě vybrat, s čím bych se mohl prezentovat.... Kde se mám přihlásit? Díky

Stačí sem hodit nějaký tvůj model nebo mi ho poslat zprávou a pokud to bude OK, tak je přihláška hotova. Pak už jen stačí dorazit a přivézt model. ;)

Artezs

Díky, poslal jsem ti zprávu, snad ti dorazila. :-)

Hardegon

Nové přihlášky přijaty. Díky za ně a těším se. :)

Citace od: miho kdy 24.10.2021, 22:06:13
Také se hlásím s kolejištěm.

Jak bude kolejiště velké? Oproti minulé výstavě zde budu mít problém s dostatkem stejných stolů a nevím, jestli budu schopen nějak rozumně vymyslet souvislou rovnou plochu 3x8m, která byla posledně.

MiHo

#33
Citace od: Hardegon kdy 26.10.2021, 14:33:03
Jak bude kolejiště velké?

Velké může být jakkoli si řekneš, protože dnes už je modulární a na přípravu je ještě dostatek času.
- minimum je 1,03 x 1,03 m (to je jen dvojkolejný kruh).
- momentální maximum je 36m2 viz obr.
- od velikosti se pak bude odvíjet počet stavitelů-pomocníků a způsob dopravy (osobák nebo dodávka)
- nejpozději do konce letošního roku definuj prosím rozměry plochy, já pak začnu projektovat, krabicovat potřebné moduly a domlouvat kvalifikované pomocníky.


Hardegon

Ubytování:
Zajištěno opět na VŠ kolejích ZČU v hotelové části. Posledně byly pozitivní reakce, tak jsem šel do ověřené jistoty.
Ubytování je autem do 10 minut od výstavy.
Případně tramvají č. 1 je to bez přestupu max 15 minut. (nová výstavní plocha je na MHD mnohem dostupnější než původní místo)

Rezervace mám už od čtvrtka do neděle. Počítal pro každého, kdo se hlásil + mam rezervu na doprovody. Na jaře budu finalizovat seznam, až bude situace trochu jasnější než je teď.

Parkování:
Na ubytování je to bez problému. Je tam velké veřejné parkoviště přmo u vchodu.
U výstavy je možnost dojet až k nákladnímu výtahu (výstava je v 1. patře). Případně zacouvat k nejbližšímu schodišti.
Parkování ideálně 200m vzdáleného obchodďáku nebo v přilehlých ulicích. Přímo v papírně bude kapacita hodně omezená.

Artezs

Ještě takový detail, abychom mohli vystavovat, je nutné mít zřejmě očkování... Dnes mi zamezili přístup do Fitness a neuznávají ani protilátky. Takže asi očkovat...

peki

Citace od: Artezs kdy 22.11.2021, 11:07:00
Ještě takový detail, abychom mohli vystavovat, je nutné mít zřejmě očkování... Dnes mi zamezili přístup do Fitness a neuznávají ani protilátky. Takže asi očkovat...

Podmínky budou zveřejňovat pouze organizátoři. Díky. Jak jsem psal jinde, prosím o dodržování. Nebudeme tu u každé akce řešit případné podmínky (C19) vstupu, které budou/nebudou za půl roku, když není jasné co bude platiti příští týden.

Děkuji všem za pochopení.

Hardegon


Hardegon

Pomalu se blíží i Plzeň 2022. Prosím o přihlášky, kdo tak ještě neučinil. Pokud již víte finální soupis modelů a prostorové nároky, hoďte mi to prosím sem.  ;)

peter

Já s akcí stále počítám, jen bohužel od posledně nemám v podstatě nic nového, ale to snad nevadí.

Citace od: peter kdy 22.11.2018, 16:12:20
Každopádně mohu nabídnout diorama aut 1:13 (plocha 1m2) a diorama s železniční tématikou (plocha 1m2) vč. přípojky na 230V.

K tomu bych rád přidal nějakou ukázku z LTTT, což je také cca 1m2.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hardegon

Citace od: peter kdy 08.03.2022, 11:51:15
Já s akcí stále počítám, jen bohužel od posledně nemám v podstatě nic nového, ale to snad nevadí.

Úplně v pohodě. Kvalitu mají vysokou a jsou to 3 roky, co tu byly  ;)

Citace od: peter kdy 08.03.2022, 11:51:15
K tomu bych rád přidal nějakou ukázku z LTTT, což je také cca 1m2.

Skvělý nápad. Což takhle dát si závod? Klidně indoor a outdoor variantu.

gearcs

Taky se hlásím, jak jsem ti už říkal. Na výstavu bude ale pravděpodobně jen Starý Dub z r.2019, změřím.

Togaran

Hlásím se a těším se   ;D
Přivezu svojí poslední Spyrius loď a pár dalších space MOCů.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Artezs

Také potvrzuji svoji účast, model je stále stejný, viz dvě foto. Rozměry: cca 2 m čtvereční. Ještě se zeptám, jak je to s tím, kdybych chtěl prodávat svoje kostky - přebytky, které nepotřebuji? Je to jenom bedýnka.

HD

Hlásím se,
Dovezu svou obvyklou směsici modelů (technic, space, atd.), ideálně ve čtvrtek večer.
V pátek dorazí doprovod, takže ubytování prosím pro dva.  :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Hardegon

#45
Výstava se blíží. Pokud ještě má někdo zájem o dovezení svých modelů, nechť se mi ozve. Prostorové možnosti jsou skoro nekonečné.

Matthes_CS

Citace od: Hardegon kdy 02.04.2022, 16:05:21
Výstava se blíží. Pokud ještě má někdo zájem o dovezení svých modelů, nechť se mi ozve. Prostorové možnosti jsou skoro nekonečné.

Pokud je zájem, tak bychom s tátou (pifikem) přijeli, ale asi až v pátek 10 - 11 hodin.
Já bych vzal posunovací kolejiště, kde si můžou děti jezdit 260 x 80 cm, kde je potřeba připojení do el. sítě.
Táta by vzal balanční bludiště (už má čtvrté) na hraní pro děti, potřebuje asi 1x1 metr stůl na odkládání.
Ještě můžu vzít mozaiky na pověšení nebo se stojanem.

Hardegon

Citace od: Matthes_CS kdy 11.04.2022, 14:12:44
Pokud je zájem, tak bychom s tátou (pifikem) přijeli, ale asi až v pátek 10 - 11 hodin.
Já bych vzal posunovací kolejiště, kde si můžou děti jezdit 260 x 80 cm, kde je potřeba připojení do el. sítě.
Táta by vzal balanční bludiště (už má čtvrté) na hraní pro děti, potřebuje asi 1x1 metr stůl na odkládání.
Ještě můžu vzít mozaiky na pověšení nebo se stojanem.

Jo, takové věci se neztratí  ;) Díky.

Sihaja

Ja se budu muset z Plzenske vystavy omluvit.

znouzectnost

Ahoj,
doufám, že se ještě můžu přihlásit. Říkal jsi, že na mě myslíš a koukám, že mezi vystavovateli nejsem.
Vezmu nějaké rakety. Nově Falcon heavy a odpalovací rampu pro redstone.
a taky kousek základny ať mě tam blacktroni neušlapou.


Hardegon

Citace od: znouzectnost kdy 23.04.2022, 21:30:39
Ahoj,
doufám, že se ještě můžu přihlásit. Říkal jsi, že na mě myslíš a koukám, že mezi vystavovateli nejsem.
Vezmu nějaké rakety. Nově Falcon heavy a odpalovací rampu pro redstone.
a taky kousek základny ať mě tam blacktroni neušlapou.

Na tebe myslim pořád. ;)

Chairudo

Jede někdo kromě mě a Danyboye směr Ostrava-Olomouc-Lysá-Plzeň?

Řešíme přepravu modelů tam i zpět, mohli by jsme ideálně vymyslet společnou cestu s více místem a menšími náklady :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

444martinhanak

Platí stále, že v pátek 10.6. budou chodit na výstavu školy?
V jakém čase?
Ptám se z důvodu, že jsi poslal dotaz, kdy přijedeme.
Dík Martin

Hardegon

Citace od: 444martin kdy 10.05.2022, 12:41:58
Platí stále, že v pátek 10.6. budou chodit na výstavu školy?
V jakém čase?
Ptám se z důvodu, že jsi poslal dotaz, kdy přijedeme.
Dík Martin

Ano, pátek je již výstavní den. Dopoledne dorazí školky. Na odpoledne domlouvám další skupiny. Jinak celý den bude otevřeno i pro běžné návštěvníky.
Páteční instalaci pilotně zkouším i jako součást "zábavného programu". Je docela zajímavé vidět, jak stavitelé modely převáží a sestavují. Já na to měl vždycky spoustu dotazů a předváděl jsem to u různých modelů na výstavách.
Proto je možné během pátku dorazit kdykoliv. Stoly budou připravené.

444martinhanak

Dík za ujasnění.
Od kdy se bude moci ve čtvrtek instalovat?
Dík Martin

Hardegon

Citace od: 444martin kdy 10.05.2022, 14:07:52
Dík za ujasnění.
Od kdy se bude moci ve čtvrtek instalovat?
Dík Martin

No zatim spíš počítam s instalací modelů někdy odpoledne/večer. Stoly se budou montovat od dopoledne.
Pokud někdo přijede na 12:00, asi ještě nebude hotovo. Od 16:00 už by mělo být všechno ready.

peki


Hardegon


Hardegon

Nikdy by mě nenapadlo, že zvládnete vygenerovat plný auto modelů, kostek a harampádí.

O půlnoci složeno ve skladu v Plzni. Ve čtvrtek bude převezeno na plochu výstavy Kostky v Plzni.

Veliký velikánský dík Vaškovi.

Hardegon

Info o zavážení modelů:
Vjezd do areálu je zde: Zde
Projedete bránou, hned za ní doleva a na konci první budovy vpravo. Za rohem jsou skleněná vrata a to je cíl. Tam už je nákladní výtah.

Na místě jsou paleťáky a vozíky na převoz.

Parkování v areálu je možné, ale jen nachvíli. Pak auta přeparkujte, prosím, sem před obchod. Je to veřejné neplacené parkoviště 200m daleko.