Hrací sobota v Plzni 2021

Založil Hardegon, 02.07.2021, 09:12:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Výstava letos v Plzni nebude, ale již jsem se s někým bavil o jednom hracím dni.

Představa:
- dovézt do Plzně hlavně interaktivní věci, aktivity a hry s legem
- udělat to v malém formát pro cca 200 až 300 návštěvníků za jednu sobotu
- pár statických modelů pro rodiče hrajících si dětí
- klidně to pojmout jako malé setkání kostkařů
- vybíralo by se lidové vstupné hlavně na pokrytí nákladů (primárně doprava)

Hrací den by proběhnul v Papírně Plzeň, kde bude 2022 výstava. Jen by to bylo v menším prostoru kavárny (viz fotka).

Finální termín 9.10. 2021



444martinhanak

Už jsem se s Hardegonem domlouval.
Zkusil bych premiéru nového ovládání mých starších hýbacích věcí, které jsem předělal na motorek a připojil k čidlu. Návštěvník by pohnul rukou nad čidlem a model by se začal hýbat. A po krátkém čase by se sám vypnul. A další návštěvník by ho znovu máchnutím ruky nad čidlem rozpohyboval.

Tak se hlaste :)
rád Vás uvidím zase v akci.

Hardegon

Akce proběhne. Finální termín 9.10. 2021

Prosím, pište, kdo by měl zájem dorazit. Za sebe tam budu mít nějaké hry s legem, zajistím pár skřítků pomocníčků a snad i nějaký ten malý model se objeví.

Celé by to mělo být co nejvíc na pohodu. Spíš bráno jako testovací den, jestli je o něco takového mezi kostkaři a veřejností zájem.

Stimpi

Předběžně bych mohl přivézt nějaká autíčka na ježdění (3 - 5 kusů). Bagr ješte nemám hotový.
Ještě ale nevím jak to bude se mnou vypadat v říjnu.

Ongon


Marty713

Ahoj, Marku,

rádi bychom se s rodinou zúčastnili. Už delší dobu nosím v hlavě nápad na jakýsi "workshop alternativního stavění", kde by se dětem i dospělým ukázalo, jak z toho, co je k dispozici, postavit cokoli, co chtějí. Mám několik představ, jak by se to dalo pojmout... Je to jen nápad, ale kdyby o to byl zájem, tak to můžeme spolu doladit. :)

Jinak samozřejmě můžu dohlížet na jakoukoli jinou LEGO aktivitu (jsem táta a AFOL, tak průpravu mám snad dostatečnou >:D).

A rád vás zase uvidím. ;)

Díky, Martin

Marty713

Ahoj, :)
jak je to, prosím, s touto akcí? Trochu to zapadlo a mě by zajímalo, zda je to stále aktuální a kdo se bude účastnit?

Hardegon

Hrací den bude. Je to ale "narychlo", neorganizuju to jen já sám a je to nový formát. Omlouvám se tedy za chyby v komunikaci.

Časově by to mělo být 10:00 - 16:00.
Prostor je zajištěn.
Stoly na hraní budou.
Stoly na vystavení nějakých modelů budou.

Hardegon


peki


444martinhanak

Kde je prosím možné parkovat? Dá se vjet do areálu? Na fotkách vidím nějakou bránu - ta je hlídaná?
Dík
Martin

Hardegon

Citace od: 444martin kdy 04.10.2021, 16:26:00
Kde je prosím možné parkovat? Dá se vjet do areálu? Na fotkách vidím nějakou bránu - ta je hlídaná?
Dík
Martin

Vjezd do areálu a parkování domluvím, pokud máš hodně věcí na nošení. Jinak parkovat se dá kousek vedle před obchodem (bod 2) nebo v okolních ulicích, bude-li volno.

Hardegon

Zítra akce proběhne dle plánu. V Papírně Plzeň 10:00 až 16:00.

K vidění budou menší modely, pár hýbacích MOCů, malý prodej LEGO dílů a samozřejmě LEGO aktivity a hry, na které se akce zaměřuje nejvíc.

Hardegon

Zpráva o uskutečněné akci :)

Místo: Papírna Plzeň
Čas: 9.10.2021, 10:00-16:00
Pořadatel: Papírna Plzeň a Hardegon (Marek Mencl)

Za kostky se účastnilo celkem 5 stavitelů. Jmenovitě:
444martin a jeho hýbací modely
Dany a Ongon s prodejem
Nikolinek jako expertka přes hry a hraní
Hardegon a statické modely a hry

Díky všem za účast. Bylo to sice komorní, ale ono to tak bylo i trochu míněno hlavně kvůli průzkumu trhu a zájmu.

Návštěvníků nakonec přišlo cca 50, tak rozhodně plno nebylo, ale neustále tam někdo byl. Hrací koutek s kostkami byl malý, ale vznikaly tam zajímavé stavby a každá rodinka se tam na nějakou chvíli posadila. Rekace byly jen pozitivní.

Ze strany produkce Papírny taky pozitivní. Bohužel po tom divném roce s C-19 jsou obecně akce (nejen pro děti) výrazně méně navštěvované. Padla předběžná domluva na opakování téhle akce na jaře 2022, která by se už pojala ve větším stylu, více propagace, modelů, aktivit a byla by to přímá reklama (nejen) na výstavu v Plzni.


pitris47

Navštívil jsem akci s manželkou a líbilo se mi to.