(vlastní) Oblast velkých jezer - rok 1760, Severní Amerika

Založil šipka, 31.12.2020, 17:10:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Poslední letošní mocík  ;)  Rok 1760 oblast Velkých jezer, Severní Amerika. Indiáni z kmene Čerokézů spolu s Brity, se chystají napadnout francouzské lovce kožešin. Zprávu o nepřátelské aktivitě jim přišel oznámit indián ze spřáteleného  kmene, ale patrně bezůspěšně.

https://www.flickr.com/photos/127256529@N08/


hobby

Velmi pěkné, i s tím epickým příběhem 8)

Kuba

Pěkná stavba ve věrném podání. Málem mi unikla :)

Toto téma mám strašně rád a sám chci z tohoto období už 5let postavit jednu událost (ale stále mám pocit, že nemám nenastřádáno dost kstiček :) )

poMOCník

Mně se hrozně líbí ten terén! Asi pár věcí okopíruju  >:D

linhi

Nádhera...něco jako poslední Mohykán

Petronel

Skvělá stavba. Jak je u tebe zvykem. Moc se mi líbí, že se pouštíš do toho co jiní ne. Stavíš historické stavby a ne jen prosté rytíře a piráty.
Je to celkem "prosté" a "jednoduché" a přitom parádní a detailní. Minifigové také super!

Citace od: Kuba kdy 03.01.2021, 20:20:44
Pěkná stavba ve věrném podání. Málem mi unikla :)
Souhlas, také mi málem unikla. A to je také jediné co vytýkám. Mrzí mě, když někdo postaví luxusní stavbu, ale pak si nedá práci např. s kvalitou fotek. Nebo ve tvém případě s názvem tématu. ;D
název např.
"(vlastní) Oblast velkých jezer - rok 1760, Severní Amerika"
by tomu slušel daleko víc a téma už nikdo nepřehlédne. 8)

Ale to samozřejmě na samotné povedené stavbě nic nemění. ;)

šipka

Díky všem, název upraven  ;)  Inspirace přesně byla Posledním mohykánem.  ;D Původně to mělo být větší a epičtější ale trochu jsem nakonec ubral.

Izabella08

Honzi,
moc se mi líbí u Tvých staveb, že přesně vystihují ten daný okamžik...to Ti jde!
Dále smekám před provedením i Tvými znalostmi historie.

peki


Chikos

Skvělá práce, jako vždy od tebe. Líbí se mi hlavně, jak si nikde "neodflákl" žádné skály, protože to k tomu na modelu této velikosti svádí. Ať se na ně kouknu kamkoliv, je na nich vidět hromada času  ;)

Igorus

Nové neotřelé téma. Za to palec nahoru!

Díval jsme se ještě detailněji na ten terén. Je prima, že jej stále zdokonaluješ a přidáváš nové způsoby jeho tvorby. Je jen otázkou času, kdy se dostaneš na styl Ryxe  >:D

Daniel

Pěkná krajinka pro nějakou idilickou scénu...třeba budoucí masakr lovců kožešin ;D