Společný projekt - perníková vesnička

Založil peki, 24.02.2020, 08:54:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Citace od: Ongon kdy 14.05.2020, 17:40:29
Kluziště teď upravují do větší plochu, potom přidám 😉

Bude to kluziště nebo ne? Jak velké, hoď prosím obrázek modulu. Pokud ne OK, dodá někdo jiný. Ptám se protože nepotřebuji 2. Nerozumím, komentáři  v rekaci na farmu :

Citace od: Ongon kdy 07.10.2020, 21:50:46
Beru na vědomí, pulsu do něčeho menšího


Vasyk

Hotovo na 95%.. zbývá osadit figy, kteří jsou na cestě. Celková velikost je 2x4 baseplate 32x32.

Chikos

Jedna velká paráda, to opravdu nemá chybu  ;D

peki

Citace od: Vasyk kdy 12.10.2020, 12:36:29
Hotovo na 95%.. zbývá osadit figy, kteří jsou na cestě. Celková velikost je 2x4 baseplate 32x32.

Pěkný Bitvu umístíme na "kopec".

peki

Po dohodě s Vasykem ("trochu" předělá půdorys) bude bitva na ploše 3x3 baseplate 32x32. Kde v levo dole bude 1 baseplate vykousnutá. Tam bude prostor pro Robketerýten dokončení sjezdovky (domluvte se spolu předpokládám že něco z bitvy tam bude moc zasahovat aby nebyla ostrá hranice, např. figové s meči atd).

Bitvou a svahem zabereme 1 m (ze 3 výlohy).

Tím že nebude jezdit vlak, budeme vesničku stavět na hloubku 3 x baseplate 32x32.


Vasyk

Viz. domluva s Pekim. Je to takto v pořádku ? Nikde nic nepřesahuje.

Clermont

Postavil jsem sice 32x32, ale snažil jsem se udělat něco placatého mezi chaloupky. Snad se bude hodit.
PS: chybí 2 hokejky které se dodají.

Ongon

Citace od: peki kdy 12.10.2020, 12:12:16
Citace od: Ongon kdy 14.05.2020, 17:40:29
Kluziště teď upravují do větší plochu, potom přidám 😉

Bude to kluziště nebo ne? Jak velké, hoď prosím obrázek modulu. Pokud ne OK, dodá někdo jiný. Ptám se protože nepotřebuji 2. Nerozumím, komentáři  v rekaci na farmu :

Citace od: Ongon kdy 07.10.2020, 21:50:46
Beru na vědomí, pulsu do něčeho menšího

Kluziště bude, jen čekám na díly
Velikost 32x32, od navrhu se bude mirně lišit (led bude nakonec z dark orange, kvuli nedostupnosti trans blue)
datum dodání stihnu + ploty budou dekorativní )ty co tam budou v LDD nejsou) a budou mezi sloupky lampiony

peki

Citace od: rocice kdy 11.10.2020, 19:27:56
Finální podoba chaloupky paní perníčkové ...
Citace od: rocice kdy 11.10.2020, 19:30:03
A druhý modul ... kolotoč s panem perníčkem, paní zmrzlinou a sobíkem ...

Oba moduly jsou v pohodě. Ten kolotoč se bude hodit do malého zábavního parku k Sihaje a já dodám taky jeden modul 16x32.

peki

Citace od: Clermont kdy 12.10.2020, 19:06:15
Postavil jsem sice 32x32, ale snažil jsem se udělat něco placatého mezi chaloupky. Snad se bude hodit.
PS: chybí 2 hokejky které se dodají.

Pěkné. Oceňuji (mimo jiné) i to že kluziště je natočeno a rozbíjí to tak stavby které jsou rovnoběžný se základním modulem.

peki

#160
Distribuce OLOMOUC a Ostrava.
tento (17-18) nebo příští víkend (24-25) budu mít kurýra Brno,Olomouc,Ostrava.

Kdo využije?
========
Izabella08 OK
Chairudo (Vasyk)
Borun OK
Clermont OK

Někdo další ?
 

Borun


Clermont

Citace od: peki kdy 13.10.2020, 11:09:10
Citace od: Clermont kdy 12.10.2020, 19:06:15
Postavil jsem sice 32x32, ale snažil jsem se udělat něco placatého mezi chaloupky. Snad se bude hodit.
PS: chybí 2 hokejky které se dodají.

Pěkné. Oceňuji (mimo jiné) i to že kluziště je natočeno a rozbíjí to tak stavby které jsou rovnoběžný se základním modulem.

Musel jsem to povýšit zas o level výše než na začátcích :)
Je to na rychlo spíchnuté navíc z toho co je doma, není teď moc času si hrát :(

Zoufalec

Já mám hotovo. V případě potřeby bych mohl vypustit les a rozhlednu s piknik místem usadit na modul 16x32.

peki

Pokud by to šlo rozdělit na 2 moduly, 16x32 bylo by to fajn. Bude to více univerzální.

Ongon


peki

Citace od: Ongon kdy 14.10.2020, 01:57:09
Toho 24-25 bych vyuzil

Sběrné místo je u Clermonta, nenáchavat na poslední chvíli.

peki

#167
Modul do rýsujícího se zábavního parku. Je tam několik atrakcí, ale hlavním lákadlem je tobogán s Perníkosaurem. Jde o obávaného praperníkového tvora.


peki

Nemá někdo k zapůjčení zmrzliny z tohoto setu? Jde mi o ty kornouty a kopečky zmrzlin. Mohlo by to být takové dozdobení.

Lego Duplo Set 10574 Ice Cream


Případně moje první oslava.


Sihaja

Citace od: peki kdy 15.10.2020, 12:00:50
Nemá někdo k zapůjčení zmrzliny z tohoto setu? Jde mi o ty kornouty a kopečky zmrzlin. Mohlo by to být takové dozdobení.

vecer se podivam a zeptam se deti, jestli to pujci....

Robkteryten

rozložení sjezdovky,
bude to takto vyhovovat? nahoře jedna 16x16, dole zabírám ještě kus na další. nebo to mám nějak upravovat? za chaloupku se mi ještě musí vejít motor vleku a nahoře zakončení. Tak jen jestli to mám nějak upravovat.

peki

Sjezdovku rozšíříme. Na svahu budou max stromy od pomocnika. Pod sjezdovkou bude k dispozici vždy modul 16x16.

peki

Žádám pekaře kteří ještě počou o finalizaci ideálně tento víkend.
Příští sobotu odvážím moduly z Ostravy (od Clermonta). Prosím ostatní o info jak dopravý moduly do Prahy. Instalace může být před státním svátkem nebo po nĕm. Říjen, pracovní den.
Perník budeme instalovat jako první výlohu.

Ideální by byla účast fotografa. Můžeme udělat PF a materiály na FB.

Chairudo

Včera jsem předal chaloupku Vasykovi i s instrukcemi na sestavení  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

Rád bych se zúčastnil instalace, 29. nebo 30. by byl ideál pro mě, ale snad bych se zařidil i jiné dny.

jetaM

Mám hotovou kadibudku  ;D
Muže být?

rocice

Dva moduly 16x16 včera předány Vasykovi.   ;)

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

poMOCník

Citace od: peki kdy 16.10.2020, 06:50:10
Sjezdovku rozšíříme. Na svahu budou max stromy od pomocnika. Pod sjezdovkou bude k dispozici vždy modul 16x16.

Zatím počítám, že bych dorazil na instalaci. Kdyby mi to s něčím kolidovalo, stromy dodám předem.

Nemáte někdo k zapůjčení několik těchto dílů pro uchycení stromů do svahu v černé nebo bílé? Mám jen tmavo šedé. Je to sice detail, ale každá nedokonalost mi pak kazí dobrý pocit z výsledku.


Petronel

Peki zmenšil bych svůj modul cca na 16x32 a připojil by se pod sjezdovku. Budou tam sušenky a oplatky na lyžích, popř.sáňkách. Může být?