(vlastní) Klubův první hrad

Založil klubo, 17.02.2019, 20:16:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Foton

Pěkné, moc pěkné. Líbí se mi ta hratelnost , skrz rozebiratelnost.
A ty bočné komůrky/věžičky v hlavních věžích.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chikos

Super, jako malý kluk bych tenhle hrad hrozně chtěl  ;D jednoduchý a přitom propracovaný!

richchie

keby to bolo ako IDEAS set tak si ho urcite kupim, pekne male dielo :-)

Bard

Skoro si připadám trapně, že jsem tenhle povedený hrádek ještě nepochválil (narozdíl od mnoha ostatních).

Takže se s pochvalou připojuju, ačkoliv asi nezmíním nic nového, za co chválit. Obzvlášť na tomhle typu staveb mě dostávalo to, že vypadají jako hrad a přitom v sobě mají velkou dávku roztomilosti, až to člověka nutí k úsměvu. A přesně tohle tvoje stavba splňuje.
Jasný koncept, odkaz na 80. léta, přirozené začlenění nových dílků. Že hrad není rozevírací, nevidím jako mínus. Troufnu si říct, že pokud by takhle vypadal oficiální set, tak pro spoustu hradařů je to "must have".

klubo

Díky moc, potěší to...  :)

Aine

Citace od: Chikos kdy 10.05.2019, 13:08:56
Super, jako malý kluk bych tenhle hrad hrozně chtěl  ;D jednoduchý a přitom propracovaný!
Přesně! Takovejhle hrad bych chtěl a to teda MOC! :-)
Jenom taková drobnost_ trochu bych možná zmenšil tu skalku, která přiléhá ke zdi, tohle je "ready-made siege ramp", to by asi nikdo u hradeb nechtěl. ;-)


CitaceTroufnu si říct, že pokud by takhle vypadal oficiální set, tak pro spoustu hradařů je to "must have".
Ano!

klubo

#36
Po nějaké době jsem se přecijenom pustil do přestavby na otevírací hrad... malá ochutnávka

klubo

návrh tak nějak hotov...

Sihaja

Velmi inspirativni budu muset s detma taky postavit nejake oteviraci budovy, ale u nas to bude asi nemocnice nebo strasidelna jeskyne s drakem.