ParaCENTRum Fenix

Založil peki, 19.11.2018, 11:35:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Vočko

Citace od: Daniel kdy 25.07.2019, 14:27:58
Citace od: Vočko kdy 25.07.2019, 10:35:56
... tzn. že první pobyt stavění nebude... Doufám že to dorazí aspoň na druhý pobyt.
...nechci do toho kecat, ale z prodeje přece generujete nějaký zisk, ne? Když část z něj dáte na nákup kostek, tak budete soběstační (nebudete muset spoléhat na to, co kdo pošle za dar - ano, možná i Kostky.org jednou přestanou posílat) a navíc se Vám to rozjede ve větším...

To mi přijde trošku jak bylo kdysi v nějakém citátu k situaci s humanitární pomocí Africe. Nevím přesné znění, ale obecně to bylo něco v duchu: Že není dobré posílat tam ryby (furt budou čekat na dodávku ryb, která jednou třeba nepřijde), ale když je naučíš rybařit, obstarají si ty ryby sami...
Já i naše neziskovka jsme vděční za jakoukoli podporu kterou od kostek i ostatních afolů máme. Momentálně není možné uvolnit finance na nákup dílků.

jerzeeg

Ja myslim, ze ten citat, kluci, byl trochu jinak..
"Nauc cloveka s legem a nebude uz nikdy mit cas a penize na nic jineho.."  >:D

Sihaja

Mely by byt na ceste, doufam, ze dorazi dnes. Davala jsem tam telefon na vocka i adresu, tak snad dojdou.

peki

Citace od: Daniel kdy 25.07.2019, 14:27:58
...nechci do toho kecat, ale z prodeje přece generujete nějaký zisk, ne? Když část z něj dáte na nákup kostek, tak budete soběstační (nebudete muset spoléhat na to, co kdo pošle za dar - ano, možná i Kostky.org jednou přestanou posílat) a navíc se Vám to rozjede ve větším...

Dane tohle je zbytečné a trochu mimo. Vočko /fenix dostali od kostek nabídku s pomocí, z reakcí výše od jiných kostkařů jsem to vnímal (a stále vnímám ) jako dobrý a užitečný nápad.

Pokud s tím někdo nesouhlasí, nebo se na věc dívá jinak ok, ale diskutujte to prosím se mnou ne s příjemcem pomoci kterému byla  pomoc nabídnuta.

Nakoupili jsme na léto dílky za  11 188 Kč což je cca 1 polovina jedné aukce, pokud vezmu v úvahu že se toho účastní cca 50 lidí tak je to cca 223 Kč na jednoho. Část kostek (aspoň dříve) se mohla také poskytnout z kiloware kostek na rozsypání, kde se ve velkém počtu vyskytovala řada dílků (vočička,round tiles atd.) v množství, které jednotlivým kostkařům většinou k ničemu.

Dalším diskutovaným způsobem pomoci je pak realizace "prodeje" na akcích kostek.
 

Daniel

#124
Peki, chápu jak to myslíš a vím, že pomáhat je potřeba. S pomocí na podobné účely souhlasím! Sám jsem za sebe také Vočkovi kostky poslal a účastním se různých sbírek, Vánočních stromů pro dětské domovy atd...

Tím mým příspěvkem jsem spíše myslel (měla být rada, ne kritika), že když z něčeho vyděláváš (obecně v podnikání) a chystáš se v tom pokračovat, tak neutratíš 100% zisku. Ale je dobré si dávat část bokem a z toho děláš vývoj, nebo rozšíření výroby (v tomto případě rozšíření a osamostatnění). Ale co jsem tak pochopil z reakce Vočka, tak asi takovou vizi nemají... OK, chápu ;) .

Jezevec

Citace od: Daniel kdy 26.07.2019, 09:18:31
Tím mým příspěvkem jsem spíše myslel (měla být rada, ne kritika), že když z něčeho vyděláváš (obecně v podnikání) a chystáš se v tom pokračovat, tak neutratíš 100% zisku. Ale je dobré si dávat část bokem a z toho děláš vývoj, nebo rozšíření výroby (v tomto případě rozšíření a osamostatnění). Ale co jsem tak pochopil z reakce Vočka, tak asi takovou vizi nemají... OK, chápu ;) .

Tak nějak jsem taky pochopil to, co měl Dan na mysli.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Vočko

Kostky minulý týden úspěšně dorazily. Chci za mě i za Fenix moc poděkovat, kteří se na podpoře podíleli. Až budou nějaké hotové výtvory, dám sem nějaké fotky.
Pár foto jako důkaz, že balík přišel v pořádku ;)

Jezevec

Jako nechci působit nepřejícně nebo negativně vůči charitě. Sám jsem v minulosti jednou na děti lego prostřednictvím kostek poslal a i soukromě na charitu párkrát přispěl. Ale mám tak trochu dotaz ohledně tohoto "projektu" dělání objednávek lego kostek za kostky pro paracentrum. V okamžiku, kdy by každý daroval svoje vlastní přebytečné kostky (tak jako to bylo poprvé) nebo je sám koupil na vlastní náklady a poslal, proti tomu nelze říct ani slovo.

Ale tady toto už mně přijde trochu s odpuštěním megalomanské (zvlášť při pohledu na tu obrovskou krabici), že se prostě někdo jen tak pověří, aby dělal takové objednávky za peníze kostek. Je jasné, že paracentrum bude proti asi těžko, naopak mám spíše dojem že poptávka na lego materiál z jejich strany rychle roste a vůbec se nebojí ozvat se říct si rovnou o další. Však kostky jsou hodné, oni to zaplatí. Dvojité plus, když se z kostek udělá "šperk"a ten se ještě prodá. Ale sami si bohužel ani kostičku koupit nemůžou, jak už zde na toto padl dotaz nedávno.

Je to celé o to více smutné, že kostky mají asi dost peněz na to kupovat takové množství materiálu, ale na druhou stranu nemají ani korunu na to, aby zařídily věci přímo potřebné pro vlastní komunitu, jako třeba web a další věci, co stojí na nedostatku financí.

Co jsem napsal, je můj názor. Nicméně na téma objednávek kostek pro paracentrum jsem už soukromě s pár lidmi z kostek měl možnost mluvit a nejsem rozhodně sám, komu to přijde takové trochu už přehnané. Neberte to jako hejt na charitu, ale spíše jako podnět k zamyšlení.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Vočko

Citace od: Jezevec kdy 05.08.2019, 14:33:55
Jako nechci působit nepřejícně nebo negativně vůči charitě. Sám jsem v minulosti jednou na děti lego prostřednictvím kostek poslal a i soukromě na charitu párkrát přispěl. Ale mám tak trochu dotaz ohledně tohoto "projektu" dělání objednávek lego kostek za kostky pro paracentrum. V okamžiku, kdy by každý daroval svoje vlastní přebytečné kostky (tak jako to bylo poprvé) nebo je sám koupil na vlastní náklady a poslal, proti tomu nelze říct ani slovo.

Ale tady toto už mně přijde trochu s odpuštěním megalomanské (zvlášť při pohledu na tu obrovskou krabici), že se prostě někdo jen tak pověří, aby dělal takové objednávky za peníze kostek. Je jasné, že paracentrum bude proti asi těžko, naopak mám spíše dojem že poptávka na lego materiál z jejich strany rychle roste a vůbec se nebojí ozvat se říct si rovnou o další. Však kostky jsou hodné, oni to zaplatí. Dvojité plus, když se z kostek udělá "šperk"a ten se ještě prodá. Ale sami si bohužel ani kostičku koupit nemůžou, jak už zde na toto padl dotaz nedávno.

Je to celé o to více smutné, že kostky mají asi dost peněz na to kupovat takové množství materiálu, ale na druhou stranu nemají ani korunu na to, aby zařídily věci přímo potřebné pro vlastní komunitu, jako třeba web a další věci, co stojí na nedostatku financí.

Co jsem napsal, je můj názor. Nicméně na téma objednávek kostek pro paracentrum jsem už soukromě s pár lidmi z kostek měl možnost mluvit a nejsem rozhodně sám, komu to přijde takové trochu už přehnané. Neberte to jako hejt na charitu, ale spíše jako podnět k zamyšlení.
Jezevče, teď jsem přečetl tvůj příspěvek / názor a čumím. Tato podpora byla kostkama příslibena už nějaký pátek a znovu zopakuji, že si toho neuvěřitelně vážím nejen já, kolegové, ale i klienti. Výtvory neprodáváme, ale darujeme - za jednotlivé výtvory je uvedena cena a je na každém, co si vybere a za to daruje finanční obnos. Další fakt, pro mě a klienty se špatnou jemnou motorikou je to, že mají dílky mnohem větší a cennější rozměr - stavění z kostek, nebo i samotné hrabání pomáhá jemnou motoriku zlepšit.
Myslím, že není co závidět a pokud je to jinak tak si "hraní" s legem klidně vyměním a budu raději chodit (v mým případě by mi stačilo hýbat prstama na rukách. Vážně ani jedním nehýbu).
Vcelku mě to mrzí...

Clermont

Mám teď chvíli čas tak něco napíšu...
Někdo to může brát jako dobrý čin dát nějaké neziskovce která pomáhá handicapovaným lidem nějaký dar a zde konkrétně lidi okolo Lega pomáhají sdružení kde pracuje jejich člen a dávají za své společné peníze kostičky Lega, co jiného že.
Pak se ale někdo dívá na to, že to může být jako dobrá počáteční investice pro toto sdružení a pak z vydělaných peněz už můžou to rozjet ve větším sami jako klasický podnikatel kde peníze musí točit.
Takhle to někteří můžou podle mě vidět.
Nepíšu na které straně stojím, ale asi takhle to rozděluje ty dva tábory o kterých psal Jezevec.

PS: Jen mě napadlo teď v sobotu, pokud vedení Kostek chtělo něco koupit, tak na Afol dni jsme mohli koupit za levno hooodně kostek mohlo se něco ušetřit - měli tam třeba zase očička.

peki

#130
Citace od: Jezevec kdy 05.08.2019, 14:33:55
Co jsem napsal, je můj názor. Nicméně na téma objednávek kostek pro paracentrum jsem už soukromě s pár lidmi z kostek měl možnost mluvit a nejsem rozhodně sám......

Jezevče na kostkách může napsat každý svůj názor. Nemusíš tu mluvit za nějakou "skupinu". Fenixu jsem pomoc za kostky nabídl já ( v civilizovaném světě je naprosto běžné že LUGy svojí činností pomáhají, lego má na to formulář, kterým se provádí hlášení).  Zřejmě sem špatně pochopil i tvůj dřívější příspěvek:
Citace od: Jezevec kdy 21.11.2018, 19:31:07
Sdílejte a podpořte tak dobrou věc. Pomáhat má smysl, nejen o Vánocích.

https://www.facebook.com/kostky.org/posts/2298724183533605

Pokud tedy má někdo nějaký konkrétní návrh ať ho sem napíše. Netrefujte se do Fenixu/Vočka. To mi příde hodně laciné a zbytečné. Pište přímo adresně co já (peki) dělám v rámci charity/dárcovství za LUG kostky špatně.   

Na tuto výzvu kdy můžeme pomoci "jenom" tím že najdeme vhodného příjemce pomoci (stavebnice které dostaneme zadarmo) jsem dostal jenom 2 reakce:
1) mám se podívat na web
2) jedna SZ s konkrétním nápadem, který budeme realizovat (nebylo z čeho vybírat)
   
Kasu kostek zatím držím já, to že se tam peníze spíše hromadí je způsobeno tím, že v jiných oblastech BOHUŽEL nejsme vůbec akční.
Přemýšlejte navrhujte tedy za co smysluplně peníze utratit:
V ideálním případě čekám nějaké konstruktivní návrhy i zde propagační materiály kostek.

Charitu jako LUG kostky budeme podporovat dále. Čekám konstruktivní návrhy kde jak můžeme efektivně pomoci, založil jsem jedno "obecné vlákno"

Martins

Citace od: Clermont kdy 05.08.2019, 15:25:23
Mám teď chvíli čas tak něco napíšu...
Někdo to může brát jako dobrý čin dát nějaké neziskovce která pomáhá handicapovaným lidem nějaký dar a zde konkrétně lidi okolo Lega pomáhají sdružení kde pracuje jejich člen a dávají za své společné peníze kostičky Lega, co jiného že.
Pak se ale někdo dívá na to, že to může být jako dobrá počáteční investice pro toto sdružení a pak z vydělaných peněz už můžou to rozjet ve větším sami jako klasický podnikatel kde peníze musí točit.
Takhle to někteří můžou podle mě vidět.
Nepíšu na které straně stojím, ale asi takhle to rozděluje ty dva tábory o kterých psal Jezevec.

PS: Jen mě napadlo teď v sobotu, pokud vedení Kostek chtělo něco koupit, tak na Afol dni jsme mohli koupit za levno hooodně kostek mohlo se něco ušetřit - měli tam třeba zase očička.

"Frištenský, ty si takovej vůl!"
Máš vůbec ponětí, jak taková organizace funguje a co dělá? Myslím, že bys jim měl nabídnout své služby jako dobrovolník, abys to poznal. Také jejich výročku si můžeš přečíst, abys viděl, jak (ne)fungují jejich finance.
Ty si fakt myslíš, že na tom co dělají s kostičkami od nás, se dá dělat byznys? Si to zkus, kup si kostky za 1000 Kč, nacvakej si z nich pár šperků a vyraž na trh. Hádám, že za víc než za 100 Kč neprodáš.
Proč myslíš, že oni dávají cenu dobrovolnou? Protože by také neprodali. Tady se nebavíme o skvělém "business case" a "sexy produktu", ale o tom, že chceš aby tě ti "zákazníci" podpořili. Prostě někdo dá víc, někdo míň, ale všichni to platí jako podporu, oceňují snahu lidí, kteří nehýbou ani prsty! A víš co s těmi penězi udělají? Nové kostky nekoupí, ale raději přidají fyzioterapeutce pár stokorun, aby jim neutekla za lepším nebo vylepší další kousek prostoru, aby byl pro ně pohodlnější nebo opraví/koupí další pomůcky apod.

A jestli by nebylo lepší jim dát ty peníze rovnou? Jo, bylo, ale o to si oni neřeknou... to raději budou cvakat kostky a využijí to také jako terapii na posílení motoriky... a také jako marketing, který jim třeba pomůže sehnat další dárce a podporovatele!

Matthes_CS

Citace od: Martins kdy 05.08.2019, 20:50:37
"Frištenský, ty si takovej vůl!"

(...)

"No promiň, Václave, to já nemoh tušit!"
Možná by to chtělo si vzpomenout i na tohle pokračování a podle toho psát.

Aby si z toho udělali byznys, tak by se asi muselo něco změnit, přidat se nějaká práce. Ale šperky lega dělá více lidí, takže by to určitě šlo. Samozřejmě je otázkou, jakou práci s tím mají teď, jakou by to dalo práci přenést do byznys modelu, jestli to vůbec by šlo (prakticky či legálně) a tak, což není na nás, jedině že by se někdo nabídl v tomhle ohledu pomoci.

Jezevec

#133
Citace od: Martins kdy 05.08.2019, 20:50:37
"Frištenský, ty si takovej vůl!"

Měl bys prvně pozorněji číst, než začneš komentovat. Pak se není čemu divit, že se k takovým tématům skoro nikdo veřejně nevyjádří. Části je to jedno a zbytek radši mlčí a nechá si svůj (klidně i nesouhlasný) názor pro sebe, aby pak nemuseli koukat na takové výlevy v komentářích nebo být napadáni.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Clermont

Já to schválně psal neutrálně aby nikdo po mě nevyjel že jsem de.il, že jsem ten nebo ten druhý, ale jen jsem pojmenoval ty dva tábory o kterých vím že tu jsou...
A ejhle, hned po mě orgán vyjede...
To tu fakt člověk nemůže napsat svůj názor nebo jen tak prostě něco plácnout?
To je smutné.

PS: Já s Vočkem nějaký čas byl a bavili jsme se i na toto téma, tak něco vím.



Citace od: Martins kdy 05.08.2019, 20:50:37
Citace od: Clermont kdy 05.08.2019, 15:25:23
Mám teď chvíli čas tak něco napíšu...
Někdo to může brát jako dobrý čin dát nějaké neziskovce která pomáhá handicapovaným lidem nějaký dar a zde konkrétně lidi okolo Lega pomáhají sdružení kde pracuje jejich člen a dávají za své společné peníze kostičky Lega, co jiného že.
Pak se ale někdo dívá na to, že to může být jako dobrá počáteční investice pro toto sdružení a pak z vydělaných peněz už můžou to rozjet ve větším sami jako klasický podnikatel kde peníze musí točit.
Takhle to někteří můžou podle mě vidět.
Nepíšu na které straně stojím, ale asi takhle to rozděluje ty dva tábory o kterých psal Jezevec.

PS: Jen mě napadlo teď v sobotu, pokud vedení Kostek chtělo něco koupit, tak na Afol dni jsme mohli koupit za levno hooodně kostek mohlo se něco ušetřit - měli tam třeba zase očička.

"Frištenský, ty si takovej vůl!"
Máš vůbec ponětí, jak taková organizace funguje a co dělá? Myslím, že bys jim měl nabídnout své služby jako dobrovolník, abys to poznal. Také jejich výročku si můžeš přečíst, abys viděl, jak (ne)fungují jejich finance.
Ty si fakt myslíš, že na tom co dělají s kostičkami od nás, se dá dělat byznys? Si to zkus, kup si kostky za 1000 Kč, nacvakej si z nich pár šperků a vyraž na trh. Hádám, že za víc než za 100 Kč neprodáš.
Proč myslíš, že oni dávají cenu dobrovolnou? Protože by také neprodali. Tady se nebavíme o skvělém "business case" a "sexy produktu", ale o tom, že chceš aby tě ti "zákazníci" podpořili. Prostě někdo dá víc, někdo míň, ale všichni to platí jako podporu, oceňují snahu lidí, kteří nehýbou ani prsty! A víš co s těmi penězi udělají? Nové kostky nekoupí, ale raději přidají fyzioterapeutce pár stokorun, aby jim neutekla za lepším nebo vylepší další kousek prostoru, aby byl pro ně pohodlnější nebo opraví/koupí další pomůcky apod.

A jestli by nebylo lepší jim dát ty peníze rovnou? Jo, bylo, ale o to si oni neřeknou... to raději budou cvakat kostky a využijí to také jako terapii na posílení motoriky... a také jako marketing, který jim třeba pomůže sehnat další dárce a podporovatele!

Sihaja

Ja s touto formou podpory souhlasim.

Ohledne dilku navic nebo nejakeho kelimkoveho nakupu je to dobry napad, ale nikdo to zde nenavrhl, priste to rada zohlednim ale jako ostatni je tohle pro mne hobbz a nikoliv prace.

Vytvorim klidne tabulku (dalsi) pro dobrovolne darce, abychom to mohli zkoordinovat jeste lepe.

Vočko

#136
Kemp na Vysočině má Fenix úspěšně za sebou. Klienti a jejich rodinní příslušnící měli kromě pestrého programu také možnost tvořit. Kromě šperků z kostek se vyráběly i jiné věci - např. vánoční hvězdy z korálků. Tvoření je nadchlo a bavilo.

Díky pracovní neschopnosti jsem měl čas přemýšlet, jak bych konkrétně já mohl pomoci Fenixu a napadlo mě, zkusit vymyslet a postavit nějaká zvířata. (inspirace z netu s malými či většími úpravami). Postavil jsem pár vzorků a vzal je do práce na ukázku. Kolegům a hlavně mojí vedoucí se nápad líbil. Dohodli jsme se, že Fenix zaplatí kostky a já se postarám o zbytek.

5. září je Mezinárodní den poranění páteře a míchy a Fenix se rozhodl, že tento den oslaví akcí s názvem Roztáčíme Zelňák s Fenixem
https://roztacimezelnak.cz/?fbclid=IwAR2wtXE_-WP5488ID1B97eYCXPhwdvrzrf6G9PJnY6_yJFl3vEFxHi-8L8Y
K této příležitosti jsem podle přání postavil krokodýla (symbol Brna - brněnský drak) a žábu. Uvidíme jak moc to kolemjdoucí osloví a jak moc budou štědří ;)

Poprvé v životě jsem zažil co je to sériová výroba - tohle stavění už nemělo s terapií moc společného :D :D

peki

Zvířátka jsou supr  ;) Jsem rám že to na kempu klaplo.

Vočko

#138
Citace od: peki kdy 22.08.2019, 11:14:14
Zvířátka jsou supr  ;) Jsem rám že to na kempu klaplo.
Děkuji.
Fenix byl na oslavách 150 let brněnské MHD a taky jsme pořádali akci Roztáčíme Zelňák s Fenixem. Lidem se nejen zvířátka moc líbila a tak v tom chceme pokračovat i na vánočních trzích jako minulý rok. Kromě šperků a zvířátek chystáme ještě jedno překvapení na vánoční trhy.

Pokud se mezi vámi najdou ti, kdo chtějí podpořit Fenix, dávám seznam dílků, které jsou potřeba. Malé round plate můžou být i v jiných barvách a může být i více kusů  ;)
Budeme rádi za každou podporu a předem všem děkuji.


peki

Citace od: Vočko kdy 01.10.2019, 13:29:24
Budeme rádi za každou podporu a předem všem děkuji.

Za kostky opět uděláme nákup (na třídění Lugbulku jsem o tom informoval přítomné kostkaře).
Sihaja má už instrukce. Domluv se s ní do kdy a co se má objednat.


Vočko

Citace od: peki kdy 02.10.2019, 10:15:04
Citace od: Vočko kdy 01.10.2019, 13:29:24
Budeme rádi za každou podporu a předem všem děkuji.

Za kostky opět uděláme nákup (na třídění Lugbulku jsem o tom informoval přítomné kostkaře).
Sihaja má už instrukce. Domluv se s ní do kdy a co se má objednat.
Se Sihajou jsem domluvený a včera jsem dostal zprávu, že už je učiněna objednávka.
Moc děkuji Sihaje za rychlost, vstřícnost a ochotu s nákupem dílků ;) Velký dík patří taky všem, kteří jsou pro podporu dobré a smysluplné věci  ;)

peki

Za kostky udělaná objednávka na dílky za 9 604 Kč.

networ

Jelikož jedu na Afol day do Vídně, tak bych chtěl navázat na myšlenku kelímku pro ParaCentrum.

Měl by někdo zájem zakoupit kelímek s kostkami a ten darovat na ParaCentrum Fenix? Kelímky mohu zapůjčit své a nákup ten den převést do Brna do centra (nebo do Olomouce Vočkovi, pokud bude vystavovat). Nevýhoda je, že nevíme, jaké kostky v PAB budou :(

Byl by zájem?
Učím se stavět ...

Vočko

Citace od: networ kdy 17.10.2019, 16:04:01
Jelikož jedu na Afol day do Vídně, tak bych chtěl navázat na myšlenku kelímku pro ParaCentrum.

Měl by někdo zájem zakoupit kelímek s kostkami a ten darovat na ParaCentrum Fenix? Kelímky mohu zapůjčit své a nákup ten den převést do Brna do centra (nebo do Olomouce Vočkovi, pokud bude vystavovat). Nevýhoda je, že nevíme, jaké kostky v PAB budou :(

Byl by zájem?
Super zpráva. Děkuji za ochotu. Já za sebe rád kelímek koupím. Klidně si to můžeme před v Olomouci. Jedu vystavovat.

Sihaja

Nemá někdo větší množství těchto dílků? Případně třeba ve svém bricklink shoup za nějakou přátelskou cenu?
Stále ještě chybí v dílcích pro výrobu na vánoční trhy.

Různé barvy:


poMOCník

Mohu poslat téměř veškerou svoji zásobu těchto dílů, které jsem nakoupil jen proto, že byly levné. Není toho moc, tak nevím, jestli to má cenu.

90x Light Gray Plate, Modified 3 x 2 with Hole
100x Black Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End
80x Red Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End
50x Yellow Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End

+ nějaké barevné Tile Round 1 x 1

Něco dalšího ještě chybí?

Vočko

Citace od: poMOCník kdy 29.10.2019, 13:46:13
Mohu poslat téměř veškerou svoji zásobu těchto dílů, které jsem nakoupil jen proto, že byly levné. Není toho moc, tak nevím, jestli to má cenu.

90x Light Gray Plate, Modified 3 x 2 with Hole
100x Black Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End
80x Red Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End
50x Yellow Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End

+ nějaké barevné Tile Round 1 x 1

Něco dalšího ještě chybí?
Ahoj, děkuji za super zprávu. Určitě by nám dílky z tvojí zásoby pomohly a pokud můžeš, pošli na adresu: Jan Vočka, ParaCENTRUM Fenix, Netroufalky 3, 625 00 Brno. Ještzě jednou děkuji.
Vočko

poMOCník

Citace od: Vočko kdy 30.10.2019, 10:43:32
Citace od: poMOCník kdy 29.10.2019, 13:46:13
Mohu poslat téměř veškerou svoji zásobu těchto dílů, které jsem nakoupil jen proto, že byly levné. Není toho moc, tak nevím, jestli to má cenu.

90x Light Gray Plate, Modified 3 x 2 with Hole
100x Black Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End
80x Red Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End
50x Yellow Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End

+ nějaké barevné Tile Round 1 x 1

Něco dalšího ještě chybí?
Ahoj, děkuji za super zprávu. Určitě by nám dílky z tvojí zásoby pomohly a pokud můžeš, pošli na adresu: Jan Vočka, ParaCENTRUM Fenix, Netroufalky 3, 625 00 Brno. Ještzě jednou děkuji.
Vočko

Odesláno. Přidal jsem ještě nějaké barvy.

Vočko

Citace od: poMOCník kdy 31.10.2019, 14:16:58
Citace od: Vočko kdy 30.10.2019, 10:43:32
Citace od: poMOCník kdy 29.10.2019, 13:46:13
Mohu poslat téměř veškerou svoji zásobu těchto dílů, které jsem nakoupil jen proto, že byly levné. Není toho moc, tak nevím, jestli to má cenu.

90x Light Gray Plate, Modified 3 x 2 with Hole
100x Black Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End
80x Red Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End
50x Yellow Hinge Plate 1 x 2 Locking with 1 Finger On End

+ nějaké barevné Tile Round 1 x 1

Něco dalšího ještě chybí?
Ahoj, děkuji za super zprávu. Určitě by nám dílky z tvojí zásoby pomohly a pokud můžeš, pošli na adresu: Jan Vočka, ParaCENTRUM Fenix, Netroufalky 3, 625 00 Brno. Ještzě jednou děkuji.
Vočko

Odesláno. Přidal jsem ještě nějaké barvy.
Ahoj, balíček přišel, super dílky a veliké díííky.

peki

Citace od: Vočko kdy 22.08.2019, 08:50:42
Kemp na Vysočině má Fenix úspěšně za sebou. Klienti a jejich rodinní příslušnící měli kromě pestrého programu také možnost tvořit. Kromě šperků z kostek se vyráběly i jiné věci - např. vánoční hvězdy z korálků. Tvoření je nadchlo a bavilo.

Vočko při vánoční výloze, jsem narazil na zájem o vánoční dekoraci. Třeba by to mohl být další směr vaší tvorby a na ty vánoční trhy by se to i hodilo.