(Vlastné) Hobbit UCS - Hlada sa lupic (vylepseny set 79003)

Založil richchie, 09.02.2017, 08:57:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

richchie

Tak sa mi konecne podarilo dokoncit dalsie dielo, snaha bola vytvorit nieco, co by teoreticky mohlo byt chapane ako UCS z rady Hobbit,  Ako najkrajsi set z celej hobbit tematiky co bol oficialne vydany a dany do predaja mi prisiel set 79003. Rozhodol som sa preto, ze ho trosku vylepsim a vytvorim scenku kde by som mohol zapracovat vsetkych trpazlikov ktorých sa mi podarilo nazbierat   ;)
Predstavujem Vam teda moju vylepsenu verziu setu 79003, UCS s pracovnym nazvom "Hlada sa lupic".

EDIT: povodne fotky som zamenil za lepsie

Klaj

Draco dormiens nunquam titiliandus

Hardegon

MOC je pěkný. Jako UCS si myslím, že by spíš stálo za to zvětšit ten hobití dům (ne-li ho postavit celý). Ale jinak je to povedené.

A čistě technicky: neni potřeba fotit každou figurku ze všech stran, respektive sem dávat všechny fotky. Do tématu dej pár zásadních fotek pro představu a zbytek odkaž jinam do nějaké galerie. Tady to zabírá zbytečně místo.

richchie

Citace od: Hardegon kdy 09.02.2017, 11:16:38
MOC je pěkný. Jako UCS si myslím, že by spíš stálo za to zvětšit ten hobití dům (ne-li ho postavit celý). Ale jinak je to povedené.

A čistě technicky: neni potřeba fotit každou figurku ze všech stran, respektive sem dávat všechny fotky. Do tématu dej pár zásadních fotek pro představu a zbytek odkaž jinam do nějaké galerie. Tady to zabírá zbytečně místo.

povodne som chcel prestavat hobiti dom no potom som sa rozhodol ze ho radsej zasadim do terenu, ako som spominal, samotny set sa mi velmi paci a osobne ho povazujem za najlepsi aky bol vydany vramci serie LOTR/Hobbit.
K mnozstvu fotiek - suhlasim ze je ich zbytocne vela, pokial sa mi podari nafotit dielo za denného svetla dam sem potom max 5 fotiek, mas moje slovo  ;)

Honzgry


richchie

#5
upravene fotky,snad viac vynikne dielo..