Diskuse o stavebnicích > Castle & Pirates

(vlastní) LOTR/Hobbit armady a MOC

(1/4) > >>

richchie:
Tak ako som vytvoril suhrnny topic pre castle svet, tento topic bude sluzit ako suhrnny k druhej casti mojej zbierky , a to LOTR a HOBBIT dielam a armadam.

starsie fotky som vymazal aby nezaberali prilis priestoru (bola zabava vidiet ako sa orcs armada postupne rozrasta, nasledne zmensuje kvoli predaju par figov , meni sa rozlozenie , az sa napokon dostala do finalnej podoby, vid fotka v tomto prispevku, taktiez do hobitina som dal gandalfa aby sa vytvorila scenka z filmu, trpazlikov z hobbita som od tial dal prec, s nimi planujem iny MOC, ale to este neviem kedy bude , kazdopadne ked ten cas pride urcite sem dam fotku...)

Nechal som tu teda po jednej aktualnej fotke z kazdeho diela a armady , tak aby bol zachyteny aktualny stav.

Kuba:
Ta armáda vypadá hodně dobře :) Líbí se mi i, že se snažíš naaranžovat podklad a neprezentuješ ji jenom na čisté Baseplate. Vypadá to takhle o moc líp.
Škoda jen že ti asi došly kostky a část je šedá. a část hnědá. Kdyby to bylo celé hnědé, bylo by to na 1* :)

Mr. Cube:
Pěkná armádka, připomnělo mi to scénu z Bitvy pěti armád.  ;)

Anatyt:
To šedé je asfalt. To sa len zoraďuje komparz v zákulisí počas natáčania Bitky piatich armád. >:D

linhi:
Vypadá to luxusně!! Slintám :-D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi