shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

rainfall

Mne uz objednavku komplet zrusili a pritom som tam mal 2/4 setov, ktore boli funded. Smutne, ze to maju tak obmedzene a pritom mi poslali email vcera, ze mam objednavku potvrdenu a zaplatenu. >:( :( ???
LZ

tomas.

Citace od: rainfall kdy 18.05.2022, 16:27:07
Mne uz objednavku komplet zrusili a pritom som tam mal 2/4 setov, ktore boli funded. Smutne, ze to maju tak obmedzene a pritom mi poslali email vcera, ze mam objednavku potvrdenu a zaplatenu. >:( :( ???

Tak to je opravdu amatérismus  ;D ::)

Stimpi

Jop, lego shop je unikát :) Funguje vlastním životem, a pokud jste autorizovali platbu, mají i otevřená vrátka k Vašemu účtu.

ditetemnaporad


starbuilder

Taky jsem na to koukal a docela mě naštvali. Některá zdražení jsou celkem výrazná a počítám, že lednové sety budou pokračovat v této nově nastavené cenové hladině. Lednové řekněme vyrovnávání cen bylo ještě ok, ale tohle se mi teda vůbec nelíbí a upřímně jsem nečekal, že zdražování se dotkne i lega.

Anatyt

Citace od: starbuilder kdy 01.06.2022, 15:30:12
upřímně jsem nečekal, že zdražování se dotkne i lega.

Tak ono sa to dalo čakať. Všetko zdražuje, vstupné náklady Legu tiež. A áno - v januári to pôjde zasa vyššie žial.

Frco

Ohladom toho GWP forestmanov:

https://jaysbrickblog.com/news/lego-40567-forest-hideout-gwp-availability-and-90-years-of-play-vip-offers/

Je to teda 15. juna. Vie niekto prosim presne hodinu, v ktoru sa to zacne "predavat"? Nikde som to nenasiel...

STARHAWK

Citace od: Frco kdy 13.06.2022, 23:43:45
Ohladom toho GWP forestmanov:

https://jaysbrickblog.com/news/lego-40567-forest-hideout-gwp-availability-and-90-years-of-play-vip-offers/

Je to teda 15. juna. Vie niekto prosim presne hodinu, v ktoru sa to zacne "predavat"? Nikde som to nenasiel...

nieco mam naklikane v kosiku a cakam teda dnes po polnoci ci to zacne ci nie

STARHAWK

#1658
zatial sa mi nechce pridat do kosika aj ked je uz banner nahodeny a mal som v kosiku 150e

Update: aktualne stranka padla

Vasan

Mam stejný problem... snad už není pryč

winring

Tak co povedlo se někomu? Já už se 15 minut snažím přidávat věci do košíku bez úspěchu přidání setu forestmanů :/

STARHAWK

stranka bola pre mna cez firefox nedostupna, uz zase je dostupna, ale stale mi nenahadzuje bonus set :(

to by nebolo Lego, aby nemalo problemy s tou krepou strankou, zajtra im tam vinadam na zakaznickej linke

Ravenhorn

Ted je otázka to potvrdit ten nakup a čekat že to tam přihodí - myslím že něco už takového se pak stalo, že po objednání pak přišlo potvrzení a tam už dárek byl. Ale právě taky čekám.
Castle, Pirates a Star Wars.

Hardegon

Citace od: STARHAWK kdy 15.06.2022, 00:17:04
zajtra im tam vinadam na zakaznickej linke

Proč? Pani na infolince to teďka úmyslně sabotuje?  :o

STARHAWK

Aj nemci na Promobricks sa stazuju, ze im to nejde pridat

STARHAWK

Citace od: Hardegon kdy 15.06.2022, 00:19:44
Citace od: STARHAWK kdy 15.06.2022, 00:17:04
zajtra im tam vinadam na zakaznickej linke

Proč? Pani na infolince to teďka úmyslně sabotuje?  :o

samozrejme ze zadeklarujem ze nenadavam priamo jej ale poprosim ju nech to posle a pusti tym debilom vo vedeni, bohuzial nebudem moct skaredo nadavat, decka su chore doma, tak by to poculi.

winring

#1666
Scalpers boti to asi hned všechno vybrali. Minutu po půlnoci to bylo tuhé, malej pytlík za 1000 při nákupu Ninjago se přidává, forestmani ani ťuk.
No ač se mi nechce, tak počkám do jedné, zda nezměnili systém a nesjednotili to s releasem setů a pak na to prdím.

ditetemnaporad

Rychle kupujte, už to jede...

Máte nárok na sadu Mini Bouřlivý jezdec (30592) ZDARMA

Ravenhorn

Normálně bych jim ten tým co ma na starosti eshop komplet vyházel a nahradil lidmi, kteří se v tom vyznají, protože tady je vidět že to pořádně neumí a je to ostuda pro LEGO co se stále dokola děje v posledních dvou tří letech.
Castle, Pirates a Star Wars.

ditetemnaporad

Už je to asi jedno, protože je za chvíli 1 hodina, ale právě mi přišlo potvrzení objednávky, kterou jsem dělal okolo 00:30 a i když v seznamu GWP nebylo, v potvrzení je. Můžete tedy bez obav objednávat.

Cena: Množství: Celkem:

40567 Úkryt lesních zbojníků V29

0 Kč Množství: 1

E-legie

Mně nejde vložit do košíku vůbec nic, myslím tím žádný set  :(. Vždy se objeví červené pole s bílým nápisem: ,,JE NÁM LÍTO. DOŠLO K NEOČEKÁVANÉ CHYBĚ. ZKUSTE TO ZNOVU." 
Máte s tím prosím někdo zkušenost?

STARHAWK

Citace od: ditetemnaporad kdy 15.06.2022, 00:57:33
Už je to asi jedno, protože je za chvíli 1 hodina, ale právě mi přišlo potvrzení objednávky, kterou jsem dělal okolo 00:30 a i když v seznamu GWP nebylo, v potvrzení je. Můžete tedy bez obav objednávat.

Cena: Množství: Celkem:

40567 Úkryt lesních zbojníků V29

0 Kč Množství: 1

Ano, aj nemci to tvrdia ze v potvrdzovacom maili to mali
cakam na mail ci to budem mat aj ja tam, rano volam na helpdesk tak ci tak

cakal som do 1dnej a potom dal objednavku nad 150e, ak to tam nebudem mat tak ju budem rusit.

STARHAWK

uz to aj nahadzuje do kosiku
tak teraz mam objednavky 2 a som zvedavy co spravia

ditetemnaporad

Citace od: E-legie kdy 15.06.2022, 01:06:41
Mně nejde vložit do košíku vůbec nic, myslím tím žádný set  :(. Vždy se objeví červené pole s bílým nápisem: ,,JE NÁM LÍTO. DOŠLO K NEOČEKÁVANÉ CHYBĚ. ZKUSTE TO ZNOVU."
Máte s tím prosím někdo zkušenost?

Už je to v pořádku? Případně se odhlásit, vyčistit cache (Ctrl+F5) a přihlásit se znovu. Tato hláška se ale objevuje většinou při změnách na serveru nebo jeho přetížení.

STARHAWK

skontrolujem rano, du spat
mail zatial nedosiel ani z jednej objednavky a na stranke su stale v stave "prave zadana"

E-legie

Citace od: ditetemnaporad kdy 15.06.2022, 01:20:20
Citace od: E-legie kdy 15.06.2022, 01:06:41
Mně nejde vložit do košíku vůbec nic, myslím tím žádný set  :(. Vždy se objeví červené pole s bílým nápisem: ,,JE NÁM LÍTO. DOŠLO K NEOČEKÁVANÉ CHYBĚ. ZKUSTE TO ZNOVU."
Máte s tím prosím někdo zkušenost?


Už je to v pořádku? Případně se odhlásit, vyčistit cache (Ctrl+F5) a přihlásit se znovu. Tato hláška se ale objevuje většinou při změnách na serveru nebo jeho přetížení.

Díky za odezvu. Bohužel mám smůlu. Ani po opětovném přihlášení to nejde... 😞

Strider

Citace od: E-legie kdy 15.06.2022, 01:06:41
Mně nejde vložit do košíku vůbec nic, myslím tím žádný set  :(. Vždy se objeví červené pole s bílým nápisem: ,,JE NÁM LÍTO. DOŠLO K NEOČEKÁVANÉ CHYBĚ. ZKUSTE TO ZNOVU."
Máte s tím prosím někdo zkušenost?
Standardní chyby Lego e-shopu. Již léta. Lego svůj image v jiné dny vyrovnává anketou: Jak byste ohodnotili Váš dnešní nákup na stránkách Lego? Ale dnes anketu neuvidíte. :-X

E-legie

Citace od: Strider kdy 15.06.2022, 06:49:05
Citace od: E-legie kdy 15.06.2022, 01:06:41
Mně nejde vložit do košíku vůbec nic, myslím tím žádný set  :(. Vždy se objeví červené pole s bílým nápisem: ,,JE NÁM LÍTO. DOŠLO K NEOČEKÁVANÉ CHYBĚ. ZKUSTE TO ZNOVU."
Máte s tím prosím někdo zkušenost?
Standardní chyby Lego e-shopu. Již léta. Lego svůj image v jiné dny vyrovnává anketou: Jak byste ohodnotili Váš dnešní nákup na stránkách Lego? Ale dnes anketu neuvidíte. :-X


... To fakt vyloženě "potěší", jsou na mě "zasedlí" i dneska. Psala jsem ještě v noci na zákaznický servis, v příliš ale nedoufám. 🙄

winring

Tak v mailu objednávky potvrdili, že ho mám a to jsem objednával v 0:50. Je to ale nepříjemné, neboť jindy to bylo přesně naopak, že když to nebylo v košíku, tak byla jistota, že to tam nebude. Tudíž jsem měl hodně nepříjemný pocit posílat objednávku takle na blind.

Frco

winrig: Presne toto som mal aj ja. Objednavka z 00:30, forestmeni v kosiku neboli. Dnes doobeda pozeram a v emaily a aj v objednavke forestmeni su  :)