Diskuse o stavebnicích > Castle & Pirates

(Vlastní) Hrady a zámky

(1/6) > >>

peter:
Tak jsem se také pustil do menšího modelu. Snažil jsem se v rámci svých možností postavit model českého zámku Červená Lhota z konce 15. stol. Skutečný zámek se nachází v jižních Čechách.

Z důvodu nedostatku malých oken 1x2x2 #7026 jsem musel stavbu trošku zmenšit. Jinak doufám, že jsem se trefil ;)

KLF:
Perfektne ! Mam ju akom papierovy model doma, spolu s dalsimi ceskymi hradmi. Tiez som uz nad tym rozmyslal spravit nejaky cesky hrad z LEGA, ale... chce to velmi vela dielov v urcitej farbe. Konkretne som sa dost zamyslal nad Orlikom, ale tam bol aj dalsi problem - a to zaoblenia. ;( Ale... bolo by to krasne. A cim vacsi model, tym blizsi realite.

Martina:
Opravdu pěkný :-) Tolik červených dílků nemám, abych to mohla postavit. Jen té bílé mi příjde, že je tam moc  ;) Ale jinak opravdu dobré. Podoba tam je, takže super.

Jinak co se týče toho Orlíku, koukala jsem teď na obrázky, a dalo by to asi dost velkou fušku, ale výsledek pak bude určitě stát za to. Rozhodně by to nebylo špatné. :)

KLF:
Tak dalo by sa... Len vravim - trebalo by sa pohrat s tymi zaoblenymi stenami a vezami. Ale dalo by sa...

Maci:
Úplně ho vidím, přesně jak ve filmu Svatby pana Voka. Chybí tam jen Waldemar Matuška s loutnou coby minesengr. 

--- Citace ---spravit nejaky cesky hrad z LEGA
--- Konce citace ---
To je fajn, že se Ti líbí české hrady, super by byl třeba Pernštejn. Ze Slovenska třeba  takový Spišský hrad, to by bylo něco. Ale asi bysme všichni dohromady, jak jsme tady, na něj neměli dost šedých kostek. (Někde jsem četla, že to byl snad největší hrad ve střední Evropě?!).

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi