(Vlastní) Custom rytíři

Založil Hardegon, 19.09.2010, 16:43:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Dlouho jsem tu četl o metodách nálepek a konečně teď jsem se k tomu odhodlal. Jedním z těchto pokusů je i rozšíření armády nových Kingdoms. Zatím jsem zkoušel jen dva druhy torz s malými úpravami.

Jsou tisknuty na papír a přelepené fólií pro lepší vzhled.

Rád si vyslechnu názory nebo rady ke zlepšení.

artus12

Názor si vyslechni ;) Je to překrásné zlepšení :) Moc se mi to líbí ;)!! :) A zlepšení ti já asi neporatím, moc se v tom nevyznám, ale mít toto jsem spokojen, moc chválím :)

Steve23

Moji crowni asi ukradnou tyto nádherné šupiňáky a přebarvěj je  >:D.

BlackDemon

Nádhera akorát já osobně bych odstranil z těch "šupiňáků" ten znak/erb, podle mně by se ve skutečnosti tam těžko přidělával  ;D.
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Gibur

Ty šupinovky jsou prima,ale moc mi nesedí ty varkoče...
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Hardegon

Jsem rád že se líbí.  :)

Citace od: Dog-Čum kdy 20.09.2010, 20:00:41
Ty šupinovky jsou prima,ale moc mi nesedí ty varkoče...

Varkoče tam nemám. Jestli myslíš ty chlapíky v barevných "košilích", tak to mají být jen pážata v týmových barvách. Mám 4, víc jich dělat nebudu a jako zpestření zástupů jsou zajímavý.

Ryxe

No pěkně! Další custom armádka ;) jsou to pěkná torza, jen bych udělal trochu sytější tu rudou, ale to je spíše malý detail, možná i trochu zkreslený fotkou. Jen tak dále.

gearcs

Myslím, že jsi na dobré cestě. Ještě bych dořešil lesk fólií, ať to ztratí "papírovost".

Steve23

Teď mně napadlo, nechtěl bys udělat nějakýho lučištníka?Nebo aspoň sticker >:D .

Hardegon

Po hodně letech zase malá úprava origo dílů. Končně je v legu nějaký pořádný rytířský rod  >:D

milanv

Zdravíme rytířskou návštěvu od nás, od Berouna!
Pán na Žlutém hradě