(vlastní) LOTR/Hobbit armady a MOC

Založil richchie, 15.02.2015, 21:59:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

richchie

Tak ako som vytvoril suhrnny topic pre castle svet, tento topic bude sluzit ako suhrnny k druhej casti mojej zbierky , a to LOTR a HOBBIT dielam a armadam.
 
starsie fotky som vymazal aby nezaberali prilis priestoru (bola zabava vidiet ako sa orcs armada postupne rozrasta, nasledne zmensuje kvoli predaju par figov , meni sa rozlozenie , az sa napokon dostala do finalnej podoby, vid fotka v tomto prispevku, taktiez do hobitina som dal gandalfa aby sa vytvorila scenka z filmu, trpazlikov z hobbita som od tial dal prec, s nimi planujem iny MOC, ale to este neviem kedy bude , kazdopadne ked ten cas pride urcite sem dam fotku...)

Nechal som tu teda po jednej aktualnej fotke z kazdeho diela a armady , tak aby bol zachyteny aktualny stav.





Kuba

Ta armáda vypadá hodně dobře :) Líbí se mi i, že se snažíš naaranžovat podklad a neprezentuješ ji jenom na čisté Baseplate. Vypadá to takhle o moc líp.
Škoda jen že ti asi došly kostky a část je šedá. a část hnědá. Kdyby to bylo celé hnědé, bylo by to na 1* :)

Mr. Cube

Pěkná armádka, připomnělo mi to scénu z Bitvy pěti armád.  ;)

Anatyt

To šedé je asfalt. To sa len zoraďuje komparz v zákulisí počas natáčania Bitky piatich armád. >:D

linhi

Vypadá to luxusně!! Slintám :-D

richchie

Citace od: linhi kdy 27.02.2015, 15:09:25
Vypadá to luxusně!! Slintám :-D

dakujem za kompliment, od niekoho ako si ty si to o to viac cenim  :)

k druhej casti... kocky uz su na ceste, tak ked pridu, dokoncim aj tu druhu polku  a dam sem fotky

Hacislav

Sleduji to od začátku co to postuješ a musím říct, že je to fakt pecka.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

richchie

Citace od: Hacislav kdy 23.04.2015, 22:13:30
Sleduji to od začátku co to postuješ a musím říct, že je to fakt pecka.
diky, som rad ze sa paci  :)  keby si mal cestu do BA a chcel vidiet aj nazivo neni problem, daj vediet, by som ta ale asi rovno zneuzil na par fotiek.....tie co si mi raz robil boli na council su neporovnatelne s mojimi....

Mr. Cube

Vypadá to krásně, hned bych si to dal na výstavku. :)

Hacislav

Citace od: richchie kdy 26.04.2015, 00:00:15
este specialne pre Hacislava (nakolko viem ako "oblubuje" moje letecke fotky - ako to on sam nazyva  ;D ) tu davam jednu fotku ktoru urobil satelit obiehajuci na obeznej drahe nad stredozemou ;D

Ooo speciálně pro mě. Zdá se, že nejen Green army má umístěné vyhledávací satelity nad Středozemí. Ale ten náš satelit se dokáže vyrovnat s optickým pokřivením.  >:D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Klaj

Draco dormiens nunquam titiliandus

Kuba

Super neklonová armádka. Někdy postav skřetům nějakou pevnost nebo hrad na obléhání.  ;D

Martins

Krásná viněta... se ti to trochu vymklo z rukou, co?!!!  :)

milanv

Armáda je to krásná, ale ke skřetům mi nesedí ta německá vyrovnanost řad. Chtělo by to víc rozházet, dodat víc života - občas dvojička rvoucí se o cosi, občas nějaký skřet močící za keřem, občas nějaký velitel popohánějící lenocha... A celkově spíš jako chumel.
Pán na Žlutém hradě

Brugi

Vyrovnanost řad je možná i u orků:) Vzpomeň na Sarumanovu armádu, když šli od Orthanku na Helms Deep

https://knightleyemma.files.wordpress.com/2014/01/ttt_saruman_army.jpg

i v Bitvě pěti armád drželi řady

http://www.thelandofshadow.com/wp-content/uploads/2014/12/Battle7.jpg

richchie

#15
dakujem za ohlasy.  Tesim sa ze sa Vam moj vytvor paci  :)

co sa tyka postavenia hradu na obliehanie - mam svoj crown castle (je aj tu na fore prezentovany), planujem ho casom vylepsit a zvacsit, no uvidim ci budu dobijat hrad alebo sa im postavi v poli armada zlozena z elfov, ludi a trpazlikov (mam do 30 elfov, 21 rohanskych jazdcov a planujem par gondorcanov od frienda a taktiez som uplne nezavrhol trpazlikov, i ked tam mam dilemu ci urobit klonovu armadu z gimli alebo skusat nejake variace...)

k poznamke ohladom rovnych linni : inspiroval som sa scénkou z bitky piatich armad kedy Bolg prisiel k pochodujúcej armade na cele s Azogom, v tej scene boli skreti podobne v liniach ako som ich dal ja. Skor som rozmyslal ci to neozivit tym ze  ich dam do pohybu tym ze im dvihnem jednu nohu, akoze pochoduju a nie iba stoja

k velkosti vignety - hej, troska sa mi to vymklo. zacinal som s 20 kusmi, neskor to bolo 50, potom 100 a teraz mam len pechoty 180, celkovo mam armadu zla o sile  200 (ako som uz spominal v prispevku z 29.12.2015)

Mr. Cube


o.m.p

To druhé řešení je určitě hned na první pohled lepší. Nejsou přesně za sebou a vypadá to přirozeněji. Vlajky to určitě oživí. Fakt pěkné ;)

richchie

Trocha som pomazal stare foto a dal sem iba aktualne, vid prvy prispevok. Ospravedlnujem sa za spam :-)