Společný projekt - ZOO

Založil Chairudo, 02.10.2019, 14:17:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Dík, zapomněl jsem napsat, doplněno.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

Jak je to s časováním projektu?

Chairudo

Pokud někdo nebude těžce závislý na malém lugbulku (snad dorazí včas) tak plán je Zoo zkompletovat na podzim v Olomouci.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Tome, muze se nejake kusy uz vystavovat drive nez v Olomouci? Jestli muzu uz muj hotovy kousek ukazat v Ostrave nebo chces spolecny projekt drzet pod poklickou az do sve vystavy  :)
A pripadne jestli uz budou mit nekteri taky udelane tak by se mohli v OV spojit.  :)

Chairudo

Určitě, plán to zkompletovat je na podzim, ale kdo má hotovo a chce ukázat tak samozřejmě může, pod zámkem to nedržím  >:D

Taky jsem si říkal že by jsme mohli vzít letos projekt i do Skaerbaeku? Je to o 2 týdny dřív a třeba budou všichni hotoví  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Aspoň bych otestoval na výstavě přesun v krabici - jestli nezpevnit konstrukci stavby apod.
A taky třeba po výstavě na ohlasy návštěvníků vychytám mouchy. Teda hady a pavouky  ;D

poMOCník

Hlásím se tedy také s parkovým modulem bez výběhu. Myslím, že pár takových se do ZOO hodí.


Trochu ale váhám jakou zvolit hloubkou modulu. Pochopil jsem to tak, že výsledná topologie ZOO bude nudle. Je to tak? Ale přitom každý modul může mít jinou hloubku (32 - 96 stud). Když takové dva moduly dáme k sobě, nebude to pak působit nekompletně, kostrbatě? Nebo pak půjdou dát dva menší za sebe, takže vzniknou 2 paralelní cesty? Pokud by se ty nižší dávaly dopředu a vyšší dozadu, aby nebránily výhledu, mohlo by to vypadat dobře.

Chairudo

Ano, bude to nudle. Že by nepravidelnost vzadu vadila si nemyslím, už jsem pár takových modelů viděl a je to ok.
Max hloubka je 96 studů a většina lidí bude počítám volit 48-96, já asi použiju 2x2x32, ať mají zvířátka pěkný výběh :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ongon

Nakonec beru soví voliéru

Chairudo

Inspirace na výzdobu nejen zoo  :D


YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Dáváme dohromady finální seznam dílů, pište tam o co dalšího je zájem.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Citace od: Chairudo kdy 22.03.2020, 08:56:02
Inspirace na výzdobu nejen zoo  :D

Ty stromy jsou takové podivné bonsaje což?

VocucBat

Přemýšlím, že bych se zapojil modulem (spíše menším) s papouščí voliérou (potažmo třeba i jinými ptáky), byl by zájem? Představu mám zatím spíše mlhavou. :D

Chairudo

Citace od: VocucBat kdy 14.04.2020, 15:24:36
Přemýšlím, že bych se zapojil modulem (spíše menším) s papouščí voliérou (potažmo třeba i jinými ptáky), byl by zájem? Představu mám zatím spíše mlhavou. :D

Tak zájem musí být hlavně z tvojí strany, jestli se pohneš od přemýšlení do jistoty tak se přihlaš  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

VocucBat

Zkusím nad tím během týdne pouvažovat :) nápad mám.

VocucBat

Tak se, pokud to jde, zapojím a postavím voliéru pro papoušky. :)

Chairudo

Finalizujeme Seznam účastníků, kdo ještě s účastí váhá máte posledních pár dní na přihlášení. Pak už to bude bez možnosti využít malý lugbulk.   ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Jen pro upřesněni.Budu stavět pouze pavilon žraloků(žralokárium)😀.Pavilon opic prosím vyškrtnout v seznamu.

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Účastníci společného projektu, kteří budou nakupovat v rámci "malého lugbulku" (takto nazýváme projektový support) necht se do konce dubna čtvrtek 30.4 přihlásí k v objednávková aplikaci.

instrukce zde.
Obecné dotazy k malému Lugbulku směřujte do tohoto vlákna

Zoufalec

Pakliže ještě není pozdě, rád bych se také přihlásil. Už sem se jednou podobného projektu účastnil s výběhem slonů - ten je již zabraný a ze seznamu ze začátku vlákna se žádné další výběhy nenabízí, takže bych mohl vytvořit balast okolo v podobě Zoo vláčku, Zoo údržbářských jezdítek, popř. nějakých drobných unifikovaných stavbiček - záchodky apod.

Chairudo

Citace od: Zoufalec kdy 29.04.2020, 21:57:22
Pakliže ještě není pozdě, rád bych se také přihlásil. Už sem se jednou podobného projektu účastnil s výběhem slonů - ten je již zabraný a ze seznamu ze začátku vlákna se žádné další výběhy nenabízí, takže bych mohl vytvořit balast okolo v podobě Zoo vláčku, Zoo údržbářských jezdítek, popř. nějakých drobných unifikovaných stavbiček - záchodky apod.

Asi to stihneš s odřenýma ušima. Na balast okolo nebude prostor, předpokládám že každý si zaplní svůj modul vlastními nápady.
Takže jestli se chceš zúčastnit počítej s celým modulem dle instrukcí, myslím že možností na výběhy je ještě dost.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Zoufalec

Dobre, rozumim. V tom pripade me napada, takova ta klasicka mini kotaktni zoo s kozama, slipkama apod.

peki

#113
Seznam účastníků pro nákup byl uzavřen. (zoufalec se už nevešel), zapojení do projektů je na organizátorovi projektu.

Zoufalec

Ruším dětskou miniZoo, kterou zmiňuji o dva příspěvky výše, poněvadž jsem zjistil, že jsem se při Dark ages II zbavil koz (a nákup nových za BL ceny je nesmysl). Rozhodl jsem se tedy postavit výběh vlků.

Chairudo

Citace od: Zoufalec kdy 15.05.2020, 21:25:00
Ruším dětskou miniZoo, kterou zmiňuji o dva příspěvky výše, poněvadž jsem zjistil, že jsem se při Dark ages II zbavil koz (a nákup nových za BL ceny je nesmysl). Rozhodl jsem se tedy postavit výběh vlků.

To zamrzí, já před lety koupil jednu za 72kč a to se mi tenkrát zdálo drahé  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Zoufalec

Já tři koupil za pár peněz, když tenkrát lidi ten krásný castle set porcovali do BL, prodával jsem je tuším všechny okolo čtyř stovek a říkal jsem si, jak jsem na tom krásně vydělal  :)

samy405

je teď jedinou kozenku co mám jsem koupil nedávno ... cenu raději neříkám ale byl to ranec (bez sarkazmu a ironie) ... prostě jsem ji chtěl a tak ji mam. Má se jako v ráji :)

Kuba

Citace od: samy405 kdy 20.07.2020, 19:36:30
je teď jedinou kozenku co mám jsem koupil nedávno ... cenu raději neříkám ale byl to ranec (bez sarkazmu a ironie) ... prostě jsem ji chtěl a tak ji mam. Má se jako v ráji :)

Vyměním živou kozu za lego kozu.  ;)

Chairudo

Citace od: Kuba kdy 19.08.2020, 17:10:48
Citace od: samy405 kdy 20.07.2020, 19:36:30
je teď jedinou kozenku co mám jsem koupil nedávno ... cenu raději neříkám ale byl to ranec (bez sarkazmu a ironie) ... prostě jsem ji chtěl a tak ji mam. Má se jako v ráji :)

Vyměním živou kozu za lego kozu.  ;)

V kolika situacích je toto dobrý kšeft  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr