Stale mi to hlasi novy prispevek, i kdyz jsem ho jiz precetl.

Založil Colonel32, 20.11.2008, 14:09:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32


Petrjr

Občas se to stane. Většinou to samo od sebe po chvíli odezní.

Aki

Měl jsem v tu chvíli ten samý problém. Už ale "odezněl".

William

To samé se děje u MiPa v jeho soukromé inzerci. Tam to ale není problém fóra ale uživatele který tento stav navozuje záměrně. Opravdu mě a nejen mě tohle chování dost štve, nechci 10x číst stejné příspěvky.

Ondra

Neřeknu když to obnoví poté co se dostane inzerát na druhou stránku, ale stále to obnovovat bez změn pomalu co den je nesolidní.

Zakázané to není, ale co mně dostalo byl ten komentář k trefnému komentáři od Colonela.Jako zákazníka, by mně to odradilo.

branio

Predajca predsa robi reklamu svojmu tovaru. A ked sa nemíňa, tak na neho opakovane upozorňuje. U MiPa, pri jeho inzercii tomu aj celkom rozumiem. Síce to možno robil častejšie, než to bolo vhodné, ale pri tom množstve príspevkov na fóre mi to až tak nevadí. Nové príspevky si kontrolujem zvyčajne niekoľkokrát denne.

William

Chápal bych kdyby si ho držel nahoře, například vytvořením a poté smazáním příspěvků. Ale když vytváří zdání, že je něco nového v nabídce, to je podle mě již moc.
Když to bude dělat 10 lidí, tak nebudeme dělat nic než každý den číst x stejných příspěvků a lidi to jen znechutí.

pryb

I umělé držení příspěvku "nahoře" považuju za nevhodné - na první stránku se vejde 27 témat. Takže stačí 28 takovejch bytostí a nebudem tu číst nic jinýho, protože se budou furt přebíjet. Ostatně už teď to nedělá jenom MiP, že jo.

Otázka na adminy - proč vlastně v inzerci chybí onen Warmbonzadminlink?
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

rdk

Citace od: William kdy 01.01.2013, 19:32:50
To samé se děje u MiPa v jeho soukromé inzerci. Tam to ale není problém fóra ale uživatele který tento stav navozuje záměrně. Opravdu mě a nejen mě tohle chování dost štve, nechci 10x číst stejné příspěvky.

Uživatel byl varován a vyzván, nechť zanechá neustálého opakování stejných inzerátů.

Colonel32

Citace od: pryb kdy 01.01.2013, 19:53:55
I umělé držení příspěvku "nahoře" považuju za nevhodné - na první stránku se vejde 27 témat. Takže stačí 28 takovejch bytostí a nebudem tu číst nic jinýho, protože se budou furt přebíjet. Ostatně už teď to nedělá jenom MiP, že jo.

Problém může být to, že podle pravidel se udržují inzeráty staré max. 2 měsíce, a to i v případě, že stále platí. (např. poptávka po větším počtu rare dílů, "i po jednom") V praxi to znamená, že admin tam v jednu náhodnou chvíli vlítne, a vše staré promaže. Považuji tedy za pochopitelné, když člověk u 6 nebo 7 týdnů starého inzerátu dodá příspěvek "platí stále", aby se vyhnul riziku, že by mu nabídka nebo poptávka mohla celá zmizet.

pryb

To je myslím přeci jen trochu jiná situace, než když se stádo snaživců snaží být co nejvíc nahoře.
Ale i tak si takové věci držím primárně jinde, abych to mohl znovu vytvořit.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál