Kontrola pravopisu

Založil Colonel32, 04.12.2012, 20:06:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Nešlo by předělat kontrolu pravopisu, aby ignorovala odkazy? A případně doplnit slovník o některé AFOL-tématické výrazy... jako například "lotů"? Případně tlačítko "navrhnout přidání do slovní zásoby"?

Ethan

Kontrola pravopisu je věcí prohlížeče, nikoliv webu. Takže pokud ti vadí, můžeš si ji vypnout, případně naučit svůj slovník nová slova. V Chrome to jde, to jsem si teď ověřil, FF věřím, že to zvládne taky, a u ostatních už bych tolik důvěry neměl, ale možné je všechno.

Colonel32

Zrovna jak tuto odpověď píšu, tak mi tu vpravo dole kouká tlačítko "zkontrolovat pravopis", hned vedle poslat a prohlédnout. Netvrď mi, že to je "věc prohlížeče".

Ethan

Tak to je jiná funkce, té jsem si nikdy nevšiml. Já myslel, že ti jde o tu kontrolu pravopisu, co vidí každý, jak píše (když má tedy moderní prohlížeč). A řešení tvého problému je možná zrovna v tom. Vykašli se na funkci fóra, která asi funguje se slovníkem, který neovlivníš a používej tu vestavěnou v prohlížeči, kde slovník není problém rozšířit.

otaznik

Citace od: Ethan kdy 06.12.2012, 10:16:44
Tak to je jiná funkce, té jsem si nikdy nevšiml. Já myslel, že ti jde o tu kontrolu pravopisu, co vidí každý, jak píše (když má tedy moderní prohlížeč). A řešení tvého problému je možná zrovna v tom. Vykašli se na funkci fóra, která asi funguje se slovníkem, který neovlivníš a používej tu vestavěnou v prohlížeči, kde slovník není problém rozšířit.
Tady jde spíše o ten vestavěný slovník, záměrem je ho mít postupem času lépe a lépe vybavený.