Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Futurion

Já také doufám, že přibude nějaká černá. I když je samozřejmě znát, že si Mtron spíš hoví v původně doplňkové červené :) Jinak super. I když nejsem fanda barevného schématu, tak vždy strašně obhlížím celou základnu i vehikly.

Hacislav

#601
Já, já já už vím co to bude za loď.  >:D
červená  >:D >:D >:D

Ne, vážně jsem zvědavý jak na loď tak na dok.

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Togaran

Já myslím, že to bude nějakej křižník s můstkem, hangárama a několika palubama :) Sedí mi to podle tvarů zatím víc, než nějaká aerodynamická jachta.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

MTRON NEWS

Stavba doku mírně pokročila. Pokročila i stavba silnice a řídícího centra letového provozu. Zahájena dostavba třetího jeřábu. Doky posílila další skupina techniků a inženýrů. Byla zachráněna čtveřice cosmikoptér sice v žalostném stavu bez dílků, ale sklady a zásoby Mtronu na to budou v klidu stačit. Tato flotila bude použita pro další doplňování materiálu doku ze vzdálenějších míst.

Šťastné a veselé všem

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

JardaL

Jde ti to krásně od ruky, Jardo. Krásné a plodné svátky. ;D
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Mtron

MTRON NEWS

jedna malá ochutnávečka ze stavby lodi a doku v pracovně Mtronu.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Klaj

Parada!!
Vidim ze vanocni stormecky uz musely nekompromisne ustoupit nove zastavbe. Ekologie musi stranou v zajmu M-TRON civilizace !  ;D ;D
Draco dormiens nunquam titiliandus

Replix

No heleď, základy vypadají velice monumentálně. Těším se na tvou další tvorbu. Bude to pecka.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

MTRON NEWS

to Klaj9: stromky jsou plastové  ;D jejich odstranění nebylo vůbec bolestné.  ;D

to Replix: Co je to s Blaktronskou bandou ? Kde je jejich základna? Není o Vás vůbec slyšet. Já se taky těším na Vaší odezvu stavitelskou, kde nic, tu nic.

jedna momentka z pracovny, nová police pro sety. Druhá momentka z druhé strany doku, kde se staví řídící centrum letového provozu.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

to Mtron, no heleď, Blacktronská banda je banda všiváků, která nemá vesmírné kredity na výstavbu další části základny. Takže zatím stavím jen ze zbytků, které mám.  Holt jak si psal, kde nic, tu nic  :-[ a ani netušíš jak je to frustrující.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Citace od: Replix kdy 04.02.2016, 16:21:16
to Mtron, no heleď, Blacktronská banda je banda všiváků, která nemá vesmírné kredity na výstavbu další části základny. Takže zatím stavím jen ze zbytků, které mám.  Holt jak si psal, kde nic, tu nic  :-[ a ani netušíš jak je to frustrující.

věřím, že je to frustrující, no a aby to bylo úplně tak jsem teď objednal materiál na další pokračování stavby lodi a doku. To by tě mohlo dorazit  ;D ;D ;D ;D Blacktrone  ;D Je škoda, že nemáš kredity a nestavíš. Více to motivuje stavět a tvořit pokud je dobrá odezva. Ale s vámi néééé  ;D Ono to přijde neboj. Já měl stejný začátky. Taky čekám, kdy mi vyschne řečiště na nákup dílků. A to ten rok pěkně začal  ;D od ledna jsem dal už 20k kreditů. Budu muset brzdit  ;D Ještě žiješ?  ;D ;D ;D Můžeš přijet stavět sem. Stejně tu Blacktroni dělají otrockou práci  ;D  >:D >:D

Order Batch Summary:
--------------------------------------
Total Items: 5144
Unique Items (lots): 67
Total: CZK ------

tak doufám, že to brzo dojde  ;D

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Je mi líto, že ti nemám čím konkurovat. Ale ono to snění taky není špatné.A já rád sním a plánuji.Jsem rovněž rád, za to že space téma zcela nevymřelo a já mohu koukat na tvou tvorbu.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

HD

No, už se těším, jak se bude stavba lodi a doku vyvíjet.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Mtron

Citace od: HorcikDesigns kdy 04.02.2016, 18:56:14
No, už se těším, jak se bude stavba lodi a doku vyvíjet.

Díky, já taky  ;D ovšem když sleduji tvůj stavitelský um a chuť stále vyvíjet nové jednotky, mám pro tebe návrh. Mohl by si někdy ve svém čase navrhnout těžící stroj pro dobývání krystalu ze skla na pásovém či kolovém podvozku pro Mtronské těžařské jednotky? Všichni se cpou do Blacktronů a nikdo nechce spolupracovat s námi. díky
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

HD

 Stavbu těžařského stroje za HDIndusties ( ;D ) neslibuji, ale ani nevylučuji. :) Co je jisté, jisté stavitelské pokusy ve Tvých barvách provádím, ale zatím nevzniklo nic, co by stálo za rozložení fotostudia.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Hardegon

Základna se rýsuje moc pěkně. Velikost bude zase XXXL?  :D

Mtron

Citace od: Hardegon kdy 05.02.2016, 11:30:29
Základna se rýsuje moc pěkně. Velikost bude zase XXXL?  :D

díky, díky... no řekněme to co je v Brně a plus to co stavím. Myslím něco kolem 4 metrů. Loďka už má na délku teď 1,3 metrů. Teď se hlavně soustředím na tu kocábku. RUDÝ TRPASLÍK  >:D >:D >:D Je to stále ve fázi vývoje. Je to na dílcích kam mě až pustí. Chtěl bych mít tu loď rozestavěnou v doku, kolem jeřáby a šrumec stavební. Možná přistavím i pár metrů přistávacích ploch pro zásobovací lodě  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

MTRON NEWS

Mtronští technici vyladili pulsar changer originální set 6811, který se nachází ve službách Mtronu v počtu 32 kusů. Protože i vetší loď potřebuje ochranu před dotěrnými stihači bylo přikročeno k modernizaci a notným vylepšením. Stroj bude v počtu 4 minimálně a 8 maximálně zařazen do služby na ochranu nové lodi. Loď bude mít dva boční hangáry.
Zpět k vylepšením. O proti původní verzi jsou přidány dva nové Cranneritové kanony, menší ale výkonější anténa. Na křídlech jsou dva pulzační motory se čtyřmi tryskami. Zadní část je prodloužena pro více Cranneritového paliva. Přední část prodloužena a podvěsena rušička pro navádění torpéd a střel. Počet postavených kusů 2. Teď se provádí potřebné zkoušky, letová výdrž, manevrovatelnost, bojová výkonost - test kanonů, nácvik přistaní v hangáru a ochrana lodi. Technici po zkouškach stroje vše důkladně vyhodnotí. V případě nedostatků bude stroj znova upgradovan.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Aki

#618
Vylepšení je markantní, ale být tebou tak jdou ještě kousek dál a přidám ještě sklo 2466.  nebo ještě lépe 6070 aby to nebylo stejné jak ta větší tovární stíhačka 6877.

PS když se tak dívám na kostru té "mateřské" lodě, tak při pohledu zezadu jsem si hned vzpomněl na Srapse...  >:D

HD

Koukám, že lodi už rostou zoubky... Ale musím souhlasit s Aki-m, alespoň základní neprůstřelné sklo by stíhačce slušelo a pilot by si také dozajista nemohl stěžovat.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Lukas

Když tak koukám na kabinu té lodi. Vzpomenu si hned na prometheus ze stargate  ;)

Mtron

Citace od: Lukas kdy 07.02.2016, 14:27:42
Když tak koukám na kabinu té lodi. Vzpomenu si hned na prometheus ze stargate  ;)

BINGO, on to má být Prometheus, ale trošku upravený. Je to můj tajný vzor.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: HorcikDesigns kdy 07.02.2016, 13:08:27
Koukám, že lodi už rostou zoubky... Ale musím souhlasit s Aki-m, alespoň základní neprůstřelné sklo by stíhačce slušelo a pilot by si také dozajista nemohl stěžovat.
Citace od: Aki kdy 07.02.2016, 12:35:03
Vylepšení je markantní, ale být tebou tak jdou ještě kousek dál a přidám ještě sklo 2466.  nebo ještě lépe 6070 aby to nebylo stejné jak ta větší tovární stíhačka 6877.

PS když se tak dívám na kostru té "mateřské" lodě, tak při pohledu zezadu jsem si hned vzpomněl na Srapse...  >:D

MTRON NEWS

děkuji za komentáře a další konstruktivní nápady a návrhy. Musím říct, že připojením dalších dílků jak navrhuje AKI by se pulsar odklonil od svého působivého  dyzajnu - design  >:D Bohužel větší stíhačka by se do hangáru nevešla, tím myslím větší rozpětí křídel. Pro mě má pulsar obrovské kouzlo. Takže jsem připravil další dvě varianty.

u obou je přidán štítový generátor přímo za pilotem v podobě dvou krystalů. Loď je v podstatě v energetické bublině, která chrání stoj i pilota před vnějšími vlivy a útoky nepřátel. Druhá varianta má přidané horní křídlo a prodlouženou záď. Omluvte prosím kvalitu fotek. díky.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Můj skromný názor je, že bych ponechal pulsar v té první úpravě. Pokud potřebuješ jejich skladnost, tak se mi úplně první varianta líbila nejvíce. Na finále tvé lodi se těším.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

znouzectnost

A co takhle toho z ideabooku 250
to je taky povedený stroj

http://www.brickfactory.info/scans/0000000/02501/028.jpg

Máš to pěkné už se těším až to bude vidět naživo.


peter

Citace od: znouzectnost kdy 08.02.2016, 15:53:55A co takhle toho z ideabooku

Když už tu padlo toto slovo, tak je v tvé flotile stroj skládaný v Ideabooku 260, případně nějaký jiný z obrázku - např. jeřáb?

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mtron

děkuji za Vaše postřehy, návrhy. Můj záměr byl zapojit pulsar changer do výzbroje lodě. Je to můj nejmilejší stroj a proto jsem se snažil ho co nejmíň změnit. Uznávám, že by měl být pilot chráněn kokpitem alespoň se to tak může  jevit. Bohužel by to znamenalo postavit nový stroj tenkých linii tak, aby se nemusel rozšiřovat hangár. Stále si myslím, že ochrana posádky stoje je dostatečně zajištěna silovým polem kolem stroje. Interceptor, který byl k tomu určen je moc veliký a znamenalo by to loď zvětšit a rozšířit tak, že o tom už raději nebudu ani přemýšlet.  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

MTRON NEWS

Jedna fotečka, dorazila flotila s materiálem na další pokračování stavby Mtronského impéria. 5144 dílku, 67 druhů. Dílů není nikdy dost.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Klaj

Citace od: Mtron kdy 12.02.2016, 11:42:13
MTRON NEWS

Jedna fotečka, dorazila flotila s materiálem na další pokračování stavby Mtronského impéria. 5144 dílku, 67 druhů. Dílů není nikdy dost.

MTRON OUT

Jen tiše závidím. No vlastně nahlas. Taky by se mi hodilo pár set červených kostek :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Replix

Safra Mtrone, ty jsi naboural legový ropovod a teď ti proudí do domu kostičky ve velkém ne? Hanba mé Blacktronské frakci. Neumí vybudovat řádnou ekonomiku:)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/