Hnízdo Blacktronů

Založil Robkteryten, 02.11.2017, 08:14:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Citace od: Togaran kdy 28.04.2022, 17:50:00
Už se těším, až to uvidím naživo, jak se to hýbe a bliká :) Budeš brát do Plzně UV lampu?

Já budu mít minimálně baterku  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kanak

Citace od: Robkteryten kdy 19.04.2022, 10:46:45
Stávající základna pro tento rok. Je to taková hrubá stavba,  chce to jeste dost zapracovat.

Ty hrubá stavbo. Co mám říkat já:-D
Máš to krásně stylově čisté a nová přistávací plocha se moc povedla.

Robkteryten

Citace od: Kanak kdy 29.04.2022, 22:09:47
Citace od: Robkteryten kdy 19.04.2022, 10:46:45
Stávající základna pro tento rok. Je to taková hrubá stavba,  chce to jeste dost zapracovat.

Ty hrubá stavbo. Co mám říkat já:-D
Máš to krásně stylově čisté a nová přistávací plocha se moc povedla.

Tam je práce,  nejdou my detaily...

Robkteryten

Naši inženýři se po dlouhé době pustili do stavby víceúčelového vozidla. V první  fázi ponese platformu oslavujici sílu našeho rodu v malé přehlídce. Tedy pokud podplatime dostatečný počet porotců a vozidlo projde technickou přejimnkou...

Prozatim je hotová jen spodní část vozidla, radi se podelime i foto ze stavby a ne jen výsledného vozidla.

Togaran

Hezky, to vypadá skvěle.  >:D
Nakloněná agresivní kabinka a ty boční vstupy! Těším se, kam dál to povede a co osadíš na zadní část. I kombinace různých velikostí kol je dobrá.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Citace od: Robkteryten kdy 28.05.2022, 09:54:28
Naši inženýři se po dlouhé době pustili do stavby víceúčelového vozidla. V první  fázi ponese platformu oslavujici sílu našeho rodu v malé přehlídce. Tedy pokud podplatime dostatečný počet porotců a vozidlo projde technickou přejimnkou...

Prozatim je hotová jen spodní část vozidla, radi se podelime i foto ze stavby a ne jen výsledného vozidla.

pche, žádná oslava nebyla, celá banda Blacktronských psů byla zalezlá ve svém doupěti. Strach jim nedovolil vylézt na svůj alegorický vůz  ;D ;D ;D. Mtronská síla byla v pohotovosti a připravena se utkat a hájit svůj rod.  ;D ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robkteryten

Malé víceúčelové vozidlo při prvním použití. Na tuto akci jej okupují muzikanti.
Jinak se počítá s modulární platformou pro začlenění do průzkumné jednotky.

Franco

Citace od: Robkteryten kdy 08.11.2022, 06:43:38Malé víceúčelové vozidlo při prvním použití. Na tuto akci jej okupují muzikanti.
Jinak se počítá s modulární platformou pro začlenění do průzkumné jednotky.
Alá Šílený Max😀

Icewalker

Dotaz: Objeví se v hnízdě Blacktronů i aktuální set 40508 Blacktron Cruiser? Aspoň jako muzeální kousek ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Robkteryten

Citace od: Icewalker kdy 02.01.2023, 21:24:34Dotaz: Objeví se v hnízdě Blacktronů i aktuální set 40508 Blacktron Cruiser? Aspoň jako muzeální kousek ;)


Jasně!

Robkteryten

Tak hlásíme hotový motor pro raketu, teď budeme pokračovat na zbytku křižníku.

Mtron

Mno, sakra od Plzně uplynulo mnoho dní i tydnů ;D  ;D  ;D  musím začít s přední částí.
Jinak moc povedené, zajímavé tvary. Těším se až ji vidím na živo.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz