SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK Ostrava 2023 (15.-16.4.)

Založil danyboy, 30.11.2022, 18:14:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Robkteryten


danyboy

Ahoj, moc děkujeme za kladné ohlasy. Za nás se výstava povedla, moc děkujeme všem, kteří se zapojili do průběhu akce.  :)
Příští rok opět zopakujeme.

Posílám odkaz na fotky

Vasyk

Moc děkuji za vše, bylo to velmi pohodové.

Zároveň chci poděkovat zdejší komunitě a odvážím si říci i přátelům za pomoc v nouzi při zpáteční cestě, ještě jednou moc díky všem !!

peki

letos jsem se z různých důvodů mohl pouze mihnout v sobotu po pozdním obědě). V klidu jsem si prošel výstavu, pohovořil u modelů s řadou kostkařů. Jak bylo psáno výše celou školou se nesla naprostá pohoda jednak:
- akce je už "zavedená" takže je vychytána řada věcí
- ostravská/moravská sekce je hodně silná
- nově otevřeny 2 tělocvičny
- po C19 a loňském otevření, kdy se nahrnulo plno lidí, protože se 2 roky nikam nemohlo byla návštěvnost menší

Poděkování Monice a Danymu coby hlavním organizátorům, stejně tak všem kostkařů, kteří se vypravili do tak vzdálené (cokoli dál než Brno :) destinace.

vyúčtování aukce (veřím že se líbila)   zde:
aukce Ostrava

Co mne šokovalo - Kubův hrad. Znal jsem ho z fotek na fórů, ale ta velikost (v porovnání s továrním setem "velkého hradu" mne opět překvapila  ;D

poMOCník

Citace od: danyboy kdy 18.04.2023, 23:44:09Ahoj, moc děkujeme za kladné ohlasy. Za nás se výstava povedla, moc děkujeme všem, kteří se zapojili do průběhu akce.  :)
Příští rok opět zopakujeme.

Posílám odkaz na fotky

Odkaz už nefunguje, nestihl jsem to :(

Nemáte někdo ty fotky k prohlédnutí?