Fantastické Kostky Praha 20-21.1. 2024

Založil skywalker007, 16.06.2023, 21:15:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kanak

I já se přidávám ke spokojeným. Díky moc.

Igorus

Rozhodně se musím přidat ke spokojeným vystavovatelům. První ročník moc pěkné akce. Prostory ideální, servis od Černých parádní (viz komentář Tomika), parta super. Doufám, že se to zařadí ke klasickým akcím :)

skywalker007

Děkuji všem za účast a kladné hodnocení akce. Ještě jsem napíšu informace ohledně návštěvnosti atd.

Robkteryten

Povedená akce s výbornou organizací a servisem. Již  zmíněné rizecky a koblihy byly výborné
Jsem rád,  že jsme se mohli zúčastnita doufám za rok repete.

Lego town

Pridávam sa k spokojným vystavovatelom. Dávam klobúk dole pred Vami chalani mali ste akciu na sto percent pripravenú všetko prebehlo bez problémov a všetci sme si akciu užili. Ďakujem za prepravu exponátov na výstavu a za možnosť sa zúčastniť výstavy! 🙂

poMOCník

Já už bych se jen opakoval a taky opakoval všechny tady.

Takže díky a těším se na další ročník!

Matthes_CS

S tátou děkujeme za pěknou akci a těšíme se, že se bude opakovat.

Album s fotkami na flickru: https://flic.kr/s/aHBqjBbLNF

peki

vyúčtování aukce
https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=48674.msg305862#msg305862

Velká pochvala:
1) Klukům za naprosto skvělou organizaci. Vše připravené, dobře naplánované o každého vystavujícího AFOLa maximálně postaráno.

2) Vybrané místo je parádní, tělocvičny díky velkým oknům dobře prosvětlené. Tělocvičny jsou velké takže není takové to tísnění ve třídě.

3) Večeře naprosto supr. Občerstvení během akce luxusní.

4) Nálada mezi vystavujícími AFOLy pohodová. Byl čas i během akce s někým pohovořit.

5) Návštěvníci si to podle reakcí (v herním koutku spinner, DOC,stavění poslepu) opravdu užívaly. Velmi často se zapojení i rodičů. Taková ta pohoda, nikdo nikam nechvátal. Někteří přišli jak v sobotu tak i v neděli :)

- Opravdu jsem byl rád že jsem se zúčastnil, byť jsme to kvůli prac. vytížení neplánoval.

- Díky Milanovi za nápad vystavit společný projekt. Díky všem kteří pomohli s organizací dopravy, instalací deinstalací. Projekt je nyní připraven na akci do Jičína.

- bylo příjemné se potkat s řadou vystavujících i nevystavujících AFOLů.

Na čem do budoucna (pokud bude) pracovat:

Určitě by bylo fajn věnovat více propagaci akce. Tedy si myslím je velký prostor jak klukům pomoc. Jednak sociální sítě (pro ty co mají, nebo mají rodinné příslušníky co je mají). Dále přímo v Praze pro AFOLY z Prahy a okolí, třeba na pracovišti atd. Tedy takovou tu propagaci co nic moc nemusí stát. Stačí mít včas plakát který se bude distribuovat.   

peki

Prosím organizátory o nějaké shrnutí:
počet AFOLů (včetně společného projetu) kteří se na akci podílejí
počet návštěvníků (jestli máte nějaké kategorie podle věku). Potřebuji do hlášení pro Lego

pifik

Rád se připojuji k ostatním. Akce byla perfektně připravena, servis byl skvělý. U modelů nebyl tak šílený nával jak jsem očekával,takže se s návštěvníky dalo i popovídat. Za mně za 1, rád se zúčastním i příště pokud bude.

milanv

Citace od: peki kdy 26.01.2024, 16:27:24Prosím organizátory o nějaké shrnutí:
počet AFOLů (včetně společného projetu) kteří se na akci podílejí
počet návštěvníků (jestli máte nějaké kategorie podle věku). Potřebuji do hlášení pro Lego
Přidávám se s připomenutím "hlášení" pro potisk kostek. Viz podrobný postup.
Pán na Žlutém hradě

skywalker007

Ještě jednou bych chtěl všem poděkovat za účast. Taky děkuji lidem co provozovali herní stanoviště a celý den se dětem věnovali.

Účast:

Návštěvníci:
Celkem dorazilo cca 1600 lidí
Bylo celkem 1522 platicích + neplatící u kterých neznám přesný počet

Vystavovatelé:
Celkem bylo 45 vystavovatelů včetně účastníků společného projektu Staromák.
Včetně rodinných příslušníků se akce účastnilo cca 50-60 lidí.

Ohledně dalšího ročníku, ještě teď nevím jestli bude nebo ne, uvidím podle toho kolik budu mít práce a také jestli by škola poskytla prostory.

skywalker007

Na email jsem všem rozeslal instrukce k proplacení nákladů na dopravu.

peki

Citace od: skywalker007 kdy 30.01.2024, 20:30:04Ještě jednou bych chtěl všem poděkovat za účast. Taky děkuji lidem co provozovali herní stanoviště a celý den se dětem věnovali.

Účast:

supr, díky