(vlastní) Veselá zahrádka

Založil arnold, 13.11.2021, 21:26:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

arnold

Zdravím  všechny :)
Po delší době  vkládám malinký MOC na kterém jsem spolupracoval s mojí šestiletou dcerkou.Doufám že nevadí vložení do sekce Castle.
Toho se týká i dotaz na moderátory...co zkusit založit sekci pro děti.Dceru  k legu vedu od  utlého věku,mám spustu fotek co vytvořila od svých cca 4let,převážně tedy  Friends  ;D

Hana129

Mě se to líbí a určitě dcerku povzbuzujte v tvoření a stavějte spolu. My tak taky začínaly. Je to fajn se s dětmi "vyblbnout"  ;)

Sekce Friends tu asi není vůbec, ale je tu sekce ostatní, do, které by toto asi zapadalo.

arnold

Citace od: Hana129 kdy 14.11.2021, 16:03:49
Mě se to líbí a určitě dcerku povzbuzujte v tvoření a stavějte spolu. My tak taky začínaly. Je to fajn se s dětmi "vyblbnout"  ;)

Sekce Friends tu asi není vůbec, ale je tu sekce ostatní, do, které by toto asi zapadalo.
Lego ji baví,takže dcera povzbuzuje spíš mě,než já ji  :) Bohužel na nějaké velké stavění nemám čas,takže většinu kostek co jsem měl jsem ji dal nahraní,ale nejsou v barvách,v kterých by si je představovala mít.Snad ji to stavění vydrží  :)

Škoda,že zde na kostkách není podsekce pro dětské výtvory...



richchie

velmi pekne, mojej 9 rocnej dcerke sa to tiez paci a pyta sa ma kedy jej nieco podobne urobim ;D Tak asi si spolu sadneme a nieco zbuchame