Lipno 2021 (Instalace,posezení, požadavky na ubytování)

Založil peki, 07.06.2021, 14:01:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Hlavní instalační termín pro AFOLY bude:
pátek 18.6 ( budu přítomen)
sobota 19.6 (budu cca do 14:00)
neděle 20.6 (nebudu)

Pro všechny stavitele kteří se vyskytnou v pátek 18.6 bude i nějaké posezení s občerstvením.
Vlaky budu instalovat o víkendu 12.6 -13.6 (elektrifikace/tlačítka může proběhnout později)

Pokud někdo potřebuje ubytování pište sem
Nick, od kdy do kdy:

Příklad
peki od 18 do 19 (z pá na so)
Hawran + Junior: pátek až neděle 18.6. - 20.6. (2 noci )

Seznam na ubytování:
1) Hawran + Junior: pátek až neděle 18.6. - 20.6.
2) davroman + rocice  od 18 do 19.6.
3) HD+Luciusóza 19. - 20.6
4) znouzecnost od 18 do 19.6
5) Martindavid+syn. Pa-so 18.-19.6
6) Ongon 18.6. - 20.6.
7) Vočko + Monča Pa-so 18.-19.6 (potřeba bezbarierový pro Vočko)
8 ) Mirek od 18 do 19.6
9) skywalker od 18 do 19.6

Kdo bude, ale nepotřebuje ubytování
1) Tomík (Na Lipně budu od pátečního večera do pondělního rána. Ubytování nepotřebuju, ale na to páteční posezení rád přijdu)
2) Fanda něděle 20.6
3) Hobby pátek 18.6
4) Stimpi patek nebo sobota na otočku
5) peter  so

peki

Parametry ubytování ověřím, předpokládám že nic s sebou (např. spacák) potřeba nebude.

peki

#2
Citace od: fanda kdy 09.06.2021, 16:43:01
Poprosím, když přijedu a odjedu v neděli 20.6. 2021, kde se mám hlásit, kde parkovat, do jaké vitríny instalovat atd.?
Citace od: martindavid kdy 09.06.2021, 18:44:37
Martindavid+syn. Pa-so 18.-19.
A přidávám se s dotazem kam se máme vlastně dostavit?

Na Lipno pojedu o tomto víkendu. Pak dám podrobnější info. V současné době se expozice teprve připravuje.


Adresa je:
Adresa: Lipno nad Vltavou 999, 382 78 Lipno nad Vltavou

peki


Stimpi

Ahoj, přijedu v pátek (nejpravděpodobnější) nebo sobotu jen na otočku.

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

skywalker007

Prosím o ubytování z pátku na sobotu. Psal jsem to již do sz, tak radši píšu ještě sem.
Díky   ;)

Vočko

Vočko + Monča ubytko zařízené z pá na so. Přijedeme asi kolem oběda. Uvidíme co doprava  :P

davroman

Citace od: peki kdy 08.06.2021, 08:52:46
Parametry ubytování ověřím, předpokládám že nic s sebou (např. spacák) potřeba nebude.

Máme nějaké bližší info k ubytování? Díky.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

martindavid

Citace od: davroman kdy 16.06.2021, 23:06:01
Máme nějaké bližší info k ubytování? Díky.
Já mám stan ale jen pro 2 ;D

peki

Citace od: davroman kdy 16.06.2021, 23:06:01
Citace od: peki kdy 08.06.2021, 08:52:46
Parametry ubytování ověřím, předpokládám že nic s sebou (např. spacák) potřeba nebude.

Máme nějaké bližší info k ubytování? Díky.

Hodim vecer info.

peki

skywalker spacak.
V chatce je povleceni WC, kuchyňka.

Chairudo

Kdo jste na lipně ještě nebyli, do navigace dejte Amenity Resort.

Pokud přijíždíte přes Frymburk - zleva, první na vás bafne velká hala po pravé straně, to je výstava a hned před halou můžete sjet po štěrkové cestě na vyložení věcí do haly. Jinak je musíte jít hlavním vchodem a nosit po schodech.

Za halou je řada domků, v těch prvních bydlíme. Jak je to s klíči bude vědět peki  :D
Recepce je hned napravo u vjezdu do areálu.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

hobby

V pátek a včera jsem byl na Lipně, trochu málo pomoci s instalací kolejiště. 
Chci vyjádřit obdiv a uznání všem zúčastněným "kostkařům" 8). Část modelů jsem viděl poprvé v reálu, ačkoliv z fotek je znám (CHairudovu horskou dráhu, muzeum, mega-stavby, některé vlaky, vojenskou techniku ..., abych uvedl příklad), část dalších modelů (hrady, zámky, katedrály, antické divadlo, železniční modely, space...) jsem již viděl, ale rád prohlédl znovu. Jsou to stavby světové úrovně a smekám před pílí, umem a tisíci hodin práce stavitelů.
Také jsem rád osobně poznal pár lidí, ktré znám jen podle nicku na kostkách.
Tak ať výstava splní svůj účel :)

Vočko

Jsme v pořádku doma. Přijezd včera ve 23:30 hod. Měli jsme 3 hod. zastávku v mé rodné Kaplici, kde jsem se viděl se svým přítelem, který mě mimo jiné zachránil při mém úraze. Tak i díky němu jsme tady a mohl jsem přispět svými vlaky do vitrín na výstavu ;)

Byl to parádní víkend, který jsme si s Mončou užili maximálně a to i díky vám všem. Jste/jsme skvělá parta lidí, která je důkazem toho, že lidskost a empatie stále existuje. Ještě jednou děkuji asistentům/motorům, kteří mi pomohli po ne příliš bezbar. přístupu do haly :D Ale co, stálo to za to být s vámi ;)

Pro mě hodně silný víkend.

Tak snad v září ve třech naviděnou ;)

Těšíme se - Vočko, Monča, Vočátko