společný projekt elfí vesnička

Založil peki, 05.02.2021, 09:52:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Stimpi

Nevejde si to náhodou do krabic i s věží?

Matthes_CS

Asi bych přijel, podle času a datumu řeknu přesně, na modul mám připravenou krabici, můžu nechat u sebe.

davroman

Na 90% bychom na deinstalaci přijeli, finální potvrzení podle termínu.
Krabici na náš modul máme doma (musely se odvézt), tedy ji opět přivezeme.

@miho: Tvůj domek ve skále zůstane ve skále = zabalí se s ní? Krabici máme také u nás.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

peki

Deinstalace čtvrtek 20.1 od 19:00
prosím o info těch co se ještě nevyjádřili, jestli můžeem centrálně uschovat u IGORUSE. Máme na to pořízené nové kraboce, aby se to lépe převáželo na výstavy:
- Ostrava ? (pokud bude, plakát je již schválen)
- Lysá
- Plzeň
- Lipno ?
- Dánsko
- Vánoční výloha Praha 2022 (budou 2 menší cca 2- 2,5 m)

hawran

naší pidichaloupku pls klidně uschovat u Igoruse, děkujeme Hawran + Junior
Bricks Forever!

Stimpi

Ano, nemám problém s uložením u Igoruse a následnými výstavami.
Rozumím dobře, že tedy nemám řešit přepravní obal / krabici?

Clermont

Muj model dat k Igorusovi a muze putovat kamkoliv kdykoliv.

Chikos

Souhlasím s uschováním, děkuji  :)

peki

Citace od: Stimpi kdy 12.01.2022, 12:09:30
Ano, nemám problém s uložením u Igoruse a následnými výstavami.
Rozumím dobře, že tedy nemám řešit přepravní obal / krabici?

Ano krabici pro klasické modely co velikosti 54x54 cm s výškou 40 cm máme (je na 4 moduly 32x32).
Skalní moduly (pomocník,chairudo)
Jeskyní (Milanv,Dita)
Obydlený kopec (hardegon)

Musíme pořešit individuálně.

Stimpi

ok, mám modul do výšky a na skále. Po něčem se poohlédnu

Matthes_CS

Citace od: Matthes_CS kdy 06.01.2022, 16:16:43
Asi bych přijel, podle času a datumu řeknu přesně, na modul mám připravenou krabici, můžu nechat u sebe.
Pokud je na to místo u Igoruse, tak může být uloženo tam, nemám problém, pokud pomůže, když si set nechám u sebe, tak taky není problém. Krabici vezmu svoji, případně se nevyužije.

Igorus

V rámci úschovy společných produktů je i nadále u mne kapacita dostatečná. Takže spíš pište pokud si to někdo bude chtít vzít k sobě. Sice asi vyhlásím na někdy brigáru pro rozšíření úložných ploch (kostkaři se zkušeností s tesařinou vítání), ale pro nyní se to vleze všechno.

Ano, byly pořízeny sériově vyráběné krabice:


Velikost je větší, takže to půjde dobře ukládat :) Pro fixaci se použijí polystyrenové hranoly.

Pool

Deinstalace se bohužel nemohu účastnit osobně, že zápasím s Covidem a budu mít do té doby ještě karanténu, tak prosím uchovat a dle libosti dál využít.

roko86

Muj model dat k Igorusovi a muže putovat kamkoliv kdykoliv.
Mám přinést mojí krabici ???
Děkuji za odpovět

davroman

Pokud máte krabice, pak ušetříme cestu a poprosíme o zabalení modulu "rocice - Elf na hlídce" do erární krabice a přesun k Igorusovi. Děkujeme.   ;)

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Hardegon

Dorazím osobně. Za mě super termín.

Chairudo

Za mě zatím 50/50, 20. to asi nestihnu. Jak jsou ty krabice vysoké?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

Citace od: Chairudo kdy 12.01.2022, 22:55:16
Za mě zatím 50/50, 20. to asi nestihnu. Jak jsou ty krabice vysoké?

40 cm

Chairudo

Super, to by se tam všechno moje mohlo vejít bez rozebírání.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

MiHo

Nemám problém s uložením u Igoruse a následnými výstavami.

Matthes_CS

Pokud je možné centrální uložení, tak může být uloženo u Igoruse (můj strom by se měl bez rozebírání vejít do krabice). Pokud se hodí, že bych si modul nechal u sebe, taky můžu.
Jestli bude uloženo u Igoruse, tak přijedu jen, jestli se budou potřeba nějaký ruce navíc.

peki

RUce navíc potřeba nebudou, nicméně díky za nabídku.
Budu tam minimálně:
peki
igorus
Vasyk
Milanv
Hardegon
Pomocník?


peki

Připomínám zítřejší deinstalaci elfů.
Pokud pojede někdo kdo se účastní projektíku DOTS (hodil by se nám setíky s ananasem). Viz info ve vlákně.

Hardegon

Nakonec dneska deinstalovat nebudu. Vzhledem k tomu dnešnímu bordelu na D5, objízdných trasách a ledu všude po cestě radši prosím sešrotovat model, než abych zbořil sebe i s autem.

Domluvil jsem s Igorusem, kterému děkuji ještě veřejně, že mi to sešoupne do krabic a uskladní.

Chairudo

Díky kluci za úklid, dnes to opravdu nešlo ale příště tam budu  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Uklizeno. Vše proběhlo v pohodě. Hoďte pro jistotu seznam modulů, které nejsou uloženy u Igopruse. Ať nás při další instalaci nečeká nějaké překvapení:

Není u Igoruse:
peki : 1 dům na stromě
hobby: mašinky (bude nahrazeno), kolečka pro vagony k milanv (musí být nahrazeno)
peki: kus překladiště (volné bloky s kolejemi)
peki: sáme santa, skřítci (volné neupevněné věci)
HD: domek (velký nebyl součástí diorámatu)

další technická:
podstavec na obydlený kopec. Dodá někdo ze dřeva nebo použijeme nějaké krabice které jsou na balení modulů? Zatím je tam uložená lego podstavec (peki) bez koskek od chairuda(má je pomocník)


Icewalker

ILUSTRACE MODELŮ

Pro zájemce posílám odkaz na ilustrace k jednotlivým modelům v PNG formátu s průhledným pozadím. Jsou tam i některé, jenž se do mapy nedostaly.
Přímo sem je nahrávat nebudu,  posledně tu můj příspěvek udělal paseku.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Borun

Dnes jsem si převzal svůj model z elfů na opravu a v bedně(v úplně jiné než jsem odevzdával🙂) jsem našel několik pokladů co nejsou moje.Pokud by něco z toho někdo postrádal,vezmu to na jarní Ostravskou výstavu.

peki

Citace od: Borun kdy 22.12.2022, 13:17:20Dnes jsem si převzal svůj model z elfů na opravu a v bedně(v úplně jiné než jsem odevzdával🙂) jsem našel několik pokladů co nejsou moje.Pokud by něco z toho někdo postrádal,vezmu to na jarní Ostravskou výstavu.

Jé tak to je moje, sem si říkal kam ta střecha z z tree house mohla zmizet, další věcojsou z letiště a je tam jeden podkladový modul tuším HD. Každopádně poprosím o vše co vám nepatří směřovat na mne. Já pak budu zodpovídat za celkové navrácení a vypořádání. Věřím že se nám jako vždy minimalizovat ztráty.

díky
peki

Pool

Já myslel, že Elfové jsou někde teď jako výloha nebo to už se rozpustilo a nějak míří k účastníkům?