(Vlastní) Blacktron Empire

Založil Thrawn, 30.12.2010, 01:59:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Replix

tak už vím u koho jsou všechny ty TNG panely:) ;D kvalita poslední fotky je hodně špatná, rozmazaná což je škoda, protože taková dějová část zásahu policie se mi hodně líbí, pokud jsem to tedy poznal správně:) Paráda, až jsem si povzdechl nad skutečnou realitou, že by to chtělo sehnat kapitál na dílky. Mé srdce touží po dalším stavění.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Togaran

Na výstavě vypadala základna dobře :) Oproti minulému roku si ji hodně vylepšil. Líbí se mi uspořádání přistávacích ploch a opravna na Spectral Starguidery. Co bych upravil je možná přidat trochu bílé, nějaké ornamenty nebo členitost stěn.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Thrawn

Díky moc. Po Lipně celou základnu rozeberu a na další postavím zbrusu novou. S tou bílou je to naprostý fakt, takže ji tam určitě nějakým způsobem doplním. :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

A black hole bude ještě větší a doufejme míň černá...
Takhle nahání moc strach  >:D

Škoda, že nejsou vidět interiéry, chtělo by to nějak vymyslet ať je tam víc vidět...

Thrawn

Citace od: znouzectnost kdy 01.06.2014, 22:23:30
A black hole bude ještě větší a doufejme míň černá...
Takhle nahání moc strach  >:D

>:D >:D >:D

Bude to přímo hlásná trouba blacktronské moci  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Cestou domů jsem dostal nápad, jak udělat novou základnu. Hlavní stavební práce začnou po návratu materiálu z Blackhole II.

Nyní zahájena stavba, na Lipně avizované, opevněné rafinerie.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#216
Citace od: Replix kdy 30.05.2014, 19:26:09
tak už vím u koho jsou všechny ty TNG panely:) ;D kvalita poslední fotky je hodně špatná, rozmazaná což je škoda, protože taková dějová část zásahu policie se mi hodně líbí, pokud jsem to tedy poznal správně:) Paráda, až jsem si povzdechl nad skutečnou realitou, že by to chtělo sehnat kapitál na dílky. Mé srdce touží po dalším stavění.

Tak zásah Space police tam nakonec není, protože jsem byl umístěn jinde a už to k tomu tak nesedlo. Z té druhé strany, která je nyní viditelná, je totiž menší nástupní prostor pro útok. Ale nevadí, byl to jen náznak povzdechu, že se kapitánu Magentovi a jeho rodu nikdo nevěnuje  :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Příští rok ti postavím nějakou SP1 základnu a pochytám pár blacktronů  >:D Objednal jsem pár červených skel
http://www.bricklink.com/search.asp?colorID=17&itemID=68057 
modré kostky jsou z aukce taky tak se bude základna dobře stavět

Thrawn

Citace od: znouzectnost kdy 02.06.2014, 13:25:35
Objednal jsem pár červených skel
http://www.bricklink.com/search.asp?colorID=17&itemID=68057 
modré kostky jsou z aukce taky tak se bude základna dobře stavět


To se někdo má s těmi skly. :-[

Aukce byla dobrá, hodně materiálu za málo peněz  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Tak díky Hacislavovi je zde první fotka Blackhole II. Druhá je komplexnější, ale bohužel již za sklem.

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Ahoj,

asi jste si všimli, že jsem se tu neukazoval.  :-\ Blacktroni mají pracovní úkol, finišujemje jednu záležitost a do konce roku to bude bída. Ale chodí mi na maily info o soukromé zprávě, takže kdybyste někdo něco potřeboval urgentně řešit, tak stačí poslat SZ a já se na to mrknu. Jinak sem budu chodit sporadicky, tohle vážně musíme dodělat. :-\

Ke všemu dalšímu se vyjádřím postupně. ;)

Díky za pochopení.

Thrawn
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#222
Zřízeno Ministerstvo propagandy. Jeho první počin najdete zde. ;)

http://blacktron.weebly.com/

Stránky jsou ve stavu rozpracovanosti. Jsou tam vidět i detaily z Blackhole II a scénka, která tam nakonec vůbec nebyla.

Nejnovější zpráva, další obchodní loď s materiálem na Blackhole III je na cestě. >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Jsem se s chutí začetl do tvých stránek a jsem velmi rád, že si je zpracoval takovým stylem. Dává to další náboj vývoje našich nespřátelených rodů. Nové potyčky a výstřelky na poli technologií a bitev nebudou dlouho čekat.

Mám jeden návrh? Dám si na svůj web tvůj odkaz stránek, případně nějaké logo či banner. Tak, aby se mohli lidé více zapojit do našich příběhů.


MTRON FOREVER
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peter

Chtěl jsem přidat odkaz tvých nových stránek i na SpaceMap, ale zjistil jsem, že galaxie vašeho rodu je zcela prázdná :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Togaran

Super  :)
Líbí se mi, že i když jste s Mtronem proti sobě, tak táhnete v příběhu za jeden provaz. Oba těžíte crannerit.

Jak máš naplánovanou Blackhole III? máš nějaký náčrtky už?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Thrawn

#226
Jsem rád, že se vám to líbí, určitě přibude sekce odkazy a jednotky. Taky sekce novinky, která bude mít za cíl informovat o akcích Lego a odkazovat vždy na informace z Kostek. Zároveň bude naše ministerstvo propagandy informovat a reagovat na vámi zveřejněné informace o vašich nových úspěších a projektech  >:D

Cílem je to, o čem jsme se M:Trone bavili  ;D

K Blackhole III. Přibližnou představu mám, ale rozkleseno ještě nic. Uvidím, jak to dopadne s prvním kouskem stavby. Zatím jsem si jen ujasnil, že bude základna částečně zapuštěná v zemi, což v našem případě znamená, že budou vidět povrchové stavby a naznačeny ty podzemní. A bude rozebíratelná na jednotlivé baseplaty 48x48, posledně jsem měl s transportem dost problémy. Rád bych, pokud to bude možné, rozšířil délku základny, min. o další baseplate 48x48. Možná i víc, ale vše záleží na poskytnutém prostoru a hlavně na financích na materiál. Ale už jsem si ho nakřečkoval dost alespoň na tu další baseplate na délku.

Petere, jak to myslíš s tou Space mapou? Já vím, že nesplňuji podmínky umístění minimálně v absenci transportního prostředku, na čemž už se pracuje, jinak snad už nic?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Tak, přidána sekce odkazy. Pokud máte někdo odkaz, který by tam podle Vás měl patřit, pošlete mi jej na SZ. Díky!  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Blacktroni se vrací. Již brzy.

Úspěch jednotlivých blackbaronů mě nijak neuspokojil.

M:tronské impérium leží ladem. Vzduchoprázdno. Je třeba jej zaplnit.

Sláva Blacktronům! Sláva Johnu Blackovi!
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Hacislav

Návrat straceného syna, super...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Thrawn

Zdravím všechny,

dneska jsem zjistil, že můj starý web stále existuje.

Jen takový výkřik do temnoty vesmíru  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.