Maska

Založil DarkDrago, 11.06.2013, 17:27:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

DarkDrago

Asi v první řadě bych měl napsat, že maska je ve vývoji a fotky jsou jen na ukázku, ne na žádnou prezentaci (tím se chci zbavit narážek na kvalitu a tak).

Na netu jsem narazil na pár fotek legových masek
Když jsem se podíval kolem sebe a viděl, že doma mám hromadu podobných dílů pustil jsem se do stavby.
Ano, moje maska vypadá úplně jináč, protože jsem se vydal trochu jinou cestou a z dílků jsem si taky nemohl vybírat. Momentálně to vypadá tak, že to bude odklopná část přilby, která bude zakrývat celou hlavu....





album

Pokud máte jakékoliv poznámky a rady ohledně stavby, tak jen do toho..
Dračí páni s mocí ohně...

danyboy

No, zatím v tom masku nevidím. ???

DarkDrago

ono je to tim, že je to ze špatného úhlu...ale na fotce jak ji mám na obličeji to už trošku poznat jde
Dračí páni s mocí ohně...

havlik.jakub666

Jo, na tom obličeji se to už docela rýsuje. ;D
LEGO forever

DarkDrago

#4
Tak jsem se konečně dokopal k tomu, abych dokončil masku a nafotil ji. (taky mi na to došel materiál v podobě většího počtu dílků Hero Factory)
I když to vypadá, že potřebuje ještě dodělat, tak už se nebudu pouštět dál, možná jen doladím některé detaily. Né, že bych nechtěl, ale už nemám velké díly brnění Factory, které bych potřeboval.
Za úkol jsem si dal vyrobit masku zakrývající obličej (což se mi z části povedlo).



Krytky očí by měly být obě čiré a větší než ty co jsou tam teď. Asi takové jako je na této fotce (mám jen jednu)



více fotek
Dračí páni s mocí ohně...

Ondra

Pro děti na hraní na hero factory výborné, jinak je to spíš nezlob se za to blivajz a to díky velkému množství barevných dílů.Vsadím se, že ona asi nebude sranda barevně sladit díly, zvlášť když se dodávají pouze v jedné barvě.

Já si to schválně tu fotku hodím do barevného filtru a myslím si, že se mi to vnímání této masky změní. ;)

DarkDrago

Ono by to mělo být v jedné barvě, respektive ve dvou, černá a tmavě šedá, ale doma nemám takové množství potřebných dílů.
Jak jsem psal, tak jsem se soustředil na masku, která končí "očními oblouky", na fotce kde je na tváři, těsně nad očima a v této části není až takový barevný rozpor.
Taky je to moje první maska (doufám, že časem jich udělám víc) třeba dám dohromady zvlášť i nějaký nátepník, nebo nárameník. Chtěl jsem se na ní naučit nějaké techniky.
Dračí páni s mocí ohně...

branio

Však ukáž aj nejakú fotku, kde to je na tvári...

DarkDrago

Ty už tu sú.
Na konci každého příspěvku je odkaz na album
Dračí páni s mocí ohně...

Ondra


DarkDrago

No to je věc názoru.
Já když se na to dívám tak mi to spíš připomíná Transformera  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

FilipS

Jako nápad je to super, ale chtělo by to na tom ještě zapracovat: barevně sjednotit, pohrát si s detaily, klidně začlenit normální bricky.  ;)

DarkDrago

Určitě souhlasím, jen by to chtělo nějakého sponzora  ;D
Těžko si z prstu vycucám všechny ty kostky, které potřebuju. Je škoda, že na českých stránkách se zatím objevují hromady Bio, ale nikde žádný Hero.
Dračí páni s mocí ohně...