galerie nábytku a interiérů - (cizí) různé modely

Založil Hacislav, 08.08.2015, 21:21:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Foton

Pěkný kulečník a dobrý nápad na vlákno.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest


Hacislav

#36
Interier chaloupky

zdroj / autora bohužel nemám  :-\
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#38

Wizard Tower by Grant Davis, on Flickr

Toto je můj dnešní objev.
Osobně mne nejvíc rozsekala ta květina.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Tomik

Citace od: Hacislav kdy 19.10.2017, 11:21:32
Toto je můj dnešní oběv.
Osobně mne nejvíc rozsekala ta květina.
Tak tomu říkám zajímavá demonstrace nekonvenčních a určitě i ilegálních stavebních technik. Nejprve mě zaujala ta podlaha s DBG tile vloženými mezi čtyři LBG dílky s barem (nevím, jak se jmenují) a pak jsem vzhlédl výše ke stěnám věže a zjistil, že jsou celé z Technic pinů... :o

Nakonec si neodpustím drobnou poznámku k pravidlům českého pravopisu - napsat slovo "objev" s "Ě" po "B" je na mě opravdu hodně silné kafe. :-\
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Já na to zůstal úplně zírat. Svoboda stavění v té nejčistší podobě. Nádhera. Díky, Hači, žes to našel a podělil se!

Tušíte někdo, jak připevňoval věci na tu stěnu? Třeba stupně schodiště, střechu... A mimochodem, špička střechy - taky zatím nevím, jak je spojená.

No a i ta trojnožka dalekohledu stojí za to. Přesvědčila mě, že Hačislavův návrh hnědého stonku do LB má smysl a podporuju ho :)
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

Citace od: milanv kdy 19.10.2017, 14:11:31
Tušíte někdo, jak připevňoval věci na tu stěnu? Třeba stupně schodiště, střechu... A mimochodem, špička střechy - taky  zatím nevím, jak je spojená.
Já myslím, že podobně jako u poličky s konvičkou = zápichem nějakého dílku - ručička, rukojeť od kýblíku ...
Ale pravdu se dozvíš jedině pokud přemluvíš autora, aby zveřejnil nějaké fotky, které tě nechají nahlédnou pod sukně tohoto MOCu, nebo někde takové již existující fotky nalezneš.
Myslím si, že některé věci drží prostě svojí vahou a třením. (teď mluvím o střeše)

Citace od: milanv kdy 19.10.2017, 14:11:31
No a i ta trojnožka dalekohledu stojí za to. Přesvědčila mě, že Hačislavův návrh hnědého stonku do LB má smysl a podporuju ho :)
Ty jsi měl do teď o praktičnosti tohoto dílku nějaké pochybnosti? :o
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

otaznik

Citace od: milanv kdy 19.10.2017, 14:11:31
Já na to zůstal úplně zírat. Svoboda stavění v té nejčistší podobě. Nádhera. Díky, Hači, žes to našel a podělil se!

Tušíte někdo, jak připevňoval věci na tu stěnu? Třeba stupně schodiště, střechu... A mimochodem, špička střechy - taky zatím nevím, jak je spojená.

No a i ta trojnožka dalekohledu stojí za to. Přesvědčila mě, že Hačislavův návrh hnědého stonku do LB má smysl a podporuju ho :)
Schodiště je podle mě složené z plate 2 x 2 corner, na tom, pod dalším schodem, plate 1 x 1 atd.
Ano, na téhle fotce to vypadá relativně dobře, ale v reálu to bude dost děravé a průhledné, o stabilitě nemluvím. Přijde mi to jako "oslnění" novou technikou za každou cenu.

Hacislav


Who would I be without LEGO? by Revan New, on Flickr

Dneska jsem koukal na oblíbený Youtube lego pořad a díky němu objevil tento MOC. Idelní případ do interiérové galerie.
Ale pak jsem zvažoval jestli to sem vůbec dát? Stejně to bude spousta kostkařů už znát, ale určitě se najdou tací kteří ne. A pokud to sem dát, přiznat nebo nepřiznat můj zdroj, který mne k tomu dovedl?

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#44

Green Lounge by Jonas Kramm, on Flickr

Ale když, jsem tam zároveň narazil na tento interiér, který byl můj velký favorit na další příspěvek do galerie, rozhodl jsem se, že sem dám interiéry oba a že napráskám i inspirační zdroj.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

Parádní! Tušíte někdo, co za díl je závaží na pendlovkách?
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

Citace od: milanv kdy 28.10.2017, 23:12:47
Parádní! Tušíte někdo, co za díl je závaží na pendlovkách?
Jasně, není to vůbec težké.  >:D
Takže klidně ti to rád prozradím, ale až ve chvíli kdy se budeš chtít nechat dát podat. Abych ti nepokazil zábavu.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

To myslíš 98167 plus round tile 1x1?
Tak to mě asi zmátl fotka. Dělalo to na mě dojem, že to závaží je jen tenounké jako dopravní značky.
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Tomik

Přiznám se, že jsem neznal ani jeden výtvor. U toho zeleného pokoje mi přijde vtipně udělaný ten obraz na zdi - žádná samolepka ale malé diorama s minifigem.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Hacislav

Středověký prodejní stánek.
"Nexo děkujem za tento úžasný dílek nejen pro castlaře>:D

zdroj
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Citace od: Tomik kdy 30.10.2017, 21:29:31
U toho zeleného pokoje mi přijde vtipně udělaný ten obraz na zdi - žádná samolepka ale malé diorama s minifigem.
Ale obdobně je to i u te scenky nad zeleným pokojem.  ;)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav


"I wonder who's at the door?" by Nick Sweetman, on Flickr

Trochu jsem tuto galerii zanedbával a vy jste se taky nikdo nepochlubil s nějakým zajimavým úlovkem.
Budu to tady muset krapet "prospamovat".  :D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav


Room With A View by Letranger Absurde, on Flickr

A tady máte, jeden interiér, co jsem objevil na flickru v grups 18+
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Tomik

Citace od: Hacislav kdy 27.05.2018, 14:22:37
Room With A View by Letranger Absurde, on Flickr

A tady máte, jeden interiér, co jsem objevil na flickru v grups 18+
Mám pocit, že jsem tento pokojíček už někde viděl. Nic to ovšem nemění na tom, že to, co leží na posteli, je nejzajímavější a nejhezčí část celého modelu. Tohoto stavitele sleduju na MOCpages a obdivuju způsob, jakým staví ženské.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Citace od: Hacislav kdy 27.05.2018, 14:22:37
A tady máte, jeden interiér, co jsem objevil na flickru v grups 18+
Nádherná stavba. Ženská je anatomicky dost povedená, ale ten pokoj celkově, to je teprve! Obrazy jsou nádherné nápady jeden jak druhý: jeden skvěle využitý díl a druhý kopie slavného... Celkově ale design pokoje, draperie přikrývky... K tomu postavička pejska moc povedená. A vtipy na několika místech. Opravdu nádhera. Máloco mimo minifigové měřítko mě tak zaujalo jako tento pokojík.
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#58

BPChallenge by alego alego, on Flickr

Pokud je vám to povědomé. Tak protože recikluji poMOCníkův dotaz v Když něco nevím...
Tato koupelná je výborná a přesně pasuje sem, bylo by škoda kdyby jen zapadla, v dotazech.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

poMOCník

Tak já se budu ptát rovnou tady, protože tohle taky stojí za to. Především ta komoda a police vzadu.



Nevíte někdo co jsou to za stříbrná kolečka použitá na svícny?