Nová Lego hra LEGO Worlds

Založil Tomtombuy, 04.06.2015, 10:18:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomtombuy

Objevila se nová Lego hra, podobná Minecraftu.

Early acces na Steamu
http://store.steampowered.com/app/332310/

Kdo vyzkouší?


Šejmus

1. stavění má ještě mouchy, problémy hlavně s kamerou a přesností
2. kostky jsou omezeny na základní pravoúhlé tvary a několik slopes
3. průhledné kostky jsou super
4. průzkum světa (různá prostředí od ledových plání přes strašidelný les až ke cloud cuckoo land) pomocí letadel, aut, koní a pštrosů je taky super
(sbíráte dekorace, další vozidla a zvířátka, itemy (zbraně, banány...), minifigy (můžete se za ně přestrojit, někteří mají speciální schopnosti)
5. několik předprogramovaných staveb jako ochutnávka (hrady, dva domky) - hodí se pro rychlé stavění
6. importovaný interaktivní set creator (rozšíření o mnoho dalších setů?)
7. FUNKČNÍ IMPORT Z LDD
8. multiplayer ke konci roku
Fool of a Took!

ogar49


Faire

Hrajete to někdo? Dá se tam dneska rozumně stavět, nebo je to všechno jen zhmotnění vzorů?

Klaj

Na xzone je ted akce, k predobjednani hry dostanete polybag 30314. Aspon par realnych kostek :-)

https://www.xzone.cz/nahledxbox360.php3?idg=2069
Draco dormiens nunquam titiliandus

ThomasMorta

Citace od: Faire kdy 18.01.2017, 11:37:16
Hrajete to někdo? Dá se tam dneska rozumně stavět, nebo je to všechno jen zhmotnění vzorů?
Promiň, že odpovídám tak dlouhé době, ale mám hru rozehranou - prý je to mnohem podrobnější než v early access verzi, ale já ji nehrál. Musím říct, že pro mě osobně je hraní s gamepadem mnohem lepší než na klávesnici.
Jinak když mám čas - což není často, protože různé stavební projekty z fyzických kostek mají prioritu - tak to hraju a je to celkem sranda. Chtěl bych někdy vyzkoušet variantu ve dvou hráčích na jednom PC.
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)