Vtipky o Lego

Založil Micho, 06.02.2005, 01:44:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Mali sme dnes návštevu a správne sme sa pochválili novými prírastkami do Lego zbierky. A ten môj priateľ je taký dobrý vtipkár a pýta sa ma, či nepoznám nejaké vtipy na túto tému. A ja som bol vedľa, nevedel som.

Viete náhodou niečo? Nemáte nejaké kreslené?

Jindroush

Jsou dva celkem dobrý zdroje LEGO fórů v angličtině, oba od Grega Hylanda, ale nemůžu si vzpomenout kde. Večer se na to zkusím juknout.

Jedno jsou stripy o SW.
Druhý je 'příručka pro coming-out AFOLů, co se styděj'. V americe vyšla i tištěná a rozdává se na sletech tatínkům a maminkám.
Obojí je samozřejmě v angličtině.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Vzpoměl jsem si:

Ty stripy jsou na FBTB:
http://www.fbtb.net/greg/gregindex.asp
vždy je zobrazen aktuální, ve sloupečku vlevo jsou archívní.

AFOL comics je na legofan.com
http://www.legofan.com/Default.aspx?tabid=98

Mám v hlavě takový nějaký český překlad, ale IMO by to chtělo výraznější 'lokalizaci', protože u nás některý ty věci nejsou moc zřejmý.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Frien-D.

#3
Taky vtípek:

Problém cestářů je vyřešen.
(viz obrázek)

http://budejovice.idnes.cz/silnicari-opravi-vozovka-kolem-temelin-fc5-/budejovice-zpravy.aspx?c=A170308_2310848_budejovice-zpravy_mrl

Už jenom nějakého rytíře Brtíka z Brtníku a je hotovo...


"Být či nepít, to je oč tu běží."
(Mizerný stavitel, spíš obdivovatel Lego MOC.)

rainfall

Videli ste niekde taku krhličku?
LZ

peter

Citace od: rainfall kdy 17.07.2020, 12:28:14
Videli ste niekde taku krhličku?

Nevím co je "krhlička", ale z obrázku si myslím, že Tě zaujala ta konývka na vodu. V LEGO verzi je tato:

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Need Help Building?
While we all know LEGO is fun to build, we also understand that this can be time consuming and isn't for everyone. If you have recently purchased a LEGO set, from us, or anywhere else, but don't want to, or can't build it yourself, give us a shout.  We are LEGO experts and love to build.  If you need a set completed for a gift, or your own collection we are here and ready to help.

We get many requests to build boxed sets so they are ready to be gifted and played with. If you have a difficult set and need assistance, or don't have the time to finish a construction fill out our form to the right with all the details. We will get back to you soon with a quote to assemble your specified set and a time estimate. If you have additional questions, feel free to contact us with the same form.

poMOCník

To je ale realita. Muj kolega dava bezne detem k vanocum lego, ale pred tim ho cely den stavi a bali postavene, protoze je bavi si s tim hrat, ale nebavi je staveni. Vek 5 a 7 let.

Villa Legina

Citace od: poMOCník kdy 20.08.2020, 20:43:01
To je ale realita...
...nebavi je staveni. Vek 5 a 7 let.
Tragicke.