Společný projekt - Městečko Friends

Založil Igorus, 15.08.2016, 10:43:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Citace od: MÍLA kdy 20.09.2016, 16:13:48
Silnice je podle těch ve vesnici

Ne, není. Ve vesnici byla zvlášť a na stavbu zbyla celá baseplate 48x48. Stejně tak to má být i tady pokud se nemýlím.

Navíc většina lidí zde psalo, že by rádi tu silnici ještě redukovali a spíš ji vyměnili za polní, nebo dlážděnou cestu z plates/tiles. Já bych byl také pro. O silnici se tedy ještě diskutuje.

Jestli chceš být v projektu, tak máš ukázat co postavíš a jak a čím zaplníš tu baseplate 48x48. Pak Igorus bude moci rozhodnout o tvé účasti. Zabývat se teď silnicí si myslím, že je pro tebe teď dost bezpředmětné.

juraj

Na Mall maju adventny kalendar za 13€ ak by niekto zhanal vybavenie do mesta. Na slovensku sa da pouzit zlavovy kod "sedem".

Izabella08

Ráda bych se k vám přidala se svojí tržnicí, trhem...stánky  s ovocem, potravinami,laskominami, dárkovými předměty...fontánka uprostřed:)

patkutil

patkutil

Igorus

Citace od: Izabella08 kdy 22.09.2016, 19:52:29
Ráda bych se k vám přidala se svojí tržnicí, trhem...stánky  s ovocem, potravinami,laskominami, dárkovými předměty...fontánka uprostřed:)

Jedna baseplate nebo dvě?

Izabella08

Citace od: Igorus kdy 22.09.2016, 22:40:37
Citace od: Izabella08 kdy 22.09.2016, 19:52:29
Ráda bych se k vám přidala se svojí tržnicí, trhem...stánky  s ovocem, potravinami,laskominami, dárkovými předměty...fontánka uprostřed:)

Jedna baseplate nebo dvě?
2 baseplates bych mohla slušně zaplnit.
Projekt se mi dost  líbí...přesně toto tady pro holčičí návštěvnice chybělo!!!

Sihaja

#96


EDIT:
Tohle je na zdi v antwerpach, případně mám i detailnější fotku.
Tak pokud někdo něco chce, tak  pište SZ, nějak se tam otočím, ale bohužel dřív než v listopadu to asi do prahy nezvládnu dotlačit.


Ravenhorn

#97
Já bych se nakonec taky rád přidal  ;) ;) ;)

Otázkou by bylo, co bych ještě mohl udělat, na jaké místo se přidat.
Castle, Pirates a Star Wars.

jerzeeg

Nevim, proc mas u moji mini zoo otaznik, nicmene, co se me tyka, pocitam s tim :)

Igorus

Citace od: Izabella08 kdy 23.09.2016, 18:52:21
...
2 baseplates bych mohla slušně zaplnit.
Projekt se mi dost  líbí...přesně toto tady pro holčičí návštěvnice chybělo!!!

Prima, dvě baseplate jsou tvoje. A díky, právě pro malé i velké holky je tento projekt cílen ;)

Igorus

Citace od: Ravenhorn kdy 27.09.2016, 19:02:36
Já bych se nakonec taky rád přidal  ;) ;) ;)

Otázkou by bylo, co bych ještě mohl udělat, na jaké místo se přidat.

Jsou tři možnosti:
vila
zábava
zeleň

Vyber si :)

Igorus

Citace od: janopr kdy 30.09.2016, 10:25:57
Tak jsem začal stavět, zatím mám jen podzemí vily, které na výstavě (naštěstí) nebude vidět, ale všichni budete vědět, že je tam...

Upřímně - pokud tam bude toto tak nebude vidět vůbec.

A obecně pro všechny účastníky - žádné vtípky podobného ražení prosím ne. Legrácky se myslím dají udělat vkusně a hlavně v návaznosti na to, pro jaké diváky je hlavně projekt cílen. Ať už jsou vidět nebo skryté. Nehodlám rozebírat jednotlivé stavby a dívat se dovnitř jestli tam není mučící sklep, uvězněná Natascha Kampuschová a nebo jaderné silo, věřím v serióznost stavitelů.


Díky

janopr

Citace od: Igorus kdy 30.09.2016, 11:21:54
Citace od: janopr kdy 30.09.2016, 10:25:57
Tak jsem začal stavět, zatím mám jen podzemí vily, které na výstavě (naštěstí) nebude vidět, ale všichni budete vědět, že je tam...

Upřímně - pokud tam bude toto tak nebude vidět vůbec.

A obecně pro všechny účastníky - žádné vtípky podobného ražení prosím ne. Legrácky se myslím dají udělat vkusně a hlavně v návaznosti na to, pro jaké diváky je hlavně projekt cílen. Ať už jsou vidět nebo skryté. Nehodlám rozebírat jednotlivé stavby a dívat se dovnitř jestli tam není mučící sklep, uvězněná Natascha Kampuschová a nebo jaderné silo, věřím v serióznost stavitelů.


Díky

OK, omlouvám se. Je fakt, že jsem to úplně důkladně nepromyslel.  ;)

Sihaja

Z těch zábávních věcí mě ještě napadlo, že by možná bylo pěkné tam udělat závody autíček na dálkové ovládání  8)

Izabella08

Mohou anebo musí být použity v tomto projektu  figové z Friends? :)
Co tak vhodná kombinace klasických a Friends figů?

MÍLA

Izabello vzhledem k názvu a tématickému zaměření projektu je na 99% vyžadováno aby tam byli minifigurky z této série, protože jinak by to bylo City a tam není potřeba strakatých barev, leda by si stavěla hippíes komunitu.

Izabella08

OK, to mi stačí, díky za odpověď.

Ravenhorn

Tak já se rozhodl udělat koncert (tj. podium, zákulisí a vpředu místo pro stojící diváky - nejspíš i nějaký ten vstup s kontrolou lístků :-)

Je to ok?
Castle, Pirates a Star Wars.

MÍLA

Hodí se do projektu Pohotovostní Středisko když je v několika setech zachraňování zvířátek ?

patkutil

Igorusi, pokud se Ti nezamlouvá ten můj nápad s disco clubem...ale udělal bych ho ve vší slušnosti, tak mohu jít do módní přehlídky :)
patkutil

milanv

#110
Nový pokus betonářské lobby: nabízíme ještě pevnější konstrukci sinice, na délce 32 studů není prohnutí okem patrné, nikde se to nekroutí a stačí obyčejné kostky.

Odpověď romantičtější části mého já: jenom jestli by nebyly hezčí ty cestičky místo velké šedé silnice.

Tecnické detaily: v každé druhé řadě se čtyři kostky 1x2 nahradí 2x2 a ve vzniklém "spodním patře" se v těch lichých řadách propojí dlouhými kostkami, já použil 1x12 a ještě mezi nimi 1x6. V digitálním modelu jsou červeně. Celé se to ještě pojistí na okraji, kde se použijí plate 2x16 a na nich teprve vrstvy plate a tile, ukázka je i se středovým přerušovaným pruhem.
EDIT: k animované verzi jsem přidal celkový pohled zespoda, po odstranění baseplate a na ní ležících LBG Tile 2x2.
Pán na Žlutém hradě

Igorus

Omlovám se za dočasný spánkový režim v tomto tématu způsobený mými osobními povinnostmi. Děkuji Mílovi, že mne v důležitých otázkách zastoupil a nyní zpět k práci.

Vítám nové účastníky. Dále na základě diskuzí při instalaci a po ní jsem začal pracovat na nové podobě rozložení modulů. Pochopitelně, stále není nic uzavřeno, až na výjimky nikdo myslím nestaví.

Míla - ano, pohotovost pro zvířátka může být, udělej návrh
Ravenhorn - fajn, může být. Velikost jedna baseplate?
Patkutil - jak bylo řečeno Izabellou, disko je v pohodě, takže ano, může být

Igorus

Citace od: milanv kdy 17.10.2016, 11:40:16
Nový pokus betonářské lobby: nabízíme ještě pevnější konstrukci sinice, na délce 32 studů není prohnutí okem patrné, nikde se to nekroutí a stačí obyčejné kostky.

Odpověď romantičtější části mého já: jenom jestli by nebyly hezčí ty cestičky místo velké šedé silnice.

Tecnické detaily: v každé druhé řadě se čtyři kostky 1x2 nahradí 2x2 a ve vzniklém "spodním patře" se v těch lichých řadách propojí dlouhými kostkami, já použil 1x12 a ještě mezi nimi 1x6. V digitálním modelu jsou červeně. Celé se to ještě pojistí na okraji, kde se použijí plate 2x16 a na nich teprve vrstvy plate a tile, ukázka je i se středovým přerušovaným pruhem.

Milane, tenhle návrh se mi líbí, díky moc za něj. Je to v podstatě na způsob silničního modulu, který udělal do vesnice Vasyk. Stále se kloním k betonové lobby ve vilové části. V zábavné části klidně cestičky.

Ondrej

Tak po zkouknutí nabídky dílů mi vyvstala pláž, ale jelikož ta už je zabraná tak to vidím s dílama z Lugbulku 2016 a palmama na:
Prales, kde budou skály a palmy, nějaký vodopád, opice. Pokud bude hodně skal tak nějakou vyhlídku nahoře a co se v průběhu vymyslí, nicméně budu směřovat skalnatopralesním směrem  :D

linhi

Ja tedy budu stavet tanecni skolu? Jak bylo dohodnuto?

Wiki

Hezký den, rád bych se také přidal do projektu. Chtěl bych postavit zahradní domeček a k tomu nějakou pořádnou garden party.

Pool

Citace od: Ondrej kdy 19.10.2016, 17:31:23
Tak po zkouknutí nabídky dílů mi vyvstala pláž, ale jelikož ta už je zabraná tak to vidím s dílama z Lugbulku 2016 a palmama na:
Prales, kde budou skály a palmy, nějaký vodopád, opice. Pokud bude hodně skal tak nějakou vyhlídku nahoře a co se v průběhu vymyslí, nicméně budu směřovat skalnatopralesním směrem  :D

Já jsem přihlášen se zelení, což jsem plánoval takovou více středozemní zeleň - takový normálnější prales čí spíš lesík bez palem, s normálními stromy. Takže se můj modul bude hodit dále od pláže a ještě zvažuji že dominantou by mohl být větší stromek, který by měl v koruně menší domek či boudu. Ze stromu může viset houpačka...atd.
Doufám tedy, že tu někdo něco takového nemá  :)

Igorus

Citace od: Ondrej kdy 19.10.2016, 17:31:23
Tak po zkouknutí nabídky dílů mi vyvstala pláž, ale jelikož ta už je zabraná tak to vidím s dílama z Lugbulku 2016 a palmama na:
Prales, kde budou skály a palmy, nějaký vodopád, opice. Pokud bude hodně skal tak nějakou vyhlídku nahoře a co se v průběhu vymyslí, nicméně budu směřovat skalnatopralesním směrem  :D

Co ostrov?

Igorus


Igorus

Citace od: Wiki kdy 20.10.2016, 14:41:55
Hezký den, rád bych se také přidal do projektu. Chtěl bych postavit zahradní domeček a k tomu nějakou pořádnou garden party.

Takže "vilová" část. Fajn, vítej do projektu.