70% zlavy starších setov v Trnave

Založil JnQ, 30.06.2007, 20:13:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

JnQ

v Trnavskom obchode v centre mesta, blizko "jednoty" maju 70% zlavy na starsie sety.
Za zmienku stoja možno motory do vlakov a nejake tie service packy.. všetko z obdobia cca 1998-2001 Insectoids, Life On Mars...

***Banana.com

Citace od: JnQ kdy 30.06.2007, 20:13:11
v Trnavskom obchode v centre mesta, blizko "jednoty" maju 70% zlavy na starsie sety.
Za zmienku stoja možno motory do vlakov a nejake tie service packy.. všetko z obdobia cca 1998-2001 Insectoids, Life On Mars...

Prosím čísla a ceny, je-li to možné  ;D

mato

a ešte, či by tam niekto mohol skočiť? :)

Aki

Zvláště ty motory do vlaků by mohli být dobrým nákupem pro Brněnskou výstavu!

JnQ

kontaktujte niekoho kto je z Trnavy, zopar ludi tam uz zrejme bolo, ja som tam bol len nahodou, inak niesom z toho mesta, na presne cisla setov a ceny vam povie niekto, kto tam ma blizko.

STARHAWK

nie je to 70% ale cca od 20 do 50%

nemam tam cas skocit pretoze cez tyzden sa tam nedostanem z prace, leda cey vykend a tie som casto prec alebo mam ine povinnosti

ak sa mi tam podari dostat tak napisem co maju

JnQ

Citace od: STARHAWK kdy 25.07.2007, 14:04:51
nie je to 70% ale cca od 20 do 50%

nemam tam cas skocit pretoze cez tyzden sa tam nedostanem z prace, leda cey vykend a tie som casto prec alebo mam ine povinnosti

ak sa mi tam podari dostat tak napisem co maju

NETREP ! bolo tam velkym červenym 70% a ak tam nemozeš ist tak to nepis. ajtak... až na nejake isektoidy a možno mars tam toho už asi veľa nebude http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=13493.0 zľava je na rozne sety ina. Ale kľudne napiš co tam zostalo i 50% je dosť