City 2007 v Brně

Založil Tomášek, 27.07.2007, 08:42:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomášek

Tak jsem zase včera obcházel brněnské obchody, ale jenom j jediném měli novinky na druhé pololetí - v Puntanele na Masarykove. Mají krom přístavu vše. Míchačku, popeláře, přístavní vysokozdvižný náklaďák a benzinku. Ceny si už moc nepamatuji, ale vím, že ta benzinka byla za 999 ,- Kč a měli ji tam jen jednu. Dnes tam jdu zase, tak to zjistím ;).
Procházím DARK AGE.

otaznik

Citace od: Tomášek kdy 27.07.2007, 08:42:37
Tak jsem zase včera obcházel brněnské obchody, ale jenom j jediném měli novinky na druhé pololetí - v Puntanele na Masarykove. Mají krom přístavu vše. Míchačku, popeláře, přístavní vysokozdvižný náklaďák a benzinku. Ceny si už moc nepamatuji, ale vím, že ta benzinka byla za 999 ,- Kč a měli ji tam jen jednu. Dnes tam jdu zase, tak to zjistím ;).

Nikdo rozumný snad tohle v kamenném obchodě za plnou cenu nekupuje...

STARHAWK

A kde to je. Kde a v ktorych obchodoch maju v Brne LEGO ? mozes sem hodit nazvy a adresi predajni. Mozno budem mat cestu do Brna a bude behat po meste po obchodoch, tak by som mohol pozret aj nejake LEGO.

Tomášek

Je to na Masarykove ve středu města. Jiné další obchody, kde by měli nové sety neznám. Jestli ale chceš seznam obchodů, kde se prodává LEGO a kam já chodím, napiš mi soukromou zprávou.  ;)
Procházím DARK AGE.

lsdage

Ja jen pridam ze stejne jsou na tom v Pultanele ve velkem Tescu v Herspicich, ale netusim proc se to resi - v internetovych obchodech je toto lego uz davno...

Tomášek

Citace od: lsdage kdy 27.07.2007, 20:52:50
Ja jen pridam ze stejne jsou na tom v Pultanele ve velkem Tescu v Herspicich, ale netusim proc se to resi - v internetovych obchodech je toto lego uz davno...

Kdyby to nějaký blbec ( jako já  :-[  ::)  :P ) náhodou z nějakého důvodu něchtěl kupovat z internetového obchodu. Jen pro upřesnění - není to Pultanela, ale Puntanela  ;) .
Procházím DARK AGE.