společný projekt elfí vesnička

Založil peki, 05.02.2021, 09:52:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Borun

Peki myslím,že jsi hlásil elfy do Ostravy.Tak to tam dáme dohromady.Ještě by někde v elfech měly být tři díly hnědé klouzačky.
Pool elfové neskončili.Jen můj model mám na opravu.

poMOCník

Citace od: Borun kdy 22.12.2022, 13:17:20Dnes jsem si převzal svůj model z elfů na opravu a v bedně(v úplně jiné než jsem odevzdával🙂) jsem našel několik pokladů co nejsou moje.Pokud by něco z toho někdo postrádal,vezmu to na jarní Ostravskou výstavu.

Poznávám svoje stromy i podložku se sněhem  ;D

Igorus

Na základě rozhodnutí šéfa projektu je i projekt Elfové z větší části ukončen. Zatím je v plánu ponechat část s kopcem a slují pro účel Kostelecké výstavy. Všechno nalevo se bude postupně vracet majitelům. Co nebylo navráceno v Ostravě a nebo se je uloženo u mne. Ve vlnách a v transportně optimalizovaném stavu (tedy částečně rozloženo), můžu menší modely vzít k sobě do práce.

Vráceno:
Vasyk
Dannyboy
Šipka + Jetam
Kuba
Borun
Clermont

Matthes_CS

Citace od: Igorus kdy 17.04.2023, 19:36:46Vráceno:
Vasyk
Dannyboy
Šipka + Jetam
Kuba
Borun
Clermont

Poslušně hlásím, že já mám taky vráceno.

poMOCník

Pozor, že na kopci jsou i některé menší stavby. Když se vrátí, zbyde tam díra.

Chikos

Ahoj, potřeboval bych si stáhnout zpět svůj modul (viz obrázek). S kým bych se o tom mohl domluvit? Díky za odpověď  :)

poMOCník

Citace od: Chikos kdy 30.09.2023, 11:09:13Ahoj, potřeboval bych si stáhnout zpět svůj modul (viz obrázek). S kým bych se o tom mohl domluvit? Díky za odpověď  :)

Škoda, bez toho se bude blbě vystavovat skála s jeskyni.

Skoro určitě je to u Igoruse.

Hardegon

Citace od: poMOCník kdy 30.09.2023, 19:57:13
Citace od: Chikos kdy 30.09.2023, 11:09:13Ahoj, potřeboval bych si stáhnout zpět svůj modul (viz obrázek). S kým bych se o tom mohl domluvit? Díky za odpověď  :)
Škoda, bez toho se bude blbě vystavovat skála s jeskyni.
Skoro určitě je to u Igoruse.

Já počítám s tím, že si po Krupce svůj modul vrcholu hory už taky stáhnu.

Chikos

Citace od: poMOCník kdy 30.09.2023, 19:57:13
Citace od: Chikos kdy 30.09.2023, 11:09:13Ahoj, potřeboval bych si stáhnout zpět svůj modul (viz obrázek). S kým bych se o tom mohl domluvit? Díky za odpověď  :)

Škoda, bez toho se bude blbě vystavovat skála s jeskyni.

Skoro určitě je to u Igoruse.


Stejně nevěřím, že si toho mého baráčku vůbec někdo někdy všiml, protože všichni museli věnovat pozornost jenom skále a továrně elfů v ní. To bylo za mě "strop top" vše ostatní mi připadalo spíš jako kulisy  :laugh:  Tak zas tolik chybět nebude.  :laugh: 

Hardegon

Stáhnul jsem si svou část. Největší nedohledaná ztráta je celý jeden základní modul. Baseplate 32x32, vrstva bricků a 4 plate 16x16 (asi 3 bíle, jedna Tan). Nic na tom nebylo, ale uvnitř skály to vymezovalo prostor ostatních částí. V Krupce jsem to nikde nenašel.

Igorus

Citace od: Hardegon kdy 17.10.2023, 14:41:16Stáhnul jsem si svou část. Největší nedohledaná ztráta je celý jeden základní modul. Baseplate 32x32, vrstva bricků a 4 plate 16x16 (asi 3 bíle, jedna Tan). Nic na tom nebylo, ale uvnitř skály to vymezovalo prostor ostatních částí. V Krupce jsem to nikde nenašel.

Modul je u mne. Stejně jako spousta dalších věcí. Přivezu na třídění.

rocice

Na třídění jsem si převzala svůj modul, bohužel několik věcí chybí - viz fotky.
1. Santa na saních včetně průhledných Bricků.
2. Hnědá sova na stromě.
3. Cca 1/3 dárků z koše.

Dárky oželím, ale Santu se saněmi bych ráda zpět. Vím, že byl při instalaci společného projektu přemístěn na jiný modul, ale kde je teď?

Icewalker

Citace od: rocice kdy 07.11.2023, 10:47:51Na třídění jsem si převzala svůj modul, bohužel několik věcí chybí - viz fotky.
1. Santa na saních včetně průhledných Bricků.
2. Hnědá sova na stromě.
3. Cca 1/3 dárků z koše.

Dárky oželím, ale Santu se saněmi bych ráda zpět. Vím, že byl při instalaci společného projektu přemístěn na jiný modul, ale kde je teď?
Ahoj! Saně byly jistě v jedné z krabic, které jsem převážel z Krupky k Igorusovi. Možná tam byly i dárky, ale to si nejsem 100% jist. Je otázka, zda se v rámci třídění LB neposlaly věci někam jinal.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Igorus

Citace od: Icewalker kdy 07.11.2023, 13:29:37
Citace od: rocice kdy 07.11.2023, 10:47:51Na třídění jsem si převzala svůj modul, bohužel několik věcí chybí - viz fotky.
1. Santa na saních včetně průhledných Bricků.
2. Hnědá sova na stromě.
3. Cca 1/3 dárků z koše.

Dárky oželím, ale Santu se saněmi bych ráda zpět. Vím, že byl při instalaci společného projektu přemístěn na jiný modul, ale kde je teď?
Ahoj! Saně byly jistě v jedné z krabic, které jsem převážel z Krupky k Igorusovi. Možná tam byly i dárky, ale to si nejsem 100% jist. Je otázka, zda se v rámci třídění LB neposlaly věci někam jinal.

A Igorus předal všechno co zbylo ze zkrácené instalace (tj. to co bylo mj. v Krupce) šéfovi projektu - Pekimu.

Chikos

Ahoj, po vrácení modelu mi chyběl komín, dárek a dvě figurky. To ostatní oželím, ale ty figurky bych rád. Díky1.jpg