Sandcrawler

Založil Karel K, 05.06.2005, 21:14:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Karel K

Hezký nový set, koukněte na to: http://www.brickset.com/search.aspx?Set=10144-1

Original trilogy edition - Edice původní trilogie

KLF

Jak v povodnej trilogii ? Teda radi sa ku Star Wars Classic ?? Dobre tomu rozumiem ?
Terminated.

Jindroush

Na černejch krabicích je prostě napsáno Original Trilogy a zkratka OT se běžně používá v SW světě. Jestli se nepletu, tak Sandcrawlery byly prvně v Ep4. (podle StarWars.com i v Ep1 a Ep2, ale nějak si je nemůžu vybavit)

http://www.starwars.com/databank/vehicle/sandcrawler/index.html
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

eNTy

To je moc pekna stavebnice. Vypada, ze bude celkem velka a je tam spousta zajimavejch minifigu.
Docela vtipne se vyporadali s tim rezavym povrchem, po zkusenosti z poslednich stavebnic bych se nedivil, kdyby tam byly dve velke nalepky na kazdou stranu s texturou rzi. Takhle je to takove poctive LEGO.
Tvary originalu jsou ale o dost jednodussi a linie primnnejsi, asi bych pouzil kostky ze stavebnice a trochu to vytunil :-)

Rob

Citace od: Jindroush kdy 05.06.2005, 23:56:18
Jestli se nepletu, tak Sandcrawlery byly prvně v Ep4. (podle StarWars.com i v Ep1 a Ep2, ale nějak si je nemůžu vybavit)

V epizodě II se mihne když Anakin hledá svou matku a ptá se Javů
Rob

myth

Pekná stavebnica. Len som zvedavý akú cenu tomu dajú na Slovensku(ak to vôbec dovezú)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

rdk

Pod 5.500 Kč / 7.000 Sk by to určitě nebylo  :(

Ale oni to stejně nedovezou...

Jindroush

Hehe, to je UCS a to se do Afghanistánu a střední Evropy nevozí...  :P

Ale když vezmeme USD cenu tuším 160 a vynásobíme ji koeficientem 40, dostaneme 6400 Kč.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

no, ma to priblizne polovinu dilu co ISD, takze bych cekal tak 60% ceny... nemluve o tom, ze pokud si je nekdo nedovezete z nemecka nebo USA, tak je budete mit jen dost stezi...

KLF

Citace od: Jindroush kdy 06.06.2005, 10:24:51
Hehe, to je UCS a to se do Afghanistánu a střední Evropy nevozí...  :P

Ale když vezmeme USD cenu tuším 160 a vynásobíme ji koeficientem 40, dostaneme 6400 Kč.

Nie je to UCS set.
Terminated.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

Terminated.

Jindroush

Si počkej, až to bude na S@H, ale napsaný to tam bude. (I když už jen proto, že Death Star je 10145 a to je UCS bez debat).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

UCS to nie je Jindroush. UCS sety su od vyrobcu oznacene ako UCS. Laicky sa daju rozoznat podla toho, ze maju podstavec s udajmi, ako modely. Pretoze to SU modely. Rozhodne nemaju figurky. Potom by si ako UCS mohol oznacit aj AT-AT. Nie, toto UCS na 100% nie je.
Death Star UCS je a zodpoveda aj vyssie uvedenym kriteriam.
Terminated.

Jindroush

 ;D ;D ;D Vsadíš se?

Nezapomeň na Cloud City, což _JE_ UCS.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

No mas v tom dobry chaos... ;))))
Cloud City doma sice nemam, ale UCS to asi nebude. ;)
Tu mas UCS sety.
Terminated.

Jindroush

Rozhodující je tohle:
http://shop.lego.com/product.asp?p=10123

Cloud City je UCS z definice = LEGO to prohlásilo za UCS a šlus.
Tak stejně bude UCS i Sandcrawler.

Že si AFOLové myslej něco jinýho, to je druhá věc.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

Hmm.. dovolim si stale tvrdit, ze to ma LEGO na webe v "Shope" zle zaradene, podobne ako Millenium Falcon. Lebo v tom pripade by isto mal byt aj AT-AT UCS. Logicky.

No ale uvidime. Pockajme a uvidime, ved to uz bude zachvilu.
Terminated.

Jindroush

Nechápu, co je špatně na Falconovi, ten je normálně mezi SW Classic (a má i odpovídající krabici) a byl v normální prodejní síti.

Jinak si prostě LEGO konzistentně vede Cloud City i Sandcrawler jako UCS, takže na S@H jsou to UCS, i kdyby se AFOLové na hlavu stavěli. O tomhle byl už sáhodlouhej thread na Eurobricks a věřím, že i na Lugnetu by se něco našlo.

Může nám bejt celkem jedno, jestli to je UCS nebo ne, protože nám to sem stejně jako Imperial Inspection nedovezou a šlus.

AT-AT není UCS, protože nebylo zařazeno jako UCS a šlo rovnou do běžné prodejní sítě. Původní UCS a exclusives šly do prodejní sítě až jako 'výprodej', teď už podle mě nechoděj vůbec.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Adamsith

To není pravda... např. Cloud City, čistý "systemový" model (držme se tradice :)) byl označován za UCS a podle toho se taky u nás neprodával. Podobně tuším je to i s TIE Collection.

Adamsith

Informace vás lehce zmátla, omlouvám se - navazoval jsem na Jindroushův příspěvek a jak vidí, nic nového jsem neřekl, jen jsme potvrdil, co řekl on :) Omlouvám se za nesrozumitelnost...

peter

#21
Takže na oblíbeném Brickshelf, se objevila celkem rozsáhlá galerie, tak se pokochejte 8)

- a ještě je tam tahle menší galerie ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Panther

To vypadá moc pěkně. Jen škoda, že se to asi nedostane na český trh.  :-[  Jak jsem z této diskuse vyrozuměl.  ;D

Magesan

#23
Predevcirem jsem si inspekci postavil, mam noveho kamose, Darth Vadera  >:D
Imperator hraje dvojku, neni proste takovej.

Tak jsem rovnou zacal tyranizovat mestecko, co mam postaveny z posledni lego hromady, co jsem ziskal na ebay :)