Star wars D5 - Mantis (vlastní)

Založil Mateo, 09.09.2021, 12:20:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mateo

Ahoj , chci vám představit svůj první model ze sbírky Star wars. Jedná se o loď ze Staré Republiky a to D5 Mantis.







Fotil jsem to na rychlo, lepší fotky budou čase. Děkuji za pochopení.

Více fotek zde : https://matousss.rajce.idnes.cz/Star_wars_D5_-_Mantis/

Chairudo

Pěkný kousek. Zajímavé, jak se někteří lidé inspirují loděmi které jsou "aspoň pro mně" méně známé. V jakém to bylo filmu?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

STARHAWK

Citace od: Chairudo kdy 09.09.2021, 13:12:40
Pěkný kousek. Zajímavé, jak se někteří lidé inspirují loděmi které jsou "aspoň pro mně" méně známé. V jakém to bylo filmu?

To je z hry MMO STAR WARS Knights of the Old Republic   ktora este stale nebola zrusena (snad sa k nej vratim skor nez ju zavru)

Je to obdobie tusim 3000r pred bitvou o Yavin. Sfilmovane toto obdobie zatial nie je aj ked sa fanusikovia hlasia, ze serial prave z tohto obdobia by bol zaujimavy.

STARHAWK

Old Republic tak casto nevidavam v legu :) a pritom je tam kopu zaujimavych strojov.

Ma to aj interier ?
Planujes dorobit aj tie vysuvne motory na konzolach ?

Spodok kde maju byt tie konzoly by chcelo dat o trochu sirsie aby to viac vystupovalo, inak je ten tvar dobre zachyteny.

Ja som snad pred 3r prestal hravat, ale chcem sa k tomu vratit, lebo aktualne ajtak nie je ziadna dobra SW hra, co by zaujala.

Mateo

Děkuji za zájem, o motorech jsem přemýšlel , problém je však že by né moc dobře držely, jako mám problém s křídly jinou lodí, kterou přidám zítra.

Avšak neříkám, že to nezkusím

Mateo

A abych doplnil, interiér to má , jak ze zadu lodi, tak i co se nachází kokpit.

STARHAWK

Citace od: Mateo kdy 09.09.2021, 23:02:47
Děkuji za zájem, o motorech jsem přemýšlel , problém je však že by né moc dobře držely, jako mám problém s křídly jinou lodí, kterou přidám zítra.

Avšak neříkám, že to nezkusím

Ono to momentalne mas uplne bez motorov. Tie su na tych 3 konzolach. Vyzva to bude urcite to nejak spravit, budes musiet tie samotne motory spravit nejak dute / co najlahsie lebo tie konzoli na ktorych drzia su spajdlicky.

Na prvu verziu mozno nejake sundavaci, nepohyblive - len aby sa dali domontovat ked to das na nejaky stojan

Drzim palce.

A som zvedavy aj na ten dalsi model.

Icewalker

Citace od: Mateo kdy 09.09.2021, 23:04:35
A abych doplnil, interiér to má , jak ze zadu lodi, tak i co se nachází kokpit.
Pěkný výběr období a lodi :)
Prosil bych foto interiéru, až bude čas.

Jinak, z videoher jsem měl vždy rád stíhačku Virago z Černého slunce ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Mateo


Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr