Ne-puristická témata

Založil Igorus, 12.02.2021, 13:12:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Na základě četných podnětů zde bylo založeno toto (někdo by řekl vizionářské někdo jiný kacířské) téma.

Je potřeba mít na paměti, že v rámci diskuzí nebude nadále tolerována obhajoba plagiátorství. Na druhou stranu není nutné úplně odsuzovat výrobou vlastních dílů (a zde sdílení zkušeností), zajímavé stavebnice jiných hračkářských firem.

Postupem času budou z různých míst fóra přesunuty adekvátní témata právě sem.

peki

Současně "připomínáme", že jsme pořád na fóru fanoušků stavebnice LEGO. Nezakládáme tedy žádné alternativní stránky, jiných ať již oficiálních či plagiátorských stavebnic a jejich výrobců. 

HD

Náčelníku, jaký je zde seznam povolených témat k diskusi?  >:D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Daniel

Ano, seznam je:
1) Význam mrazu v boji proti infekčním chorobám (třeba COVID)

Robbed

Kam patří diskuze o produktech, které doplňují chybějící Lego nabídku, jako Sbrick, BBB wheels, BrickArms, ...? Asi bych to nedával do "Ostatní stavebnice" protože tam mi to to spíš přijde jako místo pro všechny mega blocks, cobi a pod.

otaznik

Citace od: Robbed kdy 14.02.2021, 10:59:46
Kam patří diskuze o produktech, které doplňují chybějící Lego nabídku, jako Sbrick, BBB wheels, BrickArms, ...? Asi bych to nedával do "Ostatní stavebnice" protože tam mi to to spíš přijde jako místo pro všechny mega blocks, cobi a pod.
Já bych to tam dával, protože množina "chybějící LEGO nabídka" je nekonečně veliká. Někdo to vidí jako chybějící nabídku, někdo jako zbytečnosti, které nejsou potřeba.

peki

Citace od: Robbed kdy 14.02.2021, 10:59:46
Kam patří diskuze o produktech, které doplňují chybějící Lego nabídku, jako Sbrick, BBB wheels, BrickArms, ...? Asi bych to nedával do "Ostatní stavebnice" protože tam mi to to spíš přijde jako místo pro všechny mega blocks, cobi a pod.
jestli je potřeba o tom diskutovat, tak je to spíše o návrhu nějaké rozumné struktury. Aby se to dobře našlo.