CBC #8 (Vlastní) Středověké město

Založil Miketuk, 21.06.2009, 16:11:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Miketuk

Tento projekt je zatím ve výstavbě, právě stavím vnitřní část města, kde je pevnost. Vnitřek je složen z kasáren, zbrojnice, schodišťové věže a obydlí krále, které je zatím ve výstavbě.

Celá pevnost je obehnaná hradbou. Její první patro je určeno hlavně pro střelce, protože je výborně kryje.

Zbrojnice je jednopatrová budova, ve které naleznete klasické zbraně, jako jsou meče, kopí, kuše, luky a ze zbroje štíty a toulce.

Kasárny jsou dvoupatrové. V prvním patře se nachází jídelna s pivním soudkem a v rohu je brnění jednoho z nejsilnějších vojáků, který bránil toto město. V druhém patře je 5 paland a krb.

Schodišťová věž je zatím nejvyšší budova. Vede v ní schodiště na obě úrovně hradeb a nahoře je post pro hlídku.

Obydlí krále bude dvoupatrová budova. V prvním patře je sklad, uprostřed síň s křesly a vedle bude kuchyně. V druhém patře plánuji udělat ložnici pro krále s královnou, pokoj princezny a jídelnu.

V plánu mám stavit dvě veže a mezi nimi bránu, kterou už můžete vidět na fotce. Okolo pevnosit bude vodní příkop a za ním nějaké civilní budovy. Nakonec ještě přibydou cesty, zeleň a každodenní ruch.

Doufám, že se vám stavba bude líbit a přijmu jakékoli připomínky, co by chtělo ještě zlepšit atd.

Siegnord

  Mě se to moc líbí. Je fajn vidět kombinaci šedé a černé, ale lepší by podle mě bylo, kdyby jsi zdi jednotlivých staveb nějak oživil, aby nebyly příliš hladké - dokonalé. Třeba tam hoď nějakou kostku jiné barvy či tvaru.
  Ještě bych tě poprosil o detail hradby zezadu. Zajímá mě to zábradlí.  :)

smiky

Moc Pěkné. Jednié co bych vytknul je te věž. Horní čás té věže na mě nepůsobí nějak dobrý dojem.

Hardegon

Je zajímavé, že máš budovy zvenčí vcelku jednolité a naproti tomu je vevnitř celkem spousta zařízení.

Jinak obdivuju rozsáhlost stavby.  :)

Gibur

skvěle jsou udělané ty schody,ale já nemám rád černé hrady,ale kdyby to bylo grey,asi by to bylo podle mě lepší.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Miketuk

Z gray by to bylo určitě hezčí, ale hrozně nákladný. Přidávám fotku hrabdy zezadu.

Gibur

To jo,ale myslím,že by jsi měl radši místo stavby 96x96 na pustých pláních udělat něákou menší třeba strážní věž na kopciu cesty s lesem,jak u ní procházejí něáká karavana,nebo třeba malou strážní pevnost se propracovaným okolím.
To už je jen na tobě,ale ta šedá rozdělaná stavba vypadá vkusně.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Miketuk

V prvním příspěvku píši, že cesty přidělám, tím jsem myslel i terén, ale zapomněl jsem to připsat.  Teďka ještě manipuluji s budovami, aby mi pěkně vyšlo místo, takže by to bylo vcelku zbytečný.

Colonel32