SKAERBAEK Fanweekend 2020

Založil Igorus, 31.03.2020, 11:05:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt

Citace od: Clermont kdy 26.06.2020, 16:09:56
Já už to taky odpískal... :-\
V roce 2021 se tam potkáme v plné síle :)

A možná taky ne...

stricekfido

Vzhledem k situaci to také ruším, snad příští rok  :(

Chairudo

I někteří Dánové píšou, že tam letos nepůjdou. Za mě by udělali lépe, kdyby to rovnou zrušili než to takto osekávat.

Kdo se chete podívat na pěknou zahraniční akci tak vám navrhnu jet do Colmaru , asi zase podnikneme Europa Park :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Sihaja


Igorus

Díky za reakce.

Hromadný zájezd Kostek tedy pro letošek nebude. Kdo pojedete tak si to užijte a budeme se těšit na reportáž.

Chairudo

#65
Kdo máte stále zájem jet tak prosím napište, ať případně domluvíme společnou cestu a ubytko.

Kdo nejedete nezapomeňte se odhlásit z registrace  ;)

Seznam zájemců:

Chairudo
Skyrider
martindavid + syn
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

martindavid

Můj zájem o účast trvá i se synem (david)

Chairudo

Ještě někdo chce jet?

Měli bychom pomalu začít řešit ubytování a přepravu.
Jestli tedy pojedeme ve čtyřech, třeba se vlezeme do jednoho auta  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

šipka


Chairudo

Pořadatelé akce znovu žádají všechny co nepojedou, aby v přihlášce zrušili svou registraci.
- přežvýkáno s google translate:

SFW aktualizace termínu -
To je velmi důležité.
Dokonce bych šel ještě dál a řekl, že je super duperát důležitý.
Situace je stále stejná: vysoce nestabilní a dynamická, ale stále se snažíme tuto událost uskutečnit.

* Lhůta pro zrušení registrace bude 24. srpna. *

Pokud víte, že se k nám nemůžete připojit, zrušte prosím registraci prostřednictvím členského centra. To je pro nás velmi důležité, abychom pokračovali v dalším plánování. Pokud bude zaregistrováno příliš mnoho AFOL, možná budeme nuceni odstranit některé registrace ručně. To vytváří práci, potíže, stres. Právě teď nikdo nepotřebuje.
Pamatujte: situace je velmi dynamická. Pokud se k nám chcete vážně přidat, ale vaše země bude zasažena druhou vlnou a vy nebudete moci opustit svou zemi, pak už nemůžete nic dělat. Ale pokud již víte, že se k nám vůbec nemůžete připojit a nezrušíte svou registraci, určitě nás otravujete a to nemůže být dobré. (Vždy mějte na paměti, že mám root přístup k databázi;) Jen zkuste být rozumní.


Téměř stejné pro mocs. Max. velikost na AFOL je 6x6 32baseplate, max. doba na stavění by neměla být delší než 30 minut. Pokusíme se vytvořit jednosměrnou cestu skrz výstavní haly, takže při dalším postupu s plánováním by mohlo dojít ke změnám.
(Lhůta pro zrušení nebo přesunutí rezervace chaty bude 30 dní před akcí. Mimochodem to je docela štědré!)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

davroman

davroman + rocice = zrušeno

PS: Info pro účastníky - shodou okolností jsem dneska četl, že Dánsko pouští na své území jen cizince z vybraných zemí se zajištěným pobytem na 6 a více nocí. a nebo mající ke vstupu pádný důvod (práce, majetek, rodina,...). Tak na to jen dejte pozor.    ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Skyrider

#71
Tak skæbærg se letos ruši :'(

martindavid

Citace od: Skyrider kdy 16.08.2020, 20:25:24
Tak skæbærg se letos ruši :'(
Taky jsem četl co se dá dělat vzhledem k situlaci.jaká je.

Chairudo

Za mě je to to nejlepší řešení, než aby to bylo okeštěné od všeho.
Příští rok si to pořádně užijeme :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

#74
Citace od: peki kdy 26.06.2020, 09:29:09
Já nepojedu. Čas a energii věnuji společnému projektu perníková vesnička. Podle mne by bylo lepší to rovnou zrušit - to každý pochopí, než to takto osekávat.  A na příští rok připravit nějakou pecku.
.
Chápu organizátory že se snažili (konec konců i u nás se rušilo prakticky všechno), ale z pohledu vystavovatele mi to přišlo už jako hodně velká křeč (a to jsem se účastnil jenom 3 těchto instalací). Z pohledu návštěvníka tak jak popisovali řízenou uličku, procházet nezastavovat a tak podobně, už jako něco naprosto nesmyslného. Z toho co tu akci děla právě tou akcí by zbylo opravdu hodně málo. Uvidíme jak to bude vypadat příští rok, zatím moc důvodu k optimismu bohužel není. Q1 2021 zase tak daleko není, lidé sice nevykupují potraviny, mediální masáž opadá (nebo už jí tolik člověk nevnímá) ale ty omezení tu jsou pořád, a na podzim prý bude hůře (roušky se vrací od 1.9).

Nezbývá než tuto divnou dobu ve zdraví přečkat a věnovat se tvorbě nových věcí. Či se věnovat více jiným druhům akcí:
- výstava v muzeu (dlouhodobá akce)
- výlohy pro LEGo
- akce v OC (dlohodobá akce)
- společné projekty
- další spolupráce s LEGEM
- musíme natřídit lugbulk a projektový lugbulk (obojí zaplaceno a mnělo by být na cestě do ČR !