Micro Space bitva

Založil znouzectnost, 01.10.2016, 21:07:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

znouzectnost

Ahoj,
v Praze jsme se s Mtronem dohodli, že nebudeme stavět velké stavby, příští akce bude největší malá bitva ve vesmíru.
Mtron viděl "moje" micro stroje a navrhl jich udělat armádu.
Přiznám se, že stroje jsem nevymyslel, je to postavené z této stránky.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=445259

autor poskytl i návod tak hurá na to a udělejme bitvu černí proti červeným (či jiné barvy)

HD

Ujujuj... a je nutné se držet originálních sérií, nebo je možné vymýšlet vlastní? ;)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Mtron

#2
Já tedy navrhuji ..... je z prvu hned ožrat a nikdo nic nepozná  ;D ;D ;D

Je to otevřené téma

1. Uvažoval jsem o bitvě Mtron versus Blacktron II - včetně nějaké základny nebo bitva ve vesmíru kde budou planety ze serie SW na transneonovych podstavcích
2. Micro space galerii - lodě
3. space bitva bez omezení
4. kolik lidí se zúčastní projektu
5. kdo, co bude stavět
6. moduly velikost - krajina, město, bitva o rafinerii atd

nevím pomocte mi:

stavět si může každy svojí frakci, ovšem očekávám- detailní popis lodí  ;D příběh a logo s bricku vyskladané.

MTRON OUT

p.s. rád jsem Vás všechny viděl  a které jsem neviděl rád uvidím příště.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Marty713

Myslím, že jsme se včera akorát minuli. :P

Rád bych se zúčastnil, ale asi ne se svými micro modely Star Wars, že? :)
Jsou v měřítku 1 plate = 1 metr (tzn. cca 1:300). Postavil bych k tomu i nějaký terén, zatím mám totiž postavenou hlavně pozemní techniku (AT-AT, AT-ST, clone turbo tank apod.). Ale jak říkám, nevím, zda Star Wars zapadnou do space konceptu... :-\

Mtron

V roce 2007 byla základna Mtronu napadena Stromtroopery, jejich neuvážený krok byl potrestán. O několik let později navštívil Mistr Yoda Mtrony a požádal je o spolupráci v boji proti Imperiu. Žádosti bylo vyhověno.

STAR WARS = SPACE WARS = SW
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

builder

Koncept micro bitvy a lodiček je lákavý  a spojení se Star Wars také. Rád bych se tedy připojil je-li to možné. Mohu přispět bud nějakými SW stíhačkami (sety), mojí vlastní space tvorbu (Robot a bugina ale bude jich víc) nebo postavit krajinu více méně jakéhokoli vzhledu. :D

builder

HD

Tady šli asi hodně za hranici mikro, co?

Super Small Star Wars by willgalb, on Flickr
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Marty713

Citace od: HorcikDesigns kdy 02.10.2016, 17:48:30
Tady šli asi hodně za hranici mikro, co?

Je to tzv. "nano". Podobně jsem kdysi řešil ISD, aby bylo v měřítku k SSDéčkům. Je to sranda.

milanv

Pán na Žlutém hradě

skywalker007

#9
Taky bych se rád přidal.Už jsem něco zkoušel s bráchou postavit zde jsou fotky http://skywalker007.rajce.idnes.cz/Lego_mikro_rakety
Tady jsou vzdušné síly.
Hlavní centrální loď

Bombardér

Stíhačka

Výsadková loď

Pozemní síly
Tank

A nějaké pozemní bojové vozidlo

builder

Má tedy někdo nějaký konkrétní plán co kdo postaví? Aby sem každý neházel vše hlava nehlava...

Mtron

Je třeba se přihlásit a nabídnout možnosti - lodě, krajina. Potom uděláme sumář co, kdo, postaví. Čekám na další stavitele jak je Filips, Robbed, Togaran atd.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Filips se určitě nepřidá, ten teď honí holky a studuje...

znouzectnost

Za mě si beru malou letku space police a pár blacktronů bych si taky postavil (jestli I nebo II uvidíme)
Možná i nějakou základnu. Jen k tomu mám "pár" dotazů.

Bude někdo stavět terén?
Je třeba rozhodnout napojení sekcí výšku a barevnost.
Podklad bude šedý, černý nebo v jiné barvě?
Rozměry jenotlivých "baseplate"?

Jak bude řešeno udržení lodí "ve vzduchu"? Samotné lodě jsou to nejmenší.

Marty713

Citace od: znouzectnost kdy 07.10.2016, 08:01:57Samotné lodě jsou to nejmenší.

Tak to každopádně ;D ;D ;D

Petronel

Rád bych také něco přidal pokud zbyde materiál a čas a pokud bude možno zapojit i vlastní frakce.

Jen přemýšlím nad jednou věcí:
Když je to space bitva, tak bych si představoval, že tam bude i přímo vystihnut ten střet (střílící lasery v podobě antén a barů), ale ty už jsou na mikro měřítko dost veliké ne? Nechtělo by to místo mikro spíš mini? :D
A bez laserů to zas nebude bitva, ale jen přehlídka.

builder

Momentálně stavím Rafinerii na 32x32 studů (modrá baseplate) a povrch je šedý. Nebude to nic gigantického ale jako část to bude stačit. Hodil by se mi potom tip na nákladní lod, pokud by někdo měl :D

builder

skywalker007

Terén bych samozřejmě dodělal,stejně bych se s někým musel domluvit,abych měl proti komu bojovat.
Rakety jsem zatím jen zkoušel stavět,abych zjistil jestli by vůbec prošli.

builder

Výborně, jak velkou plochu bys mohl postavit z tmavě šedých kostek? Já připravuju rafinerii o velikosti 32x32 ale asi ji ještě zvětším.

skywalker007

Asi bych nestavěl plochu z tmavě šedých,když mám šedivé lodě to by pak zanikli.Spíše bych plochu stavěl z béžové nebo bych postavil nějaké lodě jiné barvy například bílé.

znouzectnost

Tak šup šup a pošlete nějaké fotky a taky se zamyslete jak se bude řešit spojování jednotlivých sekcí. Má to být společný projekt
Začíná to vypadat, že to skywalker007 a builder rozjedou a mazáci se s nimi jen svezou.
Tak to má být!

skywalker007

Citace od: builder kdy 13.10.2016, 15:08:10
Výborně, jak velkou plochu bys mohl postavit z tmavě šedých kostek? Já připravuju rafinerii o velikosti 32x32 ale asi ji ještě zvětším.

Tak jsem se rozhodl,že postavím tedy ještě druhou armádu na tmavě šedivém podkladu. Mohl by jsi mi poslat fotky tvojí rafinerie,
abych věděl v jakém stylu mám stavět tu svojí. A z jaké barvy by byli postaveny tvoje lodě?

HD


Co se podkladu týče, osobně bych se asi nechal inspirovat u ostatních společných projektů - základní modul - baseplate, pokrytá základní vrstvou bricků (černá, šedá, barva podle kolonizátorů?) navrchu s terénem (nutno řešit návaznost a jednolitost!) a jako silové pole, které bude vše držet pohromadě bych volil klasické technic piny. :)
Ale na druhou stranu, nebránil bych se náhlému přerušení (začátek mezihvězdného prostoru)

Letadla a vesmírná plavidla bych umisťoval na průhledných kostkách, nebo zavěšená na vlasci (u větších korábů na tuto možnost by mělo být myšleno předem a opatřit je oky spojenými se základní kostrou (zároveň však nevynechat na spodní části možnost čekání v přístavu)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

builder

Tak tady jsou fotky z posledního upadu rafinerie ,,The black whool". Je to zatím jen čistá rafinerie bez žádné bitvy. Vzádu vedle skály je dokovací ,,díra" (jiný odborný termín mě nenapadl) pro nákladní lod která tam drží na držácích. Pak jsou tam komíny propojené na na sací trubky které vedou do ,,tý zelený louže" . Je to zatím jen podle mě a je to aktuální takže rád vyslechnu kritiku a mohu to vylepšit. Bitva bude časem.
Dík

http://stromtrooper.rajce.idnes.cz/The_Black_Whool_rafinery fotky jen tak narychlo
builder

Mtron

možná místo díra - terminál, rampa.... čeština je tak bohatá na slova. Jinak celkem pěkný.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

skywalker007

Citace od: builder kdy 16.10.2016, 18:44:35
Tak tady jsou fotky z posledního upadu rafinerie ,,The black whool". Je to zatím jen čistá rafinerie bez žádné bitvy. Vzádu vedle skály je dokovací ,,díra" (jiný odborný termín mě nenapadl) pro nákladní lod která tam drží na držácích. Pak jsou tam komíny propojené na na sací trubky které vedou do ,,tý zelený louže" . Je to zatím jen podle mě a je to aktuální takže rád vyslechnu kritiku a mohu to vylepšit. Bitva bude časem.
Dík

http://stromtrooper.rajce.idnes.cz/The_Black_Whool_rafinery fotky jen tak narychlo
builder

Vypadá to dost dobře,já bych tedy postavil terén na 1-3 basplate 32X32 postavil bych tam asi nějakou další část základny prodloužil zelenou louži v tom bodě kde je zakončena bych z toho udělal řeku nebo něco takového,atd.

HD

Tak, je bleděmodrá (co se měřítka týče) v pořádku? (slepici se nepodařilo odehnat ani iontovým dělem)

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

builder

Ok díky. Snad to tedy bude k něčemu užitečný :D
Loď vypadá dobře, slepice taky, někam jí nacpeme. Jen bys mohl když jí ještě nemáš postavenou přidat panáčka pro srovnání velikosti.