Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Takovou pracovnu by mělo vidět LEGO ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Togaran

Pojmenování lodi "Rhino" docela sedí :) těším se, až bude hotová a ukážeš nám všechny vychytávky :)
Poprvé jsem si všimul tvojí výstavy krabic, co máš na skříňkách! To je paráda! Ještě řekni že ty krabice nejsou prázdný...  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Izabella08


znouzectnost

Supr supr
už se těším na výstavu!!!

Mtron

trocha nostalgie Lipno 2013 ...
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Petronel

#665
Tak tady máš ještě trochu té nostalgie ode mě. :D

Chairudo

Pošlete jim to až bude komparz na další film >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Togaran

Ať se děje co se děje, někde ve vesmíru vždycky budou M:Troni a Blacktroni chystat něco na ty druhý :) Tohle jsem dneska objevil a hodně mě to pobavilo  ;D

zdroj zde: https://www.flickr.com/photos/mr_minotaurus/49891845768

Takže M:Troni nedejte se!  ;)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

řekl bych, že to jsou jen vlhké sny Blacktonských psů. Nikdo z Mtronů by nezradil svůj rod. Snaha Blacktonů rozpoutat válku, kterou nemohou vyhrát je stejná jako jejich neschopnost pochopit Mtrony, my se nikdy bez tvrdého boje nevzdáme. Nejsme válečníci, ovšem poznáte tvrdost našich kol Megacoru. Rozjezdíme Vás.  >:D  >:D >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robkteryten

Citace od: Mtron kdy 14.05.2020, 19:31:36
řekl bych, že to jsou jen vlhké sny Blacktonských psů. Nikdo z Mtronů by nezradil svůj rod. Snaha Blacktonů rozpoutat válku, kterou nemohou vyhrát je stejná jako jejich neschopnost pochopit Mtrony, my se nikdy bez tvrdého boje nevzdáme. Nejsme válečníci, ovšem poznáte tvrdost našich kol Megacoru. Rozjezdíme Vás.  >:D  >:D >:D

Smile

Mtron

Zdravím všechny. Trochu se procházím po stránkách kostek. Tahle fotka mě dost pobavila. Odstupem času a ohlédnutí do roku 2016. Ano, ještě PES opravdu nechcípnul. Dnes má tato věta ještě větší rozměr a potenciál  ;D ;D ;D ;D ;D.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Ach ty Mtronskej pse  ;D Doufám že to znamená že základna ožívá a rozrůstá se  8)
až ten pes chcípne, tak se snad potkáme na nějaký akci!
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

#672
Citace od: Togaran kdy 11.02.2021, 20:50:40
Ach ty Mtronskej pse  ;D Doufám že to znamená že základna ožívá a rozrůstá se  8)
až ten pes chcípne, tak se snad potkáme na nějaký akci!

Nene, to jen Mtroni zavítali do archivu  >:D

Mtron

použité dílky z Lego ART. Stále žijeme a vyvíjíme...

MTRON FOREVER
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Kanak

Parádní...
Už bych se konečně mohl hecnout a zkusit dát dohromady dílky na logo classic space.

Mtron

#675
Přátelé, kamarádi.

rok se zase chystá na oslavu svátků vánočních. Všem Vám přeji krásné vánoce kopu dárků, ale hlavně zdraví Vám i blízkým.

Děkuji za podporu při výstavě Krupka 2023, bylo to úžasné od pohody po výtvory. Ohlasy lidí jsou jen pozitivní.

už se těším na leden 2024  >:D  >:D  budou Mtronský figové. Kdyby se snad někomu povedlo mít jich víc a prodat je do služeb Mtronu, rád se jich ujmu.

MTRON FOREVER aktuální počet 476 figů
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Icewalker

Fešácká PF, děkujeme. I Tobě krásné Vánoce a šťastný nový rok! :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr