(Vlastní) Spacerunners

Založil Togaran, 20.06.2012, 17:05:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

Suprová loď, líbí se mi ten netradiční, asymetrický tvar.

Replix

Tak, ale ta je vymazlená. Hodně se mi líbí. Paráda. Tomu říkám scifi.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

danyboy

Velmi pěkná loď. Líbí se mi ty klece na blacktrony (A máte to spočítaný!). >:D

Mtron

Jak jsem říkal na Lipně, moc povedená stavba lodi. Zajímavé tvary. Blacktroni třeste se  >:D >:D Popis tomu dodává ještě větší náboj. Hlavně ty Blacktronský psy pořádně vyslechni a případně hoď do mučírny. Stejně si nic jiného nezaslouží, když tak vehementně nabírají sílu na přepadení a zničení základny Mtronu na Lipně.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Fox_25

Mamí, tu cí, mamí  ;D

Ne, vážně, ta loď se ti hodně povedla, ta asymetrie na ní vypadá dokonale, část nápadu ti budu muset ukrást u další stavby.

znouzectnost

Někdo ti ji musí zkritizovat!!!
Ty barvy! To se nestydíš udělat SP1 loď v šedivé?
Fuj, fuj, fuj!!!

No tak trošku přeháním, loď je to krásná.
Proč jsi nepoužil klasické barevné schéma?

Togaran

#36
Děkuji všem za komentáře :)

Znouzectnost: šedou jsem použil, protože jsem nechtěl striktně držet barvy ani tvary Space Police 1, ale chtěl jsem přidat i něco vlastního :) a TrRed s šedou je pro mě líbivá kombinace.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Togaran

Blactron - průzkumná loď třídy Kapr / Carp class scoutship

A je tady další loď, kterou všímaví mohli vidět na výstavě. Je to průzkumná loď třídy Kapr a patří k té mírumilovné frakci Blactronů, která neřeší politiku, ale pracuje na technologiích. Jedná se o evoluci starší bitevní lodi třídy Piraňa.
Jak jsem už psal, není to bitevní loď, výzbroj jsou pouze dva lehké lasery na čele. Na místo toho má prostorný kokpit a pracovnu pro průzkumníky.

Snad se Vám bude líbit  8)
Fotky ve vyšším rozlišení opět na flickru.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

stavby lodí ti jdou skvěle i tahle malá průzkumná loď je toho příkladem. Blaktroni si nezaslouží tolik pozornosti  ;D Jak jsem říkal na Lipně hodně dobrá práce.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Chtěl bych se zeptat, mohl bych na tuto loď dostat licenci? Tedy návod? Normálně bych plány ukradl nebo odhadl, ale přeci jenom, Blacktrony neokrádám.

Děkuji
Thrawn
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Togaran

Citace od: Thrawn kdy 06.06.2013, 22:00:35
Chtěl bych se zeptat, mohl bych na tuto loď dostat licenci? Tedy návod?

No... nemám s tím problém, ale z hlavy to nedám a loď je na Lipně. Můžeš si jí tam v září rozebrat a nafotit.
Jestli máš ty trneongreen disky a k tomu černý čtvrtdisky, tak to dej na jakýkoliv bricky se studama tak aby byly 4 od sebe a máš to, zbytek už ti v ruce poroste sám :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Togaran

Ice Planet 2013: R-Type Cruiser

Po výstavě byla nějakou dobu pauza, ale další loď je na světě!

Inspirace je z lodí "R-Type", které před časem kolovaly po flickru (je pro ně charakteristický kokpit). Barevné schéma vychází ze skel, které jsem měl k dispozici, a je volně směrováno do Ice Planet. Je to téma, které se tu často neobjevuje, ale rozhodně také zaslouží pozornost  ;)

Loď je dvoumístná a slouží technikům, aby se dostali kam potřebují. Jak je známo, Ice Planet se zabývá vývojem satelitů a komunikačních zařízení, a ty potřebují údržbu. Vybavená je pouze lehkými zbraněmi.

Těším se na komentáře  :)
Fotky ve vyšším rozlišení opět na flickru: 1 2 3 4
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

SpCasPi000

#42
Toto by malo vyjsť oficiálne! Nádhera!

A to aj napriek tomu že mi to pripomína Galaxy Squad ktorý neznášam, ale tak Ice Planet má normálne minifigy a nie príšery  ;D

Tomtombuy

WOW, skvělé dílko! Líbí se mi použití oranžových "krytů kabiny" na boční stěny.

znouzectnost

Krásná loď mooc povedená smekám před tebou.
Ice planet jsem vždy bral jen jako podružné téma, ale je vidět, že neprávem.
Teď ještě nějakou velkou základnu nebo mateřskou loď ať je co vystavovat.

Mtron

ICE Planet je taky zajímavá rasa. Škoda jen, že ji nikdo víc nestaví. Někde na ledové planetě v neznámém dalekém vesmíru.

Loď a její zpracování je typické pro Togarana. Libí se mi desing. Jediný co mě vadí u kokpitu pilota jsou řídítka. Jako kdyby byl na motorce nebo řídil hadraplán :D. Nápad je skvělí. Bude další pokračování? Ta holčina není z ICE PLANET, ale někde od submarine né?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Děkuju za komentáře :)

Jojo, slečna je od Aquanauts, mám ještě dva figy z ice Planet, ale jsou na Lipně.

Další stavby v Ice Planet zatím neplánuju.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Luky1987

Je to príma, taky už bych si zase něco vlastního postavil, ale nějak není čas...

znouzectnost

Mám poslat nějakou rychlou posilu?
Ice planet se u mě hromadí ani nevím jak to dělám...

Jen těch Ice planet holek moc nemám tak ani nevím jestli je nějaká volná...
Figové si u mě žijí normálním životem a holky mají asi dost práce když jich je tak málo  ;)

Futurion

Ice Planet se mi moc líbí a modelů je jako šafránu, takže za mě také super.

bubutymmy

Já si ani napoprvé nevšiml, že tam holka původně nepatří, solidní záskok! A obecně chválím celou tady flotilu.

Togaran

Už tomu je nějaký ten pátek. Tentokrát je pauza způsobena více faktory - například stěhování mě, stěhování Lega, málo času. Ale hlavní byl ten, že jsem neměl foťák ani stativ. Ale to už je teď napraveno, dovezl jsem si starší tátovu výbavu, co už nepoužívá a to by bylo tak vše k výmluvám a nafotil jsem to  8)

Blacktron II - Heavy Starguider
Těžký terénní drtikol. Vozidlo je kombinací setů 6933-Spectral Starguider a 6989-Mega Core Magnetizer. Neboli Blacktronskou odpovědí na Magnetizer s využitím vlastních technologií.
Jak už název napovídá, jedná se o stroj, jehož účel je vytváření cesty, prozkoumávání a překonávání nehostinných terénů. K tomu mu slouží 6 kol vyšších než přízemní domek. Přední a zadní náprava zatáčí. Dále tu máme panoramatickou pilotní kabinu se sklopnými sedačkami, technické zázemí, dvě nákladní platformy a přistávací/startovací rampu pro malý letoun.

Doufám, že se bude líbit, a nespustí novou vlnu potyček mezi příznivci černobílých a červených zde na Kostkách  ;D

Fotky ve vyšším rozlišení u mě na Flickru.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Věděl jsem, že na tom pracuješ a jsem překvapen jak moc pěkně to vypadá. Ovšem musím trošku vyčinit vozidlu i malému průzkumnému letounu.

1) vozidlo by mohlo mít v zadní části větší přistávací rampu. Trošku mi uniká jak sundaváš kontejnery po straně? Nevidím žádné rameno.
2) průzkumný letoun mě nějak moc neuchvátil.  Přijde mi nedodělaný a nedoladěný. Vím, že umíš lepší kousky. Nesedí mi ten kokpit. Blacktroni mají úplně senzační kokpity.

Jinak jsem rád, že zase někdo něco ze SPACE postavil. Fotky nádherné, zpracování a popis parádní.

K potyčkám mezi B a M.  Žádnou novou vlnu nespustíš, protože by už Blacktroni neměli šanci po další vlně  ;D Musejí žebrat a krást technologie, jinak už by dávno jejich rod zemřel pod prachem minulosti.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Jůůů ten je krásnej, takovej mazlík.
Gratuluju

komluk

Má to ten správný styl, moc dobrá práce!

Replix

Je to šikovné a hezké vozidlo. Souhlasím s názorem, že je letoun nedoladěný, ale ke zbytku a vlastně k tomu hlavnímu nemám výhrady. Spíše naopak. Vozidlo je jednoduché a velice hezky laděné. Ohledně sundávání kontejnerů,... tak k tomu není třeba rameno, pokud jde pouze o převoz materiálu z bodu A do bodu B. V průmyslových zónách je jeřábů dost ;) Blacktroni ukazují i svou druhou tvář, kdy skutečně umí tvořit i své vlastní stroje.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Citace od: Replix kdy 05.01.2014, 19:12:23
Blacktroni ukazují i svou druhou tvář, kdy skutečně umí tvořit i své vlastní stroje.

Řekl bych, že rod Spyriusu se zaprodal pro stavby Blaktronů tak, aby si ochránil svůj vlastní krk, před útočením.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Citace od: Mtron kdy 05.01.2014, 21:40:18
Citace od: Replix kdy 05.01.2014, 19:12:23
Blacktroni ukazují i svou druhou tvář, kdy skutečně umí tvořit i své vlastní stroje.

Řekl bych, že rod Spyriusu se zaprodal pro stavby Blaktronů tak, aby si ochránil svůj vlastní krk, před útočením.

To je jen domněnka. V každém případě dílko je to hezké a určitě je co chválit. Už se těším na další stavby. Jistě budou velkolepé.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Togaran

Citace od: Mtron kdy 05.01.2014, 21:40:18
Citace od: Replix kdy 05.01.2014, 19:12:23
Blacktroni ukazují i svou druhou tvář, kdy skutečně umí tvořit i své vlastní stroje.

Řekl bych, že rod Spyriusu se zaprodal pro stavby Blaktronů tak, aby si ochránil svůj vlastní krk, před útočením.

Ohoho! Tak to teda není - z mého úhlu pohledu rod Spyrius nemá strach a přiletí v létě s něčím, na co Vám všem nebudou stačit přistávací plochy >:D ...ne to zase ne, vím že jich máte hodně, ale můžu Vás ujistit, že Spyruis nespí.
S Blacktrony je to tak, že mám pár zajímavých skel a ta barevná kombinace se mi celkem líbí, tak si rád něco postavím.

Děkuji Všem za komentáře, souhlasím, že na letounu jsem mohl zapracovat víc. Je to ten typ modelu, stavěný spíše pro zábavu a taky trochu z nostalgie. Klíčová "feature" tady byla kabina a zatáčení, letoun je spíše doplněk.

Můžete se těšit, už zpracovávám fotky modelu, který je naopak stavěn technicky a v úplně jiném duchu  ;)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Togaran

Longnose

Dvoumístná pronásledovatelská loď.

Loď byla původně navržena pro potřeby policie při mimoplanetárních pronásledováních. Nicméně zde je její nepolicejní varianta, protože si získala dost velkou oblibu i u soukromých bojovníků/lovců odměn.

Konstrukce je jednoduchá, účelová: Kabina pro jednoho pilota a jednoho technika/střelce + motor se dvěma tryskami. Ten dodává lodi velkou rychlost, ovšem za cenu horší manévrovatelnosti a hbitosti.
Výzbroj tvoří 4 energetická děla umístěná po stranách kabiny.

Při stavbě jsem se nechal inspirovat modelem "Gungnir", ale pojal jsem to odlišně a i konstrukci kabiny jsem zvolil jinou.

Fotky ve vyšším rozlišení u mě na Flickru.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr