(Vlastní) Danovo "kolejiště"

Založil Daniel, 30.12.2016, 22:25:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mirek

Spoustu krásných detailů. Moc se mi to líbí.

Daniel

Díky oběma za chválu.

Citace od: peter kdy 03.11.2017, 08:58:13
Máš hodně dobře našlápnuto k jednomu z nejlepších Kostky.org kolejišť (dioramat). Doufám, že v tomto počinu budeš pokračovat a jednou to dotáhneš minimálně tak daleko, jako mnou nesčetněkrát obdivovaný podobný projekt polského mistra Maciej Drwięga

Díky také za odkaz. Koukal jsem a má tam hodně zajímavých věcí, kterými by se dalo inspirovat. Ale asi zklamu - myslím, že to podobně daleko nedotáhnu. Jak jsem psal, pokračování zatím není v plánu. Navíc hlavní rozdíl je, že on je evidentně vláčkař a autíčkář ;). Já jsem prostě jen hradař, co mu padly do ruky D.Red Masonry brick a zkusil z něj postavit takové to "naše" nádraží + dostavit trošku nějaké to okolí... Ale vláčkař asi nikdy nebudu ;).

sohibil

To je prvý raz čo vidím Bpjo z Lega.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

peter

Citace od: sohibil kdy 08.11.2017, 21:23:49To je prvý raz čo vidím Bpjo z Lega.

... a vypadá opravdu výborně. Když jsem ho viděl na živo, tak jsem autorovi mimo jiné, velmi pochválil výběr barvy OldDkGray, která mu opravdu perfektně sedí.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

sohibil

Ja si myslím že tmavá zelená by mu sedela viac ale nebudem sa hádať :)
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Daniel

Citace od: hobby kdy 21.07.2017, 22:40:19
...A když už budeš v tom focení, můžeš nafotit i ty plecháče. Dík.
Na plecháče bude pravděpodobně návod. Jak jsme byli na výstavě "LEGO World Copenhagen 15-18.2.2018", tak si můj jeden plecháč půjčili z nějakých "vlakových" internetových stránek (já jsem ty stránky neznal, protože vlaky nejsou mojí specializací), že podle nej udělají návod a dají ho na svoje stránky. Takže asi bude časem i s návodem :).

No celkově se asi stanice líbila a ve společném city layoutu jsem (hodně nečekaně v takové mezinárodní konkurenci) obsadil třetí místo v hlasování mezi vystavujícími AFOLy, z čehož mám ohromnou radost 8).


Daniel


Jezevec

Czech Ballast Wagon se to jmenuje proto, že to vymysleli Češi a tys to vymodeloval podle skutečnosti nebo proto, žes ten design vymyslel ty sám? Otázka od člověka železnice neznalého. :D Ale tvoje výtvory jsou vážně skvělé, palec hore.  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Vagonek parádní. Návod je supr.

Vočko

Doma mám pár modelů o které byl projeven zájem, rád bych se podělil o to aby si můj výtvor mohli postavit i jiní. V LDD od Lega to mám postavený, ale je to na prd, nevyjede to seznam dílků. Dáte mi tip na program a návod ve kterém to udělat? Nejlépe odkaz kde bych to stáhnul?
Děkuji za pomoc a radu  ;)

over86c

LDD export seznamu jednotlivých dílů umožňuje. File > Export BOM (nebo klávesová zkratka Ctrl+B).