Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

#570
včera jsem měl narozeniny a dostal jsem od ženy dort a set 70818 Bennyho loď.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

matka

Paní na Žlutém hradě

znouzectnost

Gratulujeme a zítra jsi 9 let na kostkách to chce taky oslavit  ;D

milanv

Pán na Žlutém hradě

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Příchozí depeše
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

 ;D hodně pobavilo.

...že si vy dva nedáte konečně pokoj...  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

tajně pořízená fotografie, zkouška nového radaru. Radar byl testován na Lipně 2014. Skoro nikdo si ho nevšiml. Je vidět jak slepě chodíte a čučíte na hotové MOCy. Ne, že jenom tady na fóru chcípl pes, ale i na výstavách není moc zájmu o vystavované exponáty.

Proto všem děkuji
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MÍLA

#578
Žádnej takovej radar tam nebyl  ;D


Martins

Citace od: MÍLA (em4cz) kdy 27.10.2014, 16:45:34
Žádnej takovej radar tam nebyl  ;D

No a to je právě to spiknutí Mtronů, o kterém je celé tohle vlákno... Gratulace oslavenci a do budoucna kromě červených a černých kostek také hodně zářících dětských očí!

Mtron

Za účasti Matese jsem byl přistižen a vyfocen.  ;D ;D ;D Jak se říká v jednom filmu ,, co je doma to se počítá " a protože jsem přijel dodávkou tak jsem musel vzít na pomoc i hrablo  ;D ;D ;D Po té namáhavé akci přehazování kostek vidlemi jsem upadl na moře červených nových bricků   ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Farky_cz

Ufff, já se už leknul, že jsi rozebral základnu aby ses dopočítal počtu kostek na stavbě.
Zpět u Lega po třicítce.

milanv

Celou ne. Ještě zůstala poslední věž :)
Pán na Žlutém hradě

Mtron

MTRON NEWS

V naší galaxii se záhadně objevila spousta Blacktronských jednotek. Radar nezaznamenal žádný pohyb ve vesmíru. Proto byla na místo souřadnic vyslána průzkumná sonda, aby ověřila data a poskytla další informace. Po přeletu zůstal rod Mtronu jako opařený. Blacktroni vlastní technologii teleportu, který dokáže přemístit jak pěchotu, tanky, mechy tak i bitevní lodě a části základny??? Dalším nevídaným krokem byl kontakt Blacktronů. Byla domluvena schůzka na neutrálním místě. Rod se představil jako NEOBLACKTRON. Jejich přítomnost v naší galaxii byla vysvětlena jako neutrální nevojenská mise. I když jejich arzenál zbraní a techniky nasvědčoval něčemu úplně jinému. Mtroni hned vyhlásili stav nejvyššího nebezpečí. Co však bylo matoucí, Neoblacktoni byli ochotni se podělit o technologie a prohlídku zbraní, lodí. Po dosažení své mise zase odejdou. Byl stvrzen pakt o neútočení a smlouva o spolupráci. NEOBLACKTRON poskytne rodu Mtron plány teleportu.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Blahopřeju k uzavření spolupráce  :)
Narazil jsem na tenhle rod už před časem při brouzdání internetu, barevná kombinace je hodně zajímavá, ale nechce se mi věřit tý neútočný misi :-D Všechny stroje vypadají nebezpečně a luxusně.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Po pravdě se Tony od Neoblacktronů přiznal, že Mtroni jsou jeho srdcovou záležitostí, proto nehodlá podněcovat nepokoje či bojovat s rodem Mtronů v naší galaxii. Samozřejmě vědí, že se rod Mtronu dobře vyzbrojil a připravil na případnou vojenskou akci. Byla provedena vzájemná výměna figů.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Petronel

Dobré! Pěkná červená reklama. :D Škoda jen, že jsi se třeba nezmínil i o ostatních a neuvedl kostky.org

Článek má v tuto chvíli 4 komentáře v diskuzi a z toho tři mě celkem pobavili.  ;D

Mtron

Kdby sis ty remcale poslechl video tam by si slyšel o Kostkach.org, momentálně mě ten článek trochu rozčaroval. Já se zmiňoval, ale bohužel tam o Vás nepíšou. Tak promiň.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Petronel

No tak sorry, měl jsem u toho puštěnou TV ;D
Spíš jsem pak četl text. Vždyť ono vlastně o tolik nejde. Na svých stránkách odkaz na kostky taky máš.

šipka


Togaran

Paráda :D myslím, že článek je napsanej moc pěkně, když beru v potaz, že to psal non-afol. "Rudý ďábel" mě dostal  >:D Když tvojí základnu viděla poprvé přítelkyně, tak prohlásila něco v čem figurovalo "rudý peklo", tak nezávisle na tom teď sedí i tvůj titul.

Btw: Pulsar Charger byl i můj první nejprvnější space set  :)

Když to synovi táhne na 5, moc se těším až postneš jeho první výtvory :)

Stavbě zdar!
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Chairudo

zrovna si u mě tvoji základnu likoval tvůj vlastenec z jiného koutu galaxie
https://www.flickr.com/photos/35914941@N06/
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Skyrider

Nádherné a monstrózní. :o :o :o už se těším na další fotky a doufám, že M-Tronská základna ještě poroste.

Mtron

#594
Mtron NEWS

K nově vzniklé situaci v galaxii bylo velení Mtronu donuceno dokončit návrh vznášedlového dopravníku pro pěchotu s odpovídající palebnou silou. Jak je již známo objevilo se několik nových ras, které si chtějí podmanit galaxii.

technické parametry:

* vznášedlo s pohonem krystalového generátoru Crannerit
* 1 otočný dvouhlavňový rychlopalný kanon
* štítový generátor
* zbraně pro pěchotu, bedny s municí a proviantem

posádka:

* 1 řidič
* 1 obsluha zbraňových systémů a radaru
* 6 jednotek pěchoty

Mtron OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Jůůů to je pěkné, kompaktní a (ne)hezky ozbrojené
Škoda že to není do starwars.
Už vidím jak AT-AT jednu tuhle potvůrku rozšlápne.
Promiň to bylo první co mě napadlo...

Mtron

MTRON NEWS

Velitelství Mtronu se rozhodlo rozšířit základnu o doky pro velké lodě. Zde na tomto place 2x5 baseplate (48x48 stud) vyroste dok pro stavbu a údržbu velkých lodí jako byl prototyp MTS 77. Už začala stavba železniční infrastruktury a návoz potřebného materiálu. Velitel Mtronu a jeho generálové byli přímo na místě a zahájili tak důležitou stavbu. V první fázy proběhne rozdělení stavby doků. V další etapě zde bude umístěna rozestavěná loď a přistavěny jeřáby, podpěry, řídící centrum letového provozu a další.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Ta plocha vypadá dost velká, mám obavy, aby to ta jedna kolej stihla zásobovat až se tam začne něco velkýho stavět :) Máš nějaký plány na loď?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

MTRON NEWS

Tak menší rozdělení a rozestavění doku včetně lodi. Závoz materiálu je v plném proudu a na stavbě lodi už pracuje první četa.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

#599
Krása konečně nějaké novinky!
Jen tak dál. Vypadá to moc pěkně. Ti makáčové, taky bych na svůj projekt nějaké potřeboval (a taky by mohli být víc rudí, a klidně i trochu víc kovaní  >:D )
Už se těším až přidáš pár černých doplňků na rozestavěnou loď, takhle je to moc červená. Tvar je dost zajímavý... co z toho asi bude.