Modrošedý vesmír

Založil Kanak, 31.10.2020, 12:11:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

Pán na Žlutém hradě

Kanak

Hangárky už stojí na skále.

milanv

Začínám chápat tvoje luxování pražské aukce :) Jsem fakt hodně zvědavý na výsledek(po "zabydlení"), protože to vypadá mnohoslibně!
Pán na Žlutém hradě

Kanak

Trošku jsem narušil symetrii. Aby posádka nemusela nahoru šplhat po laně, vznikla výtahová šachta (ještě ji budu muset malinko upravit).

Daniel

Super, hezky to roste. A ta změna symetrie tomu vážně hodně pomohla. Těším se na výsledek, až to tam ožije ;)

milanv

"Příští stanice 2. patro. Prosím vystupujte vpravo ve směru jízdy." :)
Pán na Žlutém hradě

Kanak

Než vyberu nějaké aktuální fotky základny, mám tu jednu polozapomenutou věc. Před více než dvěma lety na mě vyskočil rozmazaný obrázek trička s astronautem. Zkusil jsem ho přečmárat a asi ho nechám natisknout manželce na noční košili.

Kanak

Stavba základny pokročila. Toto je stav z dubnové výstavy v Ostravě.

Robkteryten

Citace od: Kanak kdy 26.05.2022, 18:25:40
Stavba základny pokročila. Toto je stav z dubnové výstavy v Ostravě.

Na tech fotkach to je takové malinke...

Kanak

Nové astronauty hromadím i kvůli prckům. Než se začne stavět hřiště, poskládal jsem aspoň nějaké ptákoviny na hraní.

Kanak

Konečně jsem dodělal mozaiku.

peter

Proč tam jsou ty světle modré?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Kanak

Citace od: peter kdy 21.02.2023, 08:39:08Proč tam jsou ty světle modré?
Pár bílých mi chybělo a viděl jsem jednu mozaiku, kde jeden měl kromě světle modré i růžovou. Říkal jsem si, že se to opticky zaoblí. Na začátku mi to přišlo jako dobrý nápad, ale čím déle se na to dívám... Budu muset ty bílé někde vyštrachat.

Kanak

Světle modrá už je pryč.

Matthes_CS

Tak já nevím, ale ta mašinka má vypadat jinak >:D
classic train.jpg

Kanak

Děkuji Matějovi za fotky.
Od poslední výstavy se na základně moc nepracovalo. Víc jsme si hráli, než stavěli.
Nový vláček musel hodně odpočívat, aby se neuvařil motor. Asi ho trošku zvětším, aby se do něj vešel silnější motor a mohl jezdit po delším okruhu.

Colonel32

Ta invaze pavouků je přesně tak skvělá jak jsem tvrdil že bude  :D