Lego Ideas - Antares Classic Space 3in1

Založil amik555, 12.08.2021, 08:39:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

amik555


ditetemnaporad

Podpořeno! Zdařilý design se spoustou drobných funkčních detailů a modularitou. Přesně to očekává člověk od technicky (dokonce kosmicky) laděného tématu. Velikost setu bude nejspíše tou hlavní stopkou, ale třeba nějaké části uvidíme v budoucích stavebnicích.

Tomik

Zajímavý koncept, jen bych sem rovnou nalinkoval alespoň jeden obrázek, protože text tolik nezaujme, aby měl člověk potřebu kliknout na odkaz...

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

amik555


Anatyt

Absolut nereálne v IDEAS. Možno keby boli samostatne tie modely, tak by mali akú-takú šancu.

amik555

Citace od: Anatyt kdy 12.08.2021, 10:11:30
Absolut nereálne v IDEAS. Možno keby boli samostatne tie modely, tak by mali akú-takú šancu.

A prave preto ze to je absolut nerealne tak by to mohlo konecne tento krat vyjst. Je to az prilis dobre na to aby to nevyslo. Alebo
nech sa potom AFOLs nestazuju ze Lego kasle na classic space  ;D

milanv

#6
Citace od: amik555 kdy 12.08.2021, 10:49:06
Citace od: Anatyt kdy 12.08.2021, 10:11:30
Absolut nereálne v IDEAS. Možno keby boli samostatne tie modely, tak by mali akú-takú šancu.

A prave preto ze to je absolut nerealne tak by to mohlo konecne tento krat vyjst. Je to az prilis dobre na to aby to nevyslo. Alebo
nech sa potom AFOLs nestazuju ze Lego kasle na classic space  ;D
Jdu se ti omluvit za svou hříšnou myšlenku: když jsem četl tuhle tvojí větu, tak jsem si říkal v duchu: "Teda, ten si o sobě myslí!" - a pak jsem se na to šel podívat. Ano, bojím se, že má tentokrát Anatyt pravdu (např. vešel ses do 2500 kostek??), navíc udělat reklamní kampaň na Ideas není vůbec snadné. Ale jako set je to prostě parádní a chtěl bych ho hned. Okamžitě, ještě dneska!

Namátkou: krásné detailní modely a přitom ve stylu Classic Space, některé ty části přímo evokují konkrétní stavebnice. Spousta možností, hratelnost na 1000%. Promyšlená modulárnost, kdy na sebe ty části perfektně navazují a pasují. Takže opět podporují hratelnost. Velikost modulů akorát, aby šlo snadno stavět další, vlastní. Myšlenka Classic Space je podpořená také tématem:život na základně, těžba... - žádné přestřelky laserovými kanóny.

A k tomu všemu je to 3v1! To by si i TLG mohlo připomenout, že to bylo tehdy normální! Třeba pozvat už penzionované designéry té doby, aby mladým manažerům o tom vyprávěli :D
Pán na Žlutém hradě

amik555


Ale jako set je to prostě parádní a chtěl bych ho hned. Okamžitě, ještě dneska!

[/quote]

Myslim si ze celosvetovo je nas s touto reakciou ovela viac nez 10 tisic  ;) Skor problem vidim v tom ze sa o tom dozvie iba malo ludi. Je mi jasne
ze ak by sa to aj podarilo, finalny set by vyzeral o dost inak nez original. Pre mna je ale tato sada pinnacle "moderneho" classic space.

Kanak

Podpořeno. Trošku se potom stydím ukazovat ty svoje krabice:-)