Pozorování a objevy v blízkém i vzdáleném vesmíru.

Založil Tom13TT, 02.07.2017, 07:58:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tom13TT

Pozor všem.Zřejmě se objevil nový rod a zdá se být velmi silný.
Má i spoustu vojáků zřejmě v hibernaci (v té velké přepravce- transportní lodi hranatého tvaru,čas 7:01 )
Existence a poloha základny neznámá.
https://www.youtube.com/watch?v=LNCf93WjBs4

Pool

Wau, ten má tedy pořádnou sbírku těch Exploriens figů  a pěknou kolekci custom lodí. Ale dostaly mě ty popisky lodí, taková sbírka a plácnout na to samolepky s ručně naškrábanými popisky lodí, to mi nějak hlava nebere  :o :o :o.

znouzectnost

To je opravdu pěkné. Já mám ale radši futurony, ta trans neon green mě vzdycky přišla, že se k modrobílé nehodí, červená je lepší dopňková barva.
Sbírka je to úchvatná to se musí nechat.
Ten má snad větší sbírku než samotný MTron, ale chtělo by to mimo lodí i základnu a taky auta!
Základna tam vyloženě chybí a originální rod měl obojí.
Vzdycky jsem si myslel, ze mám velkou sbírku, ale teď vidím, že ani omylem  :'(

Mtron

Video jsem si prohlédl. Je tu věru pěkná sbírka. Ovšem jenom lodě. Mít 10 000 figů mi přijde už nenormální. Jednak to už nejde ani vystavit a jednak to postrádá smysl koníčku. Základna žádná přijde mi nebo to je i slyšet v rozhovoru, že jeho námětem byla battle star galactika. Lodě vypadají impozantně. Co mě dodělalo jako vrchol nevkusu bylo vozidlo zdravotní služby. Ovšem mít 30 stejných stíhaček nevím je to divné. Připravuje se na nějakou bitvu nebo nechápu proč tolik. Wau efekt fajn ovšem to je vše. A není to o velikosti nýbrž o kompaktnosti sbírky.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Tom13TT

Krátký záznam bitvy několika protivníků.
Místo neznámé.
A také zcela neznámý druh jakýchsi agresivních "brouků" Zřejmě nepochází ze známého vesmíru.

https://www.youtube.com/watch?v=G0dCZqkcfF8

Foton

Jen jsem to prolétl, ale spíš mi přijde, že nebojují proti sobě, ale jen proti těm broukům.
A pěkné je to velmi.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Petronel

Hodně dobré zpracování. Ty 3 základny jsou luxusní, skvělé tvary, použité nové díly, nasvíceno i rozpohybováno...
Pobavili mě ty bílé ovce nebo co to je rozmístěné na tom plácku před základnou Mtron a SP  >:D

Jo a suprově udělali i to pozadí pro celé diorama. Viděli jste? :) Celá stavba pak vypadá profi a jak z katalogu v devadesátých letech.  :D

Tom13TT

Jen moc neukázali tu funkční M-Tronskou "lanovku"
Pozadí fakt dobrý a docela dobře jsou vyřešené ty jakoby odpálené letící rakety mecha SP.
A jeden ze stavitelů na konci videa má parádní tričko :-) (nápověda.Ten v černém co první vstane)

Pool


HD

Citace od: Pool kdy 26.07.2017, 21:02:44
A víte někdo z čeho mají ty brouky?

říkali to ve videu - Hero Factory, pokud se nepletu.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Robkteryten


Tom13TT

#11
Změnil jsem název, protože jde o pozorování a objevování nejen nových rodů ale celkově o veškeré zajímavé nebo důležité
věci a děje v blízkém i vzdáleném vesmíru.
Máte li zajímavý objev atd.