Lego (technic) víkend Brno 2014

Založil stambi, 02.04.2013, 15:48:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Mrs.Tygris

Všichni vystavovatelé a pomocníci se dostaví na místo konání v pátek 28.2.2014 ve 16 hod

sebou vše co bude kdo potřebovat
můj telefon 724 787 040

a dále znovu připomínám zasílání info na cedulky

danyboy

Budu se snažit přijet v čas.
Ale v pátek je na Brno velká dopravní špička.  ;)
Dřív jak po druhé hodině vyjet nemůžeme. (školou povinný)  :'(

Foton

V 16 hodin je teda dost brzo na mě. Počítal jsem, že pojedu po práci (po 17h).
Nemá někdo na prodej/půjčení během výstavy dvě gumičky-pneumatiky na kolo Technic Wedge Belt Wheel (Pulley)
Kolo (mám): http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=4185
Pneumatika (chybí mi dvě): http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=70162
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

DarkDrago

Taky jsem počítal s tím, že začátek by byl tak v 5, že předtím bych si prolétl Brnem, ať mě to pak netáhne ven ty zbývající dny ;D
Dorazím tak cca po 3, takže to město bude fáákt rychlý  ;D

Citace od: Foton kdy 24.02.2014, 20:45:13
Nemá někdo na prodej/půjčení během výstavy dvě gumičky-pneumatiky na kolo Technic Wedge Belt Wheel (Pulley)

Určitě je budu mít. Nedávno jsem kupoval na jednu potvoru co bude i na výstavě a nějak jsem vzal dvě navíc  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

peki

Pro účastníky akce mám nějaké dílky (technic) na přehrabání.

Neřád :-)

ahoj ta 16:00 je pro me asi dost nestihacka :-(
kazdopadne za me duplo 120cm * 170 cm budu to mit na desce - vlacek kolem ZOO a nekolika patrovej baracek pokud by byl zajem muzu pridat kousek more a lode to by bylo cca dalsi 4 desky delsi  ;D

danyboy

Je tady ještě někdo kdo něco totálně nestíhá?  ;D
Kvůli svižnějšímu stavění a pohybování se kolem hradu jsem byl nucen zabrat jídelnu.
Nemáme kde obědvat.  :-\

DarkDrago

Citace od: danyboy2127 kdy 26.02.2014, 21:32:30
Nemáme kde obědvat.  :-\

Dobrou zprávou je, že už tolik obědů do víkendu není  ;D

Buď rád, že nevidíš co tu mám já...bordel ve třech pokojích  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

Neřád :-)

Citace od: darkdrago kdy 26.02.2014, 21:36:34
Citace od: danyboy2127 kdy 26.02.2014, 21:32:30
Nemáme kde obědvat.  :-\

Dobrou zprávou je, že už tolik obědů do víkendu není  ;D

Buď rád, že nevidíš co tu mám já...bordel ve třech pokojích  ;)
skoda ze jsem to u nas dneska nevyfotil :-D v decaku 2 uzke ulicky jinak podlaha komplet zabrana -D

MiHo

Citace od: danyboy2127 kdy 26.02.2014, 21:32:30
Je tady ještě někdo kdo něco totálně nestíhá?  ;D
Kvůli svižnějšímu stavění a pohybování se kolem hradu jsem byl nucen zabrat jídelnu.
Nemáme kde obědvat.  :-\

Neměli jsme kde obědvat každý víkend už od října. Teď už je jen plný obývák krabic.

MeNadruhou

Citace od: danyboy2127 kdy 26.02.2014, 21:32:30
Je tady ještě někdo kdo něco totálně nestíhá?  ;D
Kvůli svižnějšímu stavění a pohybování se kolem hradu jsem byl nucen zabrat jídelnu.
Nemáme kde obědvat.  :-\
Na druhou stranu můžeš říct, že si dáváte romantické večeře v podhradí ;)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Mrs.Tygris

Pánové teď sem si uvědomila, že jsem zapomněla uvést něco k odměňování tak tedy:

Odměny (a proplácení benzínu) se bude rozdělovat dle návštěvnosti, výše odměny pak bude dle těchto kriterií :
počet modelů
typ modelů (statiské nebo pohyblivé= opotřebení dílů)
vzdálenost z jaké dorazíte
vaše práce ( obsluha modelů vašich i cizích- ti co dovezou statické modely budou pomáhat těm co mají pohyblivé modely)
délka účasti

Takže pokud nedorazí žádní návštěvnici nemůžu vám proplatit ani cestu, jelikož veškeré náklady platím z vlastní kapsy ( to samí platí i o zařizování, všecko dělám sama) a nemám žádné sponzory

Doufejme tedy ve vysokou návštěvnost a přízeň počasí. 

terrno

Já v pátek dojet nemůžu, ale v sobotu ráno dojedu co nejdřív, abych si to mohl nachystat. Dílky technic bych uvítal a klidně bych si i nějaké koupil, když bude možnost. Asi bude potřeba nakoupit dost baterek do modelů, tak s tím taky počítám.

DarkDrago

Sice je to hooodně pozdě, ale třeba to někdo uvidí před odjezdem.

Na Brně budu mít vitrínku a potřeboval bych do ní nacpat co nejvíc zajímavých figů. Jsem domluvený s Daniboyem, že něco doveze, takže momentálně půlka mojich figů půjde pryč...ale pokud má někdo z těch co přijedou doma nějaký unikát tak dovezte a uděláme místo  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

Měch

Bylo by možné si od někoho vypůjčit buď nabíjecí BB nebo vlakový BB na 6 AAA baterek ? Potřeboval bych i více kusů...(nepřišel mi BL).
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

peki

#75
Na výstavě  je už od ráno živo. Návštěvníkům se věnují jak "staří" mazáci z kostek taj jsem zde potkal několik "nových" vystavovatelů.  Na akci je kromě technic k vidění SE, hrady, vlaky, Duplo nebo Bionicle. 

Kasu má na starosti organizátorka Mr. Tygris. Dále má velení nad nazáky:

Po upozornění Akiho byl přesuut dany  bpy 2127 mezi mazáky, organizuje i CD na 2014.

peki

#76
 velení nad nováčky (z mého pohledu - potkal jsem je na výstavě poprvé)

peki

#77
Na akci je možné si s některé modely vyzkoušet, nebo si z Lega něco postavit. K dispozici je také velký monitor kde se promítají různá videa z akcí kostek.

peki

Návštěvnici mohou svým hlasem podpořit stavbu která je podle nich "NEJ". Ceny o které se soutěží zde..

Na večer jsou připraveny kostky (od Jana Beyera) na přehrabání.

Aki

A budou podrobnější fotky soutěžních modelů?
Já chci ten "Krtinec" č.4!  :o :o

MiHo


Legas

Měchu, co tam máš zase za prasárnu? Vleze se ti to do auta vůbec?  ;D
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Tomik

Chtěl bych tímto poděkovat Magdě (Mrs. Tygrys) za skvělou organizaci a propagaci výstavy. Už během soboty přišlo více lidí než za celý loňský víkend a celková návštěvnost se vyšplha asi na 1500 lidí, což je výborný výsledek.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

MiHo

Chtěl bych poděkovat Mrs.Tygris za organizaci, propagaci a za to jak se o nás pěkně starala po stránce jídla a pití.

Dále bych chtěl poděkovat:

jajir - za pomoc se stavbou, provozem a bourání kolejiště
(stavba probíhala cca 8 hodin, bourání a balení cca 3,5 hod)

Robbed - za pomoc se stavbou monorailové trati

Colonel32 - za zapůjčení Emerald vagonů.

Byla to perfektní akce.


MiHo


Legas

Citace od: miho kdy 03.03.2014, 23:09:33
Video kolejiště:
http://youtu.be/8ThSWcLPYTA

Krása. Tohle kolejiště už si zaslouží pěknou půdu.  :)
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MiHo

Citace od: Legas kdy 04.03.2014, 08:11:37

Krása. Tohle kolejiště už si zaslouží pěknou půdu.  :)

Víš o nějaké půdě ? Marně hledám vhodný prostor.

Ondrej

Hezká práce, ten funkční monorail a délka vlaků tomu dodává na velikosti. Moc se mi líbil detail v pásu na kufry na letišti.

peter

Mě nejvíce zaujalo to monorail depo, kde se otevírají/zavírají vjezdová roletová vrata. Jak jsi toto vyřešil? Mne hned napadá jen tahání za provázek přivázaný k poslednímu dílu vrat.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.